PDA

View Full Version : Целувка..въпрос?



slsbg
06-29-2011, 17:25
Здравейте...значи на почти 18 години съм и още не съм се целувал(странно, но факт). Та има едно момиче, което много харесвам и съм доста убеден, че и тя ме харесва.. и скоро може би ще дойде момента в който да се целунем, но аз нямам никакъв опит, а тя има и въпроса ми е към момичетата - Ако харесвате някое момче и като дойде момента да се целувате се усетите, че той няма много опит и примерно не ви хареса особено много би ли това променило отношението ви към него..
Не ме притеснява толкова самата целувка, а дали ако се изложа няма да прецакам всичко..

Предварително Благодаря!

kiku2000
06-29-2011, 17:33
няма да промени нищо знам от личен опит (поне при мен нищо не се промени ) :)

naQkataRaota
06-29-2011, 17:34
Не съм женско, но ще ти кажа:

Никой не се е родил научен на каквото и да било. Колкото повече се притесняваш, толкова по-зле. Ако се е целувала с жена, няма как да й хареса повече твоята целувка. Но твоята може да е в пъти по-добра от на някой нейн бивш, който и с 1000 целувки си няма идея как става.

Просто я хвани и й захапи джуките, важното е тръпка да имате

Lorinka
06-29-2011, 18:00
Ако едно момиче наистина те харесва НИКОГА няма да попречи това,че не можеш да се целуваш,а пък и кой е казал,че като не си опитвал не можеш ! ? След моята първа целувка момчето въобще не разбра,че съм начинаеща .. Просто това идва отвътре заедно с чувствата ти :) давай смело :) :) !!!

dimdim
06-29-2011, 18:09
направи се на идиот :) примерно... разлигави се и кажи нещо от рода"ама аз съм малък и не разбирам..." и после я целуни по бузата,продължавайки сцената "ама нищичко не разбирам" погледай я в очите и тя сама ще те целуне ако иска :D тъкмо тогава ще видиш дали изобщо те хареса...

или просто отиди и се натискай с някое пияно девойче,за да видиш какво е ...

или и кажи...

или пък чакай да дойде от самосебе си прекрасната първа целувка

варианти много,избирай си,все можеш да замажеш положението... пък и винаги можеш да се измъкнеш,целуването винаги е кофти в началото, докато се нагодят двамата, винаги... няма кофти целувачи има само такива които се целуват сходно и такива които не се целуват сходно,не е сложна аритметика а просто игра с език :)

YoungHollywood
06-29-2011, 18:12
^^ +1.
Пък ако и кажеш,че ти е за първи път,зависи от момичето,но някои биха се почувствали по-специални,когато знаят,че тя ти е първата.

Колкото по-вече чувства влагаш в целувката,толкова по-хубава ще e .

letinova
06-29-2011, 18:12
Отдай се на инстинктите си, а тя може и да не разбере че ти е било за първи път! :)
Във всички случаи, ако наистина не е безразлична към теб не трябва да и пука от това колко си опитен.
Успех ! :)

Kinghood
06-29-2011, 18:12
Аз първия път, когато се целувах беше с една доста по-голяма кака. :-) Казах й: Мацка, аз ще бъда ученика, а ти учителката. Трябва да ме обучиш добре... Обучи ме, но не само на целувки... :grin:

slsbg
06-29-2011, 19:37
Мерси за отговорите :)

Loooooser
06-29-2011, 19:41
направи се на идиот :) примерно... разлигави се и кажи нещо от рода"ама аз съм малък и не разбирам..." и после я целуни по бузата,продължавайки сцената "ама нищичко не разбирам" погледай я в очите и тя сама ще те целуне ако иска :D тъкмо тогава ще видиш дали изобщо те хареса...

или просто отиди и се натискай с някое пияно девойче,за да видиш какво е ...

или и кажи...


Това е истината.. няма страшно!

AnalenTerorist
06-29-2011, 22:16
Здравейте...значи на почти 18 години съм и още не съм се целувал(странно, но факт). Та има едно момиче, което много харесвам и съм доста убеден, че и тя ме харесва.. и скоро може би ще дойде момента в който да се целунем, но аз нямам никакъв опит, а тя има и въпроса ми е към момичетата - Ако харесвате някое момче и като дойде момента да се целувате се усетите, че той няма много опит и примерно не ви хареса особено много би ли това променило отношението ви към него..
Не ме притеснява толкова самата целувка, а дали ако се изложа няма да прецакам всичко..

Предварително Благодаря!
Накарай я да изпие литър водка и ако каже, че не я кефи и каже, че е пияна като свиня и за тфа така!

LambOfGod
06-29-2011, 22:23
Всеки си има някакъв "стил на целуване", така че може да реши, че просто така го правиш.. Във всеки случай аз не съм забелязала някой да коментира кой как се целува... Просто тези неща няма защо да се коментират.. И все пак се подсигури, че те харесва и би те целунала, за да не запомниш първата си целувка със шамар...

slsbg
06-29-2011, 22:28
Шамар няма абсолютно никакъв шанс да получа..

ivona7778
07-24-2011, 14:16
aмии първата ми целувка беше преди една година..и не ми беше особено приятно..имах една отракана съученичка когато бях по-малка и тя вече се беше целувала и ми даде следния съвет: абе въртиш си езика и толкова :D изпробвах го аз това в следващите целувки и бяха доста приятни. Айде успех :))

LightningMcQueen
07-24-2011, 14:50
...

От 10 жени, 10 се целуват различно.
Предполагам така е и с мъжете, така че не го мисли.
Възможно е да поставиш стандарта за нея от първия път.

И като за пръв път евалата. Не се притесняваш за това след целуването, а за целуването :D .

Pamaa
07-24-2011, 19:18
А защо трябва да е фрнеска целувката :? ?!

Me4encety
07-24-2011, 19:51
Хм,едва ли някое момиче ще си промени чувствата към момче ако е неопитен,ма то хора всякви. Е виш ако много я олигавиш може да и стане леко неприятно.Обясни й че ти е първата.Аз бих си помислила,че е сладко,но зависи що за момиче си харесал :D

ShtrudeL
07-24-2011, 20:10
Пoвече би ме отблъснал страха и неувереността му, от колкото това, че не се е целувал преди.

Anonimen05
07-24-2011, 21:27
Като гледам датата, момчето сигурно вече я е целунал. Надявам се е разбрал, че няма от какво да се притеснява. Аз винаги ще помня първата си целувка със зряло момче, макар че не съм се целувала с език. Освен веднъж, когато леко си ги докоснахме. Та, на първата целувка сърцето ми щеше да изскочи. Тогава момчето ме прегърна много силно и ме целуна. Беше невероятно. Особено в неговите прегръдки. Той ми беше първото гадже и въпреки,че ме нарани, за което аз не го упреквам, просто чувствата му изчезнаха винаги ще го помня. Само дето не знаеше, че не съм се целувала. :D Може би трябваше да му споделя, ама ме беше срам :D Най-хубаво ми стана, когато каза, че целува най-сладките устни. Винаги ком ме целунеше, всичко в мене се свиваше. :) :grin:

SoloHaterWehrmacht1945
07-24-2011, 22:30
Няма никакъв шанс да получи шамар, най-лошото, относително казано, е момичето да dodge-не.. :D

sokol02
07-25-2011, 00:52
Здравейте...значи на почти 18 години съм и още не съм се целувал(странно, но факт). Та има едно момиче, което много харесвам и съм доста убеден, че и тя ме харесва.. и скоро може би ще дойде момента в който да се целунем, но аз нямам никакъв опит, а тя има и въпроса ми е към момичетата - Ако харесвате някое момче и като дойде момента да се целувате се усетите, че той няма много опит и примерно не ви хареса особено много би ли това променило отношението ви към него..
Не ме притеснява толкова самата целувка, а дали ако се изложа няма да прецакам всичко..

Предварително Благодаря!

Ти щом не си целувал на 18 поне я кажи честно еб*л ли си ва

bachacho
07-25-2011, 06:38
Здравейте...значи на почти 18 години съм и още не съм се целувал(странно, но факт). Та има едно момиче, което много харесвам и съм доста убеден, че и тя ме харесва.. и скоро може би ще дойде момента в който да се целунем, но аз нямам никакъв опит, а тя има и въпроса ми е към момичетата - Ако харесвате някое момче и като дойде момента да се целувате се усетите, че той няма много опит и примерно не ви хареса особено много би ли това променило отношението ви към него..
Не ме притеснява толкова самата целувка, а дали ако се изложа няма да прецакам всичко..

Предварително Благодаря!

Ти щом не си целувал на 18 поне я кажи честно еб*л ли си ва

Това беше грубо. Има хора всякакви. Може да не е много по тия неща, ама да е много по-напред с материали в други, спрямо теб? И тогава да ти се смее. И да, понякога последните стават първи. Визирам автора...

Успех приятелю!

Adda
07-26-2011, 19:32
Ахах, аз така си научих един как да се целува. Едва ли ще и промени отношението, споко :)

sapphire5
07-26-2011, 19:37
направи се на идиот :) примерно... разлигави се и кажи нещо от рода"ама аз съм малък и не разбирам..." и после я целуни по бузата,продължавайки сцената "ама нищичко не разбирам" погледай я в очите и тя сама ще те целуне ако иска :D тъкмо тогава ще видиш дали изобщо те хареса...

или просто отиди и се натискай с някое пияно девойче,за да видиш какво е ...

или и кажи...

или пък чакай да дойде от самосебе си прекрасната първа целувка

варианти много,избирай си,все можеш да замажеш положението... пък и винаги можеш да се измъкнеш,целуването винаги е кофти в началото, докато се нагодят двамата, винаги... няма кофти целувачи има само такива които се целуват сходно и такива които не се целуват сходно,не е сложна аритметика а просто игра с език :)


+ 8-)

ex7azy
07-27-2011, 12:19
Няма страшно!!
Мен бившият ми каза, че когато съм се целувала ми треперел езика, но го приехме смеейки се и това не промени чувствата ни! :D

NightGuardian
07-27-2011, 12:40
може да не и казваш ,че не си се целувал , може и никога да не разбере :)

GrippingBosh
07-27-2011, 19:27
Не бих си развалила мнението за едно момче ,ако първата ни целувка не се получи добре,особено ако зная ,че му е за първи път.Ти надали ще й кажеш ,че ти е за първи път де :lol: След като си напълно убеден ,че има симпатии към теб и ти също я целуни,не го мисли ,нека се получи спонтанно.Преди първата ми целувка никога не съм се притеснявала ,след като цял свят може и го прави ,защо и аз да не мога 8-) Получи се доста добре като за начало :)
Успех!

SmilezZz
07-27-2011, 21:01
Да не ти пука. Никой не се е родил научен. Просто се отпускаш и действаш смело. Пък и щом тя е по-опитната,"следваш" нея.
А относно въпроса ти: Не,една целувка не би променила отношението ми към него.

NoMore
07-27-2011, 21:11
Нищо няма да се промени даже сигурно ще ми стане яко че с мен се целува за първи път! Само да не е срамежлив и да се дърпа това вече би ме подразнило :)

Drako89
07-27-2011, 21:52
Ако не те хареса за това, че си неопитен, радвай се, попаднал си на неподходящо момиче и няма за какво да се ядосваш!

С хъс към следващата!

Ако пък стане, успех!

JJfoxxx
07-27-2011, 21:56
споко ще се спраиш даже и повече от целувка ще имате

Eclipsercho
07-27-2011, 22:44
Клепачи надолу, език напред.

Lick it. Sensual.

Изкъпи я, човече.

8-)

tanqkirowa
07-28-2011, 04:16
Е ще се научиш бе, пък на дали ще промени кой знае какво.. :-o