PDA

View Full Version : Security Center!



anonymous682486
06-30-2011, 08:11
The Security Center is currently unavailable because the (sc) service has not started or was stopped .Please close this windows ,restart the computer (or start the scs) , and then open the (sc) again.Някои ще ми каже ли какъв е проблема.

InnoraX
06-30-2011, 13:55
http://ss64.com/nt/sc.html
Чети тук, може да намериш инфо как да го стартираш.
Успех ;)

anonymous682486
06-30-2011, 15:07
http://ss64.com/nt/sc.html
Чети тук, може да намериш инфо как да го стартираш.
Успех ;)
Извинявам се за това че не разбирам нищо от това което ми предостави.Но много ще ми помогнеш ако ти ми кажеш по по-прост език какво трябва да направя,разбирас се ако разбираш от тези неща :-D

InnoraX
06-30-2011, 15:38
:) Виж приятелю, аз също не разбирам, но си превеждам нещата и действам ;) Ползвай Euro Dict + Google Translator и ако и тогава не можеш, ще ти преведа това което е нужно. Все пак, потруди се малко ;)

InnoraX
06-30-2011, 15:46
Ако не се лъжа, това е което ти трябва

query [qryOpt] Show status
start START a service.
create Create a service. (add it to the registry)
config permanently change the service configuration
control Send a control to a service
Я ми драсни едно скайп-че да се разберем, че явно нещата са по-сложни отколкото предполагах ;)

anonymous682486
06-30-2011, 16:06
holliwood7202

doomkillerr
06-30-2011, 16:28
Извинявам се за това че не разбирам нищо от това което ми предостави.Но много ще ми помогнеш ако ти ми кажеш по по-прост език какво трябва да направя,разбирас се ако разбираш от тези неща :-D

Спокойно - и аз нищо не разбрах... :-D

За да стартираш процеса на "Security Center" правиш следното...

1. Десен бутон на мишката върху иконата на My Computer - от падащото меню избираш "Manage".

2. Отваряш подменю "Services and Applications" -> "Service"

3. От дясната страна ще ти се покажат всички системни процеси - търсиш в списъка "Security Center" (процесите са подредени по принцип по азбучен ред) - Щракаш десен бутон на мишката върху процеса и избираш "Start" - това е

Ако процеса не иска да се пусне - правиш следното - Десен бутон върху него и избираш "Properties" - където пише "Startup type - избираш Automatic"; след това щракаш на таба "Recovery" и на първите три възможности задаваш "Restart the Service" и Рестартираш компютъра!!! Ако пак не става пробваш същото само, че под Safe Mode!

П.С. - Това е от мен - успех ти желая! :)

anonymous682486
06-30-2011, 17:03
СТАНА! Мерси че ми помогна.БЛАГОДАРЯ ТИ!