PDA

View Full Version : 5 песни



4o4ina
06-30-2011, 08:04
Кои са 5те песни с най-безсмислени текстове и коя песен е с най-дълбок смисъл за вас,и ви разчувства винаги когато я чуете? :)

Extremescream
06-30-2011, 09:55
Сещам се за много повече от 5 такива песни, но ще се опитам да се спра само на 5:
1. Всичко, що е на Lil Wayne, само една песен не мога да кажа.
2. Rebecca Black - Friday
3. Taylor Swift - Mine
4. Katty Perry - Fireworks
5. Britney Spears - Womanizer

Песен, която винаги ме разчувства....много са, но точно в момента на Fleetwood Mac - Landslide. :)

InnoraX
06-30-2011, 10:40
5 са малко! Целия чалгарски жанр спада към тези безсмислени песни!
Иначе смислена песен мога да кажа, че е MD Beddah - Zombinaciq
http://vbox7.com/play:b3dfbc35 както и " V minuta na malchanie" http://vbox7.com/play:266d59a6

GOODNESS
06-30-2011, 11:28
Dredg - Sanzen
Dredg - Ode to the sun
Dredg - Jamais Vu

:)

rock101
06-30-2011, 14:46
5 песни с безмислен текст .. изключвам чалгата .. нещата са много зле там:

1. Justin Bieber - Baby .. бейби бейби бейби ооо .. нищо по-смислено и разчувстващо няма :razz: нито изпълнителя, нито песента харесвам. Но пък печели първо място!
2. Rebecca Black - Friday
3. Alesha Dixon - The Boy Does Nothin
4. Rihanna feat. Drake - What's My Name - много мразя тази песен! Само едно и също чувам в нея - O Na Na What's My Name .. и това 3 минути без прекъсване.
5. Kesha - Tik Tok

Песен с дълбок смисъл - не са малко, но една песен просто няма равна на себе си - Shontelle - Impossible \:D/

kireca
06-30-2011, 17:16
1. Justin Bieber - Baby...
2. Rebecca Black - Friday
3. Lil Wayne - Lollipop (и не само тя всички негови са безсмислени)
4. Всичката чалга що съществува
5. Like a G6..

А песента която ме рачувства най-много Eminem - When im gone , Mockingbird , I love you more..

Mirage3
06-30-2011, 18:04
1. Rebecca Black - Friday
2. Чалга хитовете :shock:
3. Justin Bieber - Baby
4. Rihanna - California King Bed, What's my name
5. Britney Spears - If U Seek Amy
Най-смислената - Robbie Williams - Feel може би :), Gavin DeGraw - I Don`t Want To Be

tainstvenomomi4e
07-01-2011, 16:15
Абе хора що толкова не харесвате тая песен Rebecca Black - Friday
и мислите, че текста е безмислен? :D Аз нямам мнение за тази песен.

FuckIt
07-01-2011, 16:38
1. Rebecca Black - Friday
2. Justin Beiber - Baby
3. Rihanna ft Drake - Whats my name
4.сичката чалгия
5. Alesha Dixon - The Boy Does Nothin
за най-смислена не съм много сигурна, но мен ме разчувства Nickelback - Savin me и BVB - Savior :smt007

slicky
07-01-2011, 17:22
Абе хора що толкова не харесвате тая песен Rebecca Black - Friday
и мислите, че текста е безмислен? :D Аз нямам мнение за тази песен. Супер си тайствена. :D :D :D

MrMakeItRain
07-11-2011, 17:05
Така като попрочетох забелязвам, че много хора не харесват моят любимец - (не говоря за Бийбър той.. ;d ) говоря за Lil Wayne, неговият стил е просто такъв, се пак хора това е Рап!Рапът е това в днешно време..
Не намирам песни с безсмислени текстове прfсте защото и да имат такива аз ги харесвам и не ги забелязвам тези текстове.. Е разбира се, че чалгата е УЖАСНО безсмислена, но нея няма смисал да я споменаваме! :D Но песен която ме разсчуства е Eminem - Mockinbird или Eminem - Lose Yourself, стари, но навяват спомени

Extremescream
07-11-2011, 20:19
Рапът в това се е превърнал. И това, че нещо се е превърнало в ъъъ, с извинение, боклук, не значи, че трябва да вдигаме рамене и да викаме 'Еми тва е, по-добро няма, дай да му се кефим.'

MrMakeItRain
07-11-2011, 20:29
Прав си, но кажи какво можем да правим нашето малцинство което твърдо си слуша стар рап, метъл и т.н., а не онези weak неща a.k.a. съвременият рап..на никой не му е хубаво, но сме се предали така да се каже просто защото няма какво да се направи срещу с извинение тъпите чалгари! :?

П.П. -> Към тези weak неща не включвам единствено нещата на Wayne, аз съм му фен и тврдо си го уважавам.

dessyfreak
07-12-2011, 10:17
1. АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ чалга песнии :-o ужас сааа ..
2. Katy Perry - Fireworks :-D
3. Не се сещам кои точно изпълняваха тая песен, ама май беше Lil Wayne в групичката 8-) - Look At Me Now :-D нещо не ме кефи многоо .. :lol:
4. Alesha Dixon - The Boy Does Nothin'
5. Rihanna - California King Bed

Най-смисленаа .. ами може би на Shontelle - Impossible и на Eminem - I'm Not Afraid :)

Lian4ety
07-13-2011, 09:50
1. Шанел - Синьо море .. адски тъпа ми е и мисля,че е крадено от Inna-Amazing

2. Rihanna-California King Bad

3. Песните на Крум всичките..

4. Lil Wayne-Zoo незнам,но не ме грабва тая песен ..

5. Rihanna-Man down

Най-смислена може би Eminem-beautiful

ValLoveYa
07-13-2011, 09:54
1. Чалга песните
2. Rebecca Black - Friday
3. Justin Bieber - Baby
4. Arash Ft. Helena - Broken Angel
5. Rihanna - What's my name

Песента която е най - смислена за мен - Shontelle - Impossible, Jessie J - Nobody's Perfect...