PDA

View Full Version : Въпросче относно режима...



tobiantonfan
06-29-2011, 21:19
На 13 съм, 51 килограма и искам да падна на 48...
От известно време през ден тичам по 2 километра с почивки(обикновено 5-6-7) по 30 секунди.Всеки ден правя по 4-5 серии по 15-20 коремни като увеличавам и 2-3 серии по 10 лицеви.Храня се предимно с месо.Почти не ям тестени изделия.Ям доста плодове, зеленчуци, яйца и т.н. Храня се 3-4 пъти на ден, като на закуска и обяд не по много, а на вечеря си ям по-така здраво.Отделно тренирам фехтовка 2-3 седмично по 2 часа, но пропускам от време на време.

Въпроса е следния: Колко време ще отнеме да сваля 3-4 кила и имате ли забележки при храненето или спорта.

cunt
06-30-2011, 10:08
трябва да е точно обратното
яж повече на закуска и на обяд , а вечерта го карай само на некви салатки, не яж нищо сладко вечер! -това включва и плодове
освен тестените изделия спри и газираните напитки

firstdiesel
06-30-2011, 10:43
ако си момче и мечтаеш да си 48 КГ ша ти кажа, че си ПЪЛЕН ХАМСТЕР!

tobiantonfan
06-30-2011, 13:04
Не пия газирано, ще послушам съвета ти за храненето.Благодаря.А на другия ще кажа - Нямам намерение да помпам мускули, а да се вкарам във форма.Преди има-няма седмица станах на 13 и нямам намерение да почвам да трупам няк'ви мускули.
ПП. Това определено не е мечта...Просто знам, че съм пълен и си се вижда, имам си шкембенце.Няма нищо лошо да го сваля.По-нанатъка ще мисля за мускули.Нямам намерение да ходя по някакви фитнеси...

anonymous546178
06-30-2011, 13:07
Аз съм във форма и когато съм 90 кг... Не знам ква е тая мания .. да си толкова хилав, че да ви се виждат плочките и гръбнака ... кофти изглежда... поне това е моето мнение, ама е срамно момче/мъж да гони "женски" килограми... Аз на 13 тежах 60кг..

tobiantonfan
06-30-2011, 16:12
Нямам времето да трупам мускули, предстоят ми матури и мисля да се съсредоточа върху ученето, а не това да трупам мускули.Определено за едното лято това няма да стане.И съм сигурен, че като си бил на моите години не си бил 60 кг и във форма.Не може 6 за 7 клас да си имал мускули за 60.Аз познавам много, които в момента са на око 60-65 и повечето не могат да изтичат 600 метра без да спрат 2-3 пъти и 10 коремни не могат.

И предполагам, че не си виждал особено много "хилваи" хора.Има хора от моето училище, които са 35-40 килограма.

firstdiesel
07-01-2011, 08:31
Нямам времето да трупам мускули, предстоят ми матури и мисля да се съсредоточа върху ученето, а не това да трупам мускули.Определено за едното лято това няма да стане.И съм сигурен, че като си бил на моите години не си бил 60 кг и във форма.Не може 6 за 7 клас да си имал мускули за 60.Аз познавам много, които в момента са на око 60-65 и повечето не могат да изтичат 600 метра без да спрат 2-3 пъти и 10 коремни не могат.

И предполагам, че не си виждал особено много "хилваи" хора.Има хора от моето училище, които са 35-40 килограма.

е добре де ... що искаш да сваляш, на такава възраст не се правят никви диети

и да се правят диети те са със стабилно хранене, а не с оскъдно!

anonymous546178
07-01-2011, 08:34
Нямам времето да трупам мускули, предстоят ми матури и мисля да се съсредоточа върху ученето, а не това да трупам мускули.Определено за едното лято това няма да стане.И съм сигурен, че като си бил на моите години не си бил 60 кг и във форма.Не може 6 за 7 клас да си имал мускули за 60.Аз познавам много, които в момента са на око 60-65 и повечето не могат да изтичат 600 метра без да спрат 2-3 пъти и 10 коремни не могат.

И предполагам, че не си виждал особено много "хилваи" хора.Има хора от моето училище, които са 35-40 килограма.

Ловим бас... Нямах плочки, обаче в никакъв случай не може да се каже, че съм бил пълен.. На 600метра бях първият в класа и си правих коремни преси за норматив... А това с ученето е глупаво оправдание... Тази година завърших, подготвях се за мъдури и кандидат-студентски изпити и едновременно с това ходих 4 пъти седмично на фитнес, 3 пъти седмично на гребане + най-различни допълнителни спортове ...