PDA

View Full Version : ШАМПОАН-ОЦВЕТИТЕЛ ;;PppP



respectfull
06-29-2011, 19:43
искам да питам някой дали е пробвал тази марка МАРИОН искам да пробвам с черното (черно абанос) и горили това косата и подейства ли добре.. кажете си всички мнения :-P

infinitypeace97
06-29-2011, 20:18
Какъв цвят ти е косата? Аз пробвах с червеното, изцапах една кърпа в розово от боята и седмицата след боядисването щом си намокрех косата капеше от нея червена боя и омазваше всичко :lol: Иначе като цяло съм доволна, то все пак е шампоан-оцветител и не се виждаше толкова много, а и моята коса си е по-тъмно кестенява. Издържа около 3 седмици по-откояващо се, но и сега си имам лек оттенък на слънце, а я боядисах преди около 4 месеца :)

respectfull
06-29-2011, 20:20
светло кестеняво е моята коса :D

infinitypeace97
06-29-2011, 20:23
Значи черното би трябвало да ти хване ^^ Но ако си решила да се боядисаш с тази боя и ще ходиш на море, басейн или нещо мокрещо в близката една седмица, най-добре отложи промяната 8-)

ByK
06-29-2011, 20:59
Аз съм ползвала повечето червени/оранжеви нюанси на Марион и съм доволна! С руса коса съм и държат по 3-4 седмици ако престоиш с него около час. Не гори косата и не вреди, иначе на мен ми хвана много добре още от първия път. :)