PDA

View Full Version : Сбъркана???



OddBird
06-30-2011, 12:08
Не ми е много ясно как да се изразя по този проблем и смятам да я карам направо. Никога не съм имала гадже. Когато се запозная с някое момче, колкото и мил да е той, просто не ме привлича по ОНЗИ начин. Няма я тръпката, искрата или каквото се води там. Чувствам се сбъркана! Не, не съм лесбийка, моля, никой да не си прави шегички! Защо не мога да харесам някого истински? Дали ситото, през което прекарвам момчетата е прекалено ситно или просто не попадам на мъже? В мен ли е вината?

Priceless
06-30-2011, 12:10
Ми .. просто не си срещнала подходящия. Колкото и клиширано да звучи.

4o4ina
06-30-2011, 12:21
Ми .. просто не си срещнала подходящия. Колкото и клиширано да звучи.

Josefinne
06-30-2011, 12:22
Може би не е зле да поясниш на колко си години. Освен това любовта от пръв поглед е едно , обаче не всеки я изпитва. Въобще не е задължително да харесаш човека от раз, може чак след години да започне да ти допада, докато осъзнаеш, че към него изпитваш любов. Не си сбъркана, дори напротив.

w0sh
06-30-2011, 12:35
може да си грозна/дебела?

OddBird
06-30-2011, 12:36
Благодаря, че се отнасяте с такова внимание към мен =)) Оценявам го.

Може би не е зле да поясниш на колко си години. Освен това любовта от пръв поглед е едно , обаче не всеки я изпитва. Въобще не е задължително да харесаш човека от раз, може чак след години да започне да ти допада, докато осъзнаеш, че към него изпитваш любов. Не си сбъркана, дори напротив.

На 15 години съм, ако това ти говори нещо =)))

NeverBack
06-30-2011, 12:37
Не си намерила подходящ човек,нищо има време.

OddBird
06-30-2011, 12:46
може да си грозна/дебела?

Мм, не мисля. Ако толкова държиш да ме прецениш "на око", пиши на лично.

Josefinne
06-30-2011, 12:55
Благодаря, че се отнасяте с такова внимание към мен =)) Оценявам го.

Може би не е зле да поясниш на колко си години. Освен това любовта от пръв поглед е едно , обаче не всеки я изпитва. Въобще не е задължително да харесаш човека от раз, може чак след години да започне да ти допада, докато осъзнаеш, че към него изпитваш любов. Не си сбъркана, дори напротив.

На 15 години съм, ако това ти говори нещо =)))

Говори ми и аз бях някога на 15 , колкото ти да не ти се вярва :D
Нормално е на 15, да ти кажа. Аз чак на 17 някъде наистина го почувствах "онова", дето го възпяват из разни поеми и песни. И пак си мисля, че бях късметлийка и че дори ми беше твърде рано, бях глупава и не го оцених като хората. За т'ва после много ревах и все си повтарях, че ми е било рано за толкова важно нещо в живота. Та така разбрах какво се пее и в тия тъжните любовни песни. Така че може би е по-добре, че не си срещнала още любовта.

alice13
06-30-2011, 18:11
хм има време сппокойно. Проблемът не е в теб... явно не попадаш на свестни ;)

OddBird
06-30-2011, 18:24
хм има време сппокойно. Проблемът не е в теб... явно не попадаш на свестни ;)

дай боже да си права =)

w0sh
06-30-2011, 19:12
може да си грозна/дебела?

Мм, не мисля. Ако толкова държиш да ме прецениш "на око", пиши на лично.

Изчервявам се 8)

просто предполагах.

OddBird
06-30-2011, 19:22
може да си грозна/дебела?

Мм, не мисля. Ако толкова държиш да ме прецениш "на око", пиши на лично.

Изчервявам се 8)

просто предполагах.

Недей да се червиш така :D Това ли ти беше наистина първото предположение?

InnoraX
06-30-2011, 19:59
OddBird "Човек оценява свободата си, чак след като я загуби". Няма за къде да бъзраш, не си изпуснала койзнае какво ;)
Не им обръщай внимание на тези, дето незнаят къде им е *адника, пък седнали да обясняват колко "обичали" едикой си и прочее ;)

MidnightTornado
06-30-2011, 23:28
Оооо! Аксел Роуз! Мой човек си,мацка.
Аз също съм на 15 и съм в същото положение като теб,но не си давам зор. В смисъл нали знаеш - хубавите неща се случват неочаквано.

Fur1ous
06-30-2011, 23:55
И кво ? Моята първа приятелка , когато си я хванах , бях на 14.Не бързах.Момичето , което харесвам в момента , е на 18 и си е нямала приятел през живота.Това пречи ли ме ?

OddBird
07-01-2011, 06:47
Благодаря ви страшно много, всички коментари така ме разведриха :grin: :grin: :D :D И, да, умирам си за Guns And Roses, любимци са ми =)))

gabsit000
07-01-2011, 07:03
Не си намерила подходящ човек,нищо има време.