PDA

View Full Version : Ужасно ми е тъжно !!! Помогнете ми !



Lorinka
06-29-2011, 21:28
Преди доста време една приятелка ходеше с едно момче,обачи нещо между тях не се получи и те скъсаха. Една вечер бяхме на купон и с това същото момче се целувахме ... като преди това знаех,че тя няма вече нищо общо с него ! След тая вечер му обясних,че тя ми е приятелка и,че ми е доста кофти :( :( След,което на следващия ден тази моя приятелка ми се обажда по телефона и ми обяснява,че той и бил разказал всичко и,че съм я предала (което всъщност въобще не е вярна като тя не ходеше с него) опитах се да й обясня,че не е така,че той не е нейна собственост и,че не бива да се караме заради една моя глупост !!!
Тя даже не пожела да ме изслуша и на слидващия ден те бяха пак заедно,а аз се почувствах АДСКИ ГАДНО :-# :-#
КАКВО ДА ПРАВЯ ? ВСЪЩНОСТ НЕЗНАМ НАИСТИНА ВИНОВНА ЛИ СЪМ ?

horacio
06-29-2011, 21:40
Момчето е курвар.
Опитай се да поговорите отново.

tanch3t093
06-29-2011, 21:43
В случая ти си виновна. След като ти е толкова добра приятелка защо си се целувала с бившия й? Малко или много е имала чувства съм него, а ти и се падаш ПРИЯТЕЛКА за Бога ... С какъв акъл си направила такава глупост и очакваш да не ти се сърди? Право ти е казала, че си предателка ... Ако на мен ми направят така направо не знам .. Особено ако ми е много близка приятелка .. Болката от предателството ще е още по-голяма ;) Вземи си поука от всичко и си помисли дали не съм права ... ;)

malka_sladkka
06-29-2011, 21:44
Преди доста време една приятелка ходеше с едно момче,обачи нещо между тях не се получи и те скъсаха. Една вечер бяхме на купон и с това същото момче се целувахме ... като преди това знаех,че тя няма вече нищо общо с него ! След тая вечер му обясних,че тя ми е приятелка и,че ми е доста кофти :( :( След,което на следващия ден тази моя приятелка ми се обажда по телефона и ми обяснява,че той и бил разказал всичко и,че съм я предала (което всъщност въобще не е вярна като тя не ходеше с него) опитах се да й обясня,че не е така,че той не е нейна собственост и,че не бива да се караме заради една моя глупост !!!
Тя даже не пожела да ме изслуша и на слидващия ден те бяха пак заедно,а аз се почувствах АДСКИ ГАДНО :-# :-#
КАКВО ДА ПРАВЯ ? ВСЪЩНОСТ НЕЗНАМ НАИСТИНА ВИНОВНА ЛИ СЪМ ?

Пфффф... Момиче осъзнай се! За какво да си виновна? Много ясно, че не си!!! Бахтии приятелката дето я имаш.... значи тва, че тя някога е била с него тва значи, че ти никога нищо общо не можеш да имаш ли кво? Явно е доста тъпа и ограничена, щом дори не иска да те изслуша, пък май и момчето не остава по-назад, че всичко е изклюкарил :) За мен приятелите почти не съществуват и любовта е по-важна от приятелството, ама тва е вече друга тема :) Аз бих я заебала тая, след време ще дойде да ти се извинява за глупавата постъпка. Ами ако живеете в малък град и тя изреди всичко момчета, тогава к'во правим? Сама ли да седиш заради нея. Разбирам да са заедно или да имат нещо има повод да се сърди, ама всичко е свършило вече :?

everythingisrelative
06-29-2011, 22:00
[quote="horacio"]Момчето е курвар.

LambOfGod
06-29-2011, 23:08
Дори и да се извиниш на тази своя приятелка, тя да ти прости и нещата да са както преди това момче ще направи пак някаква интрига.. Изчакай да скъсат отново и тогава ще имаш шанс да си я върнеш...

umri
06-30-2011, 00:33
Е'би ги в гъза и двамата. Не ти трябват.

Другият път мисли малко... кажи "той ми се нахвърли, не успях да се отскубна, после го псувах, ритах, казвах му как може такова нещо.."

4o4ina
06-30-2011, 05:31
Струва ми се,че той се е опитал да ви скара нарочно,остави ги и не се занимавай с боклуци! :?

gabsit000
06-30-2011, 07:10
просто на бройкаджията нещо не му се е получил номера с теб..и за да не остане прецакан е решил да ви скара и ест. най-удобния му начин да го направи е да "изпее" всичко каквото е станало онази вечер /у него и теб ..а тя според мен е супер глупава да се скара с теб ,заради него..каква приятелка ти е тя по дяволите... и няма за какво да се чувстваш виновна ..виновен в цялата ситуация е момчето,което за съжаление се оказва и победител ....като е успял да ви скара ... съвет не знам какъв да ти дам... мисля че не е удачно ти да се опитваш да оправиш нещата ,нека тя се усети,че той е боклук и че не я заслужава.. тя ако ти е близка приятелка сама ще те потърси и ще ти поиска извинение...успех и дано всичко да се оправи м/у нас,защото приятелство да се загуби заради някакво момче-просто не си заслужава!! :)))

MaLkaTa_LaDy
06-30-2011, 07:12
Това, че са скъсали, не значи, че тя вече няма чувства към него. Предвиждай ги тези неща. Тъпо е това, което си направила.

gabsit000
06-30-2011, 07:16
Това, че са скъсали, не значи, че тя вече няма чувства към него. Предвиждай ги тези неща. Тъпо е това, което си направила.


да но щом той е налетял на нейна приятелка? това не го ли отразяваш като грешка .. не си заслужава да се карат за него просто...

IseeDEADbodies
06-30-2011, 07:18
Постъпката ти не е сред най-умните, ама че и той е некъв смотаняк, който явно само се чуди при коя да отиде. А за капак и твоята приятелка ако ти беше истинска приятелка нямаше се държи като в детската градина ;)

MaLkaTa_LaDy
06-30-2011, 07:21
Това, че са скъсали, не значи, че тя вече няма чувства към него. Предвиждай ги тези неща. Тъпо е това, което си направила.


да но щом той е налетял на нейна приятелка? това не го ли отразяваш като грешка .. не си заслужава да се карат за него просто...
Не е писала такова нещо. Защо реши, че е така?

SisiStrange
06-30-2011, 07:24
И двете сте страхотни патки.

Ти, защото:
1. гаджета/бащи/бивши гаджета на най-добра приятелка НЕ се закачат. Това е нещо съвсем логично. Даже да е минало столетие оттогава, когато са ходили, пак не се прави така. Не знаеш у кого какви чувства са останали.
2.
опитах се да й обясня,че не е така,че той не е нейна собственост и,че не бива да се караме заради една моя глупост !!! - ей това и е прозвучало като страхотно извинение, да знаеш. Идеята на umri беше къде къде по-смислена като вече е станала белята. Поне щеше да го цакаш него.

Тя, защото:
1. Разваля отношения, с каквито и да било хора за тоя пуяк.
2. Се връща при такъв смотан нещастник, след като се е забил с най-добрата и приятелка. Демек е толко тъпа, че дори не се сеща, че в това участват двама.

gabsit000
06-30-2011, 07:27
Това, че са скъсали, не значи, че тя вече няма чувства към него. Предвиждай ги тези неща. Тъпо е това, което си направила.


да но щом той е налетял на нейна приятелка? това не го ли отразяваш като грешка .. не си заслужава да се карат за него просто...
Не е писала такова нещо. Защо реши, че е така?

"Преди доста време една приятелка ходеше с едно момче,обачи нещо между тях не се получи и те скъсаха. Една вечер бяхме на купон и с това същото момче се целувахме ... като преди това знаех,че тя няма вече нищо общо с него ! След тая вечер му обясних,че тя ми е приятелка и,че ми е доста кофти Sad Sad След,което на следващия ден тази моя приятелка ми се обажда по телефона и ми обяснява,че той и бил разказал всичко и,че съм я предала"

от тук се разбира,че нейна приятелка е ходила с някакво момче,тя е скъсала с него и след това,момчето на този купон се е целувал с мацката която пише тук .. да наистина тя също има доза вина,че се е подала на изкушението да го целуне,но и той е много глупав в ситуацията да й разкаже всичко, за да си измие ръцете и да се изкара невинен в ситуацията и да ги скара,която е върха..

badsector
06-30-2011, 12:32
Очевидно той е курвар. Замислете се вие тогава какви сте, щом тръгва по вас. Тя е ясно, че е доста тъпа и вместо да ти благодари, че си й отворила очите какъв е той, тя се кара с уж най-добрата си приятелка за нек'ъв пикльо. Отделно и ти не оставаш по-назад с тези действия.

NeverBack
06-30-2011, 12:34
Пича не струва също и приятелката ти . Не се занимавай с този. :)

Zarity
06-30-2011, 14:59
И двамата сте постъпили тъпо.(ти и момчето)
Не виждам кво обвинявате другото момиче,ако моя приятелка се целува с мой бивш ще я пребия.Мой е.Точка.

пп:и момчето е путка,пребийте и него

cinderella_gugutka
06-30-2011, 15:08
НЕ СИ ВИНОВНА ! момчето е много просто, а приятелката ти освен проста е и много ревнива.гледай си живота и ги зарежи да се оправят сами

Lorinka
07-01-2011, 12:29
МНОГО МНОГО МНОГО ви благодаря за отговорите ! Всъщност и аз знам,че съм виновна,но в тази същата вечер на купона може би това беше породено от алкохол !
Ще ви послушам и ще си гледам живота ... все някога "приятелката" ми може да се осъзнае какъв е,но да е твърде късно !!! :( :( :(

just1me
07-01-2011, 12:56
В тоя случай адски глупава е твоята приятелка, за дето си мисли, че ти си виновна. Мога да ти кажа, че ако на мен ми се случи нещо такова ще съм бясна не на себе си, а на моята приятелка. След като те не са заедно тя няма право да си изказва дори и мнението за тази ваша авантюра или каквото и да е било там .. и няма защо да се оправдаваш пред приятелката си .. алкохол или бля-бля-бля .. каквото се е случило - се е случило .. не можеш да промениш миналото.. А и това момче явно не е партия ;;)

frozendeath
07-01-2011, 13:11
Момчето е идиот. Явно е видял, че няма да се получи с теб и е решил да ви развали приятелството. Може би като един вид отмъщение. 'Що не пишеш на приятелката ти, че той ти е предложил да сте заедно, обаче ти си му отказала заради нея?

dontcare
07-01-2011, 13:33
Видяла е ,че е желани си го е взела обратно.
Женска злоба му се вика.

Lorinka
07-01-2011, 15:47
Момчето е идиот. Явно е видял, че няма да се получи с теб и е решил да ви развали приятелството. Може би като един вид отмъщение. 'Що не пишеш на приятелката ти, че той ти е предложил да сте заедно, обаче ти си му отказала заради нея?

Та тя въобще не искаше да ме изслуша какво се е случило,искаше ми се да и кажа,че те вече нямат нищо общо и,че той не е нейна собственост ... че нямам чувства към него а беше една глупост,но дори и глупост това не значи,че заради някой си трябва да приключи приятелството ни ! Вярно мойта постъпка не е от най-достойните,но едно те да бяха още заедно и съвем друго вече 3 месеца да нямат нищо общо,а дори тя да ходи с друг през това време ! Може би от една страна и той и тя ми правят мръсно,но единствената разлика е тая,че аз към него няям нищо,а пък с нея вече приключвам всякакви взаимоотношения ! КРАЙ БИЛО КАКВОТО БИЛО ! :x :x :x :x :( :( :(

Stan4o123
07-05-2011, 08:24
На мен ми се случи още по-грозно нещо,обаче аз бях в позицията на твоята приятелка...разликата е,че аз на въпросния ми \"приятел\" му казах 100 пъти,че още си имам чувства към нея и да не се занимава.Уверявам те,че и на него няма да му е лесно и ще му бъде напомняно дълго време за тази простотия,а това,че не са заедно не те оправдава,защото уж си и приятелка,а не знаеш,че тя има още нещо към него ( гледай,че пак са се събрали).Тва приятелство е безвъзвратно загубено,майната им и на нея и на тоя боклук...това е от мен.

shoael
07-05-2011, 08:51
Струва ми се,че той се е опитал да ви скара нарочно,остави ги и не се занимавай с боклуци! :?
Глупости. За кво пък ще му е да ги кара? Тука стана световната конспирация. Всичко е просто и ясно - момчето е свободно, купонче, ала-бала, натиска се с с момиче. На следващия ден пак е с приятелката си, а пък момичето, с което се е натискал духа супата.


До авторката - остави ги. Не се унижавай, това е под достойнството ти. Ти малко си прецакала нещата, ама тя пък няма право да те обвинява. Точка.