PDA

View Full Version : съседи



GOODNESS
06-30-2011, 12:39
Здравейте!
Та значи харесвам едно момиче, което живее до нас и е с две години по малка (аз съм на 17) и я харесах, после и намерих facebook, но според това което си писахме открих, че тя не е от тези които са с голямо самочувствие в случаят и аз самият съм такъв. Тя ме позна, защото сме се засичали по улиците и т.н. Имам предвид, че в момента е някак си тъжна слага такива статуси и се чудех дали е нормално само аз да почвам темата?!
Съвети за прогрес? O:-)

InnoraX
06-30-2011, 12:49
Оправи си заглавието, БЪЛГАРИНО.

Josefinne
06-30-2011, 13:09
Едно кафенце в квартала ще оправи нещата ;)

ivcheto0o
06-30-2011, 13:12
Ами щом е по-срамежлива,пиши й ти :) Пишете си,покани я да излезете да си приказвате на живо (ако разговора потръгне) :)

horacio
06-30-2011, 13:23
Пиши й. Опознайте се. По-натам може да я питаш дали й има нещо. Може да те харесва и да чака ти да й пишеш. Често срещано е. 8-)

abvd
06-30-2011, 13:48
Направете си среща в някой парк мисля че ще е от полза в парка да поговите ии така нататак :D ее.. УСПЕХ от мен :)

badsector
06-30-2011, 14:45
Покани я на разходка, за да я развеселиш.

alice13
06-30-2011, 18:07
Определено момичетата на тази възраст някак си ги е страх да пишат първи...притесняват се да не изглеждат досадни. Пиши й и я покани на вън :)))

GOODNESS
06-30-2011, 18:45
Е,да ама аз така седя като досадник защото само аз пиша. Върна ми само едно сръчкване.
Мога да ви дам хронология:

AZ hi :D ti ne jiveesh li tuka do nas na slivnica :) vijdal sum te :)
pr mi e (moeto ime) ;)


TQ haha da az te poznawam ucheshe w knqza nali



AZ dam :p
qko beshe tam ;s
sq sum v (daskaloto)
TQ aahm


AZ az imam edin priqtel v vashto daskalo
9ti e
toshko se kazva
moje da go znaesh ;d

TQ
chawdarov

AZ adjemov

TQ a mi ne go znam
:D:

AZ ok vuzmojno e ;d
dneska zavurshi vikam ;d ;d

TQ da ot mnogoto


AZ mhm malko mi e zle uspeha ama vinagi ima drug pat :D :D

TQ i az ne si go hareswam,winagi iskam powe4e ama drugata godina sum stipendiant!!! shte se furlq we4e ot nqkude ako ne mina 5.50

AZ
haha spomnqm si 9ti klas
kogato imah 5;35
a sega 4.50 xD

TQ
kofti
az sq sum s 5.10

AZ ne znam no pri nas ima mn gadni uchiteli
koito vinagi omekvat na kraq na godinata
a prez tova vreme malko po gadni ocenki
kakto i da e nqma znachenie veche
:D :D :D
TQ
mhm
sq e wreme za plaj
AZ
dam
ti shte hodish li na july morning
TQ
ne

AZ az ne go priznavam
ee zashto nikoi da ne e dovolen ;(

TQ
nishto
to wsqka godina nakaq e taka
swiknala sum we4e

AZ aide oblichai si banskiq i plaj xd xd

veche po zabavno li ti e
;d

По едно време беше пуснала статус, че никой не бил доволен от нея и че и е тъпо.
Съвети? Не искам издънки, защото наистина мисля че е мой тип.
Аз винаги съм се отнасял към момичетата подобаващо и не ми е в стила да ги наранявам..

van1
06-30-2011, 18:51
Прати й линк към темата :shock: :lol:

InnoraX
06-30-2011, 19:54
Здравейте!
Та значи харесвам едно момиче, което живее до нас и е с две години по малка (аз съм на 17) и я харесах, после и намерих facebook, но според това което си писахме открих, че тя не е от тези които са с голямо самочувствие в случаят и аз самият съм такъв. Тя ме позна, защото сме се засичали по улиците и т.н. Имам предвид, че в момента е някак си тъжна слага такива статуси и се чудех дали е нормално само аз да почвам темата?!
Съвети за прогрес? O:-)
Браточка, любовта е като хазарта: " Който играе, печели. Който не играе, не печели". Така че, вместо да си пращаш жалката хронология, определи й среща, кажи й какво чувстваш и бъди готов както за най-лошото, така и за най-доброто.
Expect The Unexpected ;) Аре ставай от тоя компютър и отивай да я забиваш ;)

antifashionshit
06-30-2011, 20:14
сваляш мацки с приказки за училище.
леле. набор си ми.

TheNewReligion
06-30-2011, 22:33
Звучи гадно, но е удобно за теб, че си я хванал в "труден за нея момент". Възползвай се. Интересувай се от нея, опитай се да я подкрепиш. ВНИМАНИЕ!!! Следвай тоя съвет само в случай, че имаш сериозни намерения към нея. Т'ва ще го разбереш след като се поопознаете. Естествено, тя може да не те допусне до себе си, но е нормално.
Успех.

InnoraX
06-30-2011, 22:50
Здравейте!
Та значи харесвам едно момиче, което живее до нас и е с две години по малка (аз съм на 17) и я харесах, после и намерих facebook, но според това което си писахме открих, че тя не е от тези които са с голямо самочувствие в случаят и аз самият съм такъв. Тя ме позна, защото сме се засичали по улиците и т.н. Имам предвид, че в момента е някак си тъжна слага такива статуси и се чудех дали е нормално само аз да почвам темата?!
Съвети за прогрес? O:-)
Браточка, любовта е като хазарта: " Който играе, печели. Който не играе, не печели". Така че, вместо да си пращаш жалката хронология, определи й среща, кажи й какво чувстваш и бъди готов както за най-лошото, така и за най-доброто.
Expect The Unexpected ;) Аре ставай от тоя компютър и отивай да я забиваш ;)

MidnightTornado
06-30-2011, 23:13
откога живота ни започна да се върти около тоя проклет скайп и фейсбук .....

InnoraX
06-30-2011, 23:21
Здравейте!
Та значи харесвам едно момиче, което живее до нас и е с две години по малка (аз съм на 17) и я харесах, после и намерих facebook, но според това което си писахме открих, че тя не е от тези които са с голямо самочувствие в случаят и аз самият съм такъв. Тя ме позна, защото сме се засичали по улиците и т.н. Имам предвид, че в момента е някак си тъжна слага такива статуси и се чудех дали е нормално само аз да почвам темата?!
Съвети за прогрес? O:-)
Браточка, любовта е като хазарта: " Който играе, печели. Който не играе, не печели". Така че, вместо да си пращаш жалката хронология, определи й среща, кажи й какво чувстваш и бъди готов както за най-лошото, така и за най-доброто.
Expect The Unexpected ;) Аре ставай от тоя компютър и отивай да я забиваш ;)

umri
06-30-2011, 23:22
Стига си я отегчавал с безсмислени глупости по скайп. При положение, че ти е съседка най-лесното е да я поканиш да излезете у кварталното кафе.

InnoraX
06-30-2011, 23:55
Стига си я отегчавал с безсмислени глупости по скайп. При положение, че ти е съседка най-лесното е да я поканиш да излезете у кварталното кафе. Съгласен съм, ама не да й го набуташ по скайп или там където си чатите, а да й се вяснеш на вратата, за да не може да те отреже http://freeemoticonsandsmileys.com/emoticons/Mood%20Emoticons/good.gif . Тактиката браат ;)

umri
07-01-2011, 00:17
Стига си я отегчавал с безсмислени глупости по скайп. При положение, че ти е съседка най-лесното е да я поканиш да излезете у кварталното кафе. Съгласен съм, ама не да й го набуташ по скайп или там където си чатите, а да й се вяснеш на вратата, за да не може да те отреже http://freeemoticonsandsmileys.com/emoticons/Mood%20Emoticons/good.gif . Тактиката браат ;)
Тя, ако иска да излезе с него и по водомера да и се обади пак ще бъде съгласна. Тва е странно на вратата така да се звъни, щом не са излизали.

gabsit000
07-01-2011, 07:24
откога живота ни започна да се върти около тоя проклет скайп и фейсбук .....


за съжаление от доста време насамм.. не знам нашите родители и роднини как са се оправяли без ... :razz: :razz: :-D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

shoael
07-01-2011, 09:56
Стига си я отегчавал с безсмислени глупости по скайп. При положение, че ти е съседка най-лесното е да я поканиш да излезете у кварталното кафе. Съгласен съм, ама не да й го набуташ по скайп или там където си чатите, а да й се вяснеш на вратата, за да не може да те отреже http://freeemoticonsandsmileys.com/emoticons/Mood%20Emoticons/good.gif . Тактиката браат ;)
Тя, ако иска да излезе с него и по водомера да и се обади пак ще бъде съгласна. Тва е странно на вратата така да се звъни, щом не са излизали.
Определено. Да си настоятелен е добре, да си нагъл е ужасно.
Просто й вземи телефона, обади й се /така е по-мило, отколкото да й пишеш по скайп/ и я покани да излезете за малко на кафе. Няма нищо сложно. После разкажи как е минало.

4o4ina
07-04-2011, 19:12
Покани я на разходка, за да я развеселиш. ;-)

CandyKein
07-04-2011, 21:35
Едно кафенце в квартала ще оправи нещата ;)
:grin: :grin: :grin:

Madi037
07-04-2011, 21:39
Ами щом е по срамежлива,пиши и първо ти..
Попитай я как е .. и нещо от този сорт..
След това е покани да пийнете кафе или по сок
някъде, защото "ти е много скучно" и смяташ, че
тя може да ти оправи настроението.. Не избързвай много
нещата сами ще се подредят от тук натам.. УСПЕХ..! :)

nin0o0
07-05-2011, 09:23
Пич не си говорете за даскало като вече свърши. Много хора правят грешката като почнат да пишат за даскало и пишат със страници а като им свърши темата се чудят какво да кажат. Тя е направила много добре като ти е казала за July морнинг обаче ти трябва да действаш разбираш ли. Ти трябва да си водещия не тя. Говорете си за музика, за хобита, за интереси. Трябва да бъдеш и малко нахален в смисъл като виждаш че вече й е скучно развесели я кажи й някоя смешна история ( не от даскалото ) каже й виц. Действай смело. Щом сте съседи позвъни на вратата й и кажи ''Хайде на разходка виж какво хубаво време'' или нещо от този род. Ти си на 17 и казваш че е с 2 години по-малка от тебе. Да не ти пука. Аз съм излизал с по-големи от мене и хич не ми пука какво говорят другите за мене :-D . Действай смело.

fen7asy
07-05-2011, 09:26
нищо не разбрах..

nin0o0
07-05-2011, 09:40
нищо не разбрах..

Ако е от моя коментар ще го кажа по-просто :-D . Трябва да бъде нахален аз съм така вярно че не винаги ми се получава но от малък съм си така. Мога да ти кажа че 80% от случеите ми се получава. Просто не съм притеснителен.

fen7asy
07-05-2011, 09:42
от темата нищо не разбрах.. като цяло.

bubblef93
07-05-2011, 11:09
Покани я да се разходите просто из картала и да пиете едно кафе :) това винаги действа :)