PDA

View Full Version : Глупава грешка от моя страна



ddeennyy
06-30-2011, 09:29
Направих огромна грешка! Тръгнах с едно момче, което харесвам, но някак си докато съм с него нещо не си е на местото и не е наред. И осъзнах, че всъщност харесвам друго момче :? .. Определено не знам какво искам и то не само за момчетата е така, но сега чувствам, че трябва да скъсаме. Просто не знам как да постъпя, за да не го нараня много. Моля ви за съвет..

eclipse06
06-30-2011, 09:34
Бъди честна. Така или иначе ще е наранен, поне да не ти тежи после, че си го излъгала. И занапред премисляй повече действията си, за да не попаднеш в същата ситуация. Трябва да си наясно със себе си преди да действаш.

Josefinne
06-30-2011, 10:06
Просто му кажи, че трябва да скъсате и след това не му се обаждай и не го търси.

dimitar_ak
06-30-2011, 10:10
Просто му кажи, че трябва да скъсате и след това не му се обаждай и не го търси.

Това е глупаво. По-добре е да му обясни. Пак ще го заболи, но поне няма да получи още един аргумент в полза на "жените са кучки".

Josefinne
06-30-2011, 10:17
М, да, обаче жените не са кучки. Не смятам , че и тя е. нещата не са потръгнали между нея и гаджето й и тя е насочила интереса съм към друго момче. Нима това е нещо неестествено или злобно? Тя е дала шанс на връзката им и това, че не се е получило си е нещо между тях и причината не е в другото момче. За това е най-добре това друго момче да не се набърква в аргументите й да скъса с гаджето си.
От друга страна мисля, че понякога е по-добре да не се затрупваме един друг с ненужна информация, която ни кара да се чувстваме зле. Тя е откровена с него за нещата, които има значение - няма чувства към него, иска да скъсат и точно това трябва да му каже. Защо той трябва да се чувства изоставен заради друг, недолюбен, да му се насаждат комплекси, че не е достатъчно добър и т.н.

abvd
06-30-2011, 10:51
амии.. има много начини да скъсате без да му нараниш чувствата.
Напиши му по скайп чее.. трябва да скъсате защото си имаш друг приятел но му кажи също че искаш да си останете приятели. Мисля че това ще помогне :) УСПЕХ ! :-D

InnoraX
06-30-2011, 10:57
Направих огромна грешка! Тръгнах с едно момче, което харесвам, но някак си докато съм с него нещо не си е на местото и не е наред. И осъзнах, че всъщност харесвам друго момче :? .. Определено не знам какво искам и то не само за момчетата е така, но сега чувствам, че трябва да скъсаме. Просто не знам как да постъпя, за да не го нараня много. Моля ви за съвет..

То трябва да се помисли преди да се действа....

eclipse06
06-30-2011, 11:06
Josefinne, ако го изостави просто така, без да каже нищо, е още по-вероятно да се чувства недооценен и да му се "насадят комплекси". Това е неизбежно. Не вярвам момчето да е толкова наивно, че да не се досети. Дори ще се тормози още повече от въпросите, които ще изникнат около неизвестността, в която ще го остави. Това според мен е много по-жестоко, отколкото да му каже истината.

4o4ina
06-30-2011, 11:12
Тръгнах с едно момче, което харесвам И осъзнах, че всъщност харесвам друго момче :? ..

простотията няма край вече.. :? :-x

lamer4e7o
06-30-2011, 11:25
Както беше казала една потребителка преди време тук — „синдрома на малките момиченца, които не знаят какво искат“ и си е напълно права.

Josefinne
06-30-2011, 13:23
Josefinne, ако го изостави просто така, без да каже нищо, е още по-вероятно да се чувства недооценен и да му се "насадят комплекси". Това е неизбежно. Не вярвам момчето да е толкова наивно, че да не се досети. Дори ще се тормози още повече от въпросите, които ще изникнат около неизвестността, в която ще го остави. Това според мен е много по-жестоко, отколкото да му каже истината.

Аз казах " Просто му кажи, че трябва да скъсате" не съм казала , че трябва да го зареже "просто така". Казах да не го търси, защото много често, девойките късат с гаджетата си и вместо да ги оставят да продължат напред с живота си, като им доскучее ( на девойките) звънят на бившите си, подхранват им празни надежди и т.н.

Rolezzz
06-30-2011, 14:19
амии.. има много начини да скъсате без да му нараниш чувствата.
Напиши му по скайп чее.. трябва да скъсате защото си имаш друг приятел но му кажи също че искаш да си останете приятели. Мисля че това ще помогне :) УСПЕХ ! :-D
Да и защо по скайп? И като ми го каже така ще ми дойде музата се изявя като "бияч" без той да има вина...

Luci
06-30-2011, 14:19
Отиди и в очите му кажи каквото имаш да му казваш, БЕЗ скайп и фейсбук! И не просто да му кажеш късаме и да си тръгнеш ами по-добре му обясни кое как е, за да не се чувства още по-гадно като тъне в неизвестност :)

gummybear
06-30-2011, 14:36
По -добре лично му кажи ,че просто не върви или че няма да се получи :?

qkakukla2
06-30-2011, 15:04
Кажи му, че се нуждаеш от малко време и си объркана .

cinderella_gugutka
06-30-2011, 15:06
ами помисли си добре-да не стане така,че да го зарежеш и след време да осъзнаеш,че пак го искаш...и следващия път не тръгвай с някой без да си абсолютно сигурна в чувтствата си

Zarity
06-30-2011, 15:07
Определено не знам какво искам
...
:-o

myNameIsImmortal
07-03-2011, 12:31
женски работи..
не искам да коментирам и упреквам за това което е станало, защото нямам право и не знам кое как е станало, защо е станало и т.н.

ще дам само един съвет, след като помислиш добре над нещата с кой искаш да си, дали с другия ще ти е по-добре от сегащния, дали ще можеш да имаш доверие, да си защитена и да получаваш това, което искаш и решиш да скъсаш със сегащното момиче, му признай защо го късаш, защото ако му кажеш: "Не можем да сме заедно, грешката е в мен, не те заслужавам, искам да си останем приятели, не искам да те загубя, ти си много важен човек за мен, нещата няма да се получат.. бля бля бля и т.н.", ще постъпиш много, ама много зле, защото след това ти ще си с другото момиче, нали няма да те интересува какво толкова става с въпросния който искаш да късаш, а той ще се съдира по ден и нощ от мисли, защо не са се получили нещата, дали не се е отнесъл зле с теб, дали не те е наранил, дали не те е обидил, дали е направил нещо, което не е трябвало да направи..
След което като разкаже за това, което е станало 100 човека ще му кажат: Превърти лентата назад и виж къде си сбъркал, можеби вината е в теб.. след което той ще си припомня всеки един момент с теб, всяка казана дума, подарена усмивка, влюбен поглед и ще си каже, че можеби ти е давал много, можеби ти е обръщал много внимание, можеби не си е струвало толкова много в самото начало и това е причината.. след което ще се промени, ще се затвори и ще стане звяр.. затова по-добре му кажи просто и лесно: "Не мога да съм с теб, понеже си ми приятел и не искам да страдаш, защото харесвам друг.. и по-добре да те нараня сега .. само 1 път, отколкото всеки ден докато съм с теб да мисля за другия и когато един ден разбереш да изпиташ много по-голяма болка.." Ето примерно така можеш да му кажеш..

Трудно ли е?