PDA

View Full Version : проблем с мозилата - плъзгачите и падащото меню



mysterious93
06-29-2011, 17:24
Преди обяд нямах никакви проблеми обаче сега имам. Първо докато зарежда страницата е нормална (вижда се цялата има и плъзгачи) и след няколко сек. като зареди страницата ми изчезат плъзгачите и не само. напрао ми е отрязана страницата в дясно?? първо си помислих , че мащаба е мн увеличен и намалих но нищо. липсат ми и горе неща. имам гоогле търсачка горе в дясно и където е лупичката за търсене и нея я няма. бе просто ми липсват последните няколко милиметра в дясно. къде подяволите са? :-x и на всичкото отгоре като пиша даден сайт отдолу нали излиза едно като списък на възможните сайтове където искате да влезете. и то почва да трепти цялото. изтрих я, пак я инсталнах и все същото. с интернет експлорер нямам този проблем ( да чукна надърво) но тряба да опрая мозилата!! лаптопа е на баща ми ии всеки път като се развали нещо все е в моите ръце и пак ще ми мрънка и , защото точно мозила ползва. някакви идеи? включвах, изключвах, рестартирах всичко.. няма и няма..

InnoraX
06-29-2011, 19:12
Пробвай да натиснеш Ctrl, да го задържиш и междувременно да врътнеш Scroll-a на мишката. Би трябвало да стане ;)

mysterious93
06-30-2011, 10:39
ами то аз мишка нямам на лаптопа работя напрао с тва долу дет ммърда мишкаата.. пробвах контрол и долната стрелка ии контрол и задържан на лявото копче и мърдане надолу(то пак като мишка) ама пак нищо не става.. оф напрао нз как може да се развали.. пробвах и с 2 различни версии и пак същото..

doomkillerr
06-30-2011, 10:54
ами то аз мишка нямам на лаптопа работя напрао с тва долу дет ммърда мишкаата.. пробвах контрол и долната стрелка ии контрол и задържан на лявото копче и мърдане надолу(то пак като мишка) ама пак нищо не става.. оф напрао нз как може да се развали.. пробвах и с 2 различни версии и пак същото..

Друг вариант е със задържан бутон "Ctrl" и бутоните + и -

mysterious93
06-30-2011, 14:30
оф хора опраех го :grin: имаше някво "babylon Toolbar" и като го премахнах от лентата и всичко си дойде на мястото... странното е че и преди си стоеше но всичко си беше ок.. ама майната му :D

InnoraX
06-30-2011, 14:37
Start menu -> Control Panel -> Add/remove programs
Там трябва да го има този toolbar и можеш да го махнеш.