PDA

View Full Version : Помогнете за един безнадежден случай :(



raia338
06-30-2011, 13:23
Дори няма смисъл вече да пиша тази тема ,но съм объркана много и искам да чуя и странични мнения.. С момчето с което съм (или може би вече не ) се събирахме и разделяхме 4-5 пъти .. и то по негова вина , примерно последният път не ме беше търсил 10 дена и просто се покри без да ми даде никакво обяснение.Само аз си знам как го преживях,и си бях казал вече никога няма да позволя да ме оставя за известно време и после да се оправдава.Но след като скъсах с едно момче ,той ме потърси искал шанс (а аз съм му давала може би 5-6 вече..),и нещо в мен ме накара да повчрвам ,че той сее променил и този път всикчко ще е много по хубаво от преди..Нямаше как да не се замисля,все пак от 4 години имам нещо общо с това момче ,сабираме се като малки се харесвахме и тн.. та събрахме се пак ,аз обаче започнах да му говоря ,че му нямам доверие все пак ме за*ба бквално последният път,че трябва да си показва чувствата като твърди ,че ме обича ,а той нищо не говори за нас .. когато се виждаме постоянно ме гушка,личи си че не ебезразличен ,ако беше какъв е смисъла да ме търси всеки път .. И сега след поредния спор,че не може винаги аз да поддържам интереса,да го карам да излизаме а той понякога да не ми казва нищо за излизане и все да чака аз ,и най вече му казах ако наистина ме обича просто да ми го докаже,той каза че си ляга и не му се спори щял да ме потърси после .,обаче ,това така и не стана..(това беше онзи ден) нито същата вечер ми писа нито вчера а беше онлайн .. И най-смешното е ,че по неговите думи днес той заминава на почивка за няколко седмици ,дори не ми е казал ако е тръгнал и аз не знам ...
За пореден път ми казва ,че ще ме птърси а сега пак не го направи , не знам дали някой хора са малоумни или на такива се правят .. И сега аз няма да го търся вече ,щом явно това иска ,но не знам струа л иси да му кажа ,че поне едно чао можеше да каже и да му кажа да не ме търси повече , всикчо е приклю'чило не мога повече(защото той има навика след 1,2,3 сседмици и месеци да ми пише сякъш нищо не е станало)..А бтв той е мн страннен човек погледнете само как се държи ,не знае какво прави и как да се държи сериозно към едно момиче ,иначе ми акза ,че е готов да се промени и го иска :) Отчаяна съм наистина след толкова несполучливи връзки мислех ,че той е голямата ми любов и винаги се връщах при него давах шансове за нас ,но мисля ,че вече трябва да съм най заблуденото и збъркано същество ..колкото и да не си имал серизона връзка и да не знаеш как да се държиш с едно момиче това си е чиста подигравка ,мисля аз ..помогнете ..

Josefinne
06-30-2011, 13:32
Аз съм на мнение, че когато в една връзка започнеш да изпитваш повече неприятни емоции, отколкото приятни, това е моментът, в който тази връзка трябва да приключи. не му казвай "чао". Реши го веднъж за винаги и не търси повече извинения и доказателства за любовта му. Явно е, че връзката не се получава, дала си му шанс, обяснила си му. Държанието му не е нормално и никоя жена не е длъжна да го търпи такъв. Освободи се от тази връзка, скъсай я веднъж за винаги. Тежко е, признавам. Но така или иначе сега той заминава. Няма да се виждате. Не търси поводи да му се обаждаш за едно последно " чао" или " обяснение" или "изясняване". Няма смисъл от това, защото на теб всичко ти е ясно. Ако на него не му е - той ще ти се обади ще го "светнеш". Повярвай ми, ще ти стане много по-лесно и леко. Ясно е, че не веднага, но в перспектива, ще си щастлива, че не си си губила повече от времето с него.

Mi6inka
06-30-2011, 13:56
ммм..според мен трябва да изчакаш момента, в който пак му скимне за теб и да му дадеш да разбере, че не може да си играе с теб така. Бъди силна и продължавай напред. Ще намериш човек, който те заслужава, но преди това трябва да се отърсиш напълно от това недорасло момче :) Успех!

Zarity
06-30-2011, 15:09
Тегли му една българска..

cinderella_gugutka
06-30-2011, 15:41
Според мен само ако си повтаряш,че трябва да го зарежеш ,няма да се почувстваш по-добре.Ти го обичаш все още,наранена си и имаш нужда от време,за да заздравеят раните.Опитай се да не мислиш какво да правиш с него,а се съсредоточи върху себе си-помисли какво да правиш ,за да се почувстваш ТИ по-добре.Но за всеки случай-не го търси.Тези седмици,в които го няма ги приеми като почивка и за теб самата от него.Забавлявай се колкото можеш и може би с времето сама ще го почувстваш отвътре това,което трябва да направиш

BlindedAngel
06-30-2011, 16:03
Прекратяваш всякакви отношения с него и след време ще си добре 8)

alice13
06-30-2011, 16:49
Защо и ти не постъпиш така с него..знам че е трудно, но според мен го блокирай от сякъде, не му пиши нито го поздравявай. Нека той се чувства както и ти :) :)

SisiStrange
06-30-2011, 16:59
Просто забрави. Като постоянно те подлага на някакъв тъп игнор => не е наистина заинтересован от теб. В такъв случай по-добре въобще погреби всякакви илюзии.

letinova
06-30-2011, 17:48
Аз съм на мнение, че когато в една връзка започнеш да изпитваш повече неприятни емоции, отколкото приятни, това е моментът, в който тази връзка трябва да приключи. не му казвай "чао". Реши го веднъж за винаги и не търси повече извинения и доказателства за любовта му. Явно е, че връзката не се получава, дала си му шанс, обяснила си му. Държанието му не е нормално и никоя жена не е длъжна да го търпи такъв. Освободи се от тази връзка, скъсай я веднъж за винаги. Тежко е, признавам. Но така или иначе сега той заминава. Няма да се виждате. Не търси поводи да му се обаждаш за едно последно " чао" или " обяснение" или "изясняване". Няма смисъл от това, защото на теб всичко ти е ясно. Ако на него не му е - той ще ти се обади ще го "светнеш". Повярвай ми, ще ти стане много по-лесно и леко. Ясно е, че не веднага, но в перспектива, ще си щастлива, че не си си губила повече от времето с него.

+1

Не бъди наивна. Преживявала съм го, ще мине след време и даже ще се чудиш на себе си защо си го оставила да постъпва така с теб. Ако наистина му пукаше, дори и да няма опит, щеше да показва повече желание да те направи щастлива и да не се държи като кретен. На твое място такива майни бих му теглила, че... Не му позволявай да си играе така с теб, мислила си, че е голямата любов, а той показва точно обратното. Ще намериш по-добър, който няма да повтаря грешките на това не-знаещо-какво-иска момче.
Не заслужава дори и чао, камо ли пък някакви обяснения. Откажи се от него и никога повече не му позволявай да те върти на малкия си пръст. Достатъчно шансове си му дала, а той само с думи и да иска няма да се промени.

raia338
07-01-2011, 18:23
Тегли му една българска..


т`фа май ще е комплимент в тоя случай

dream1707
07-01-2011, 18:40
Не заслужава и едно чао от теб.
Твърди, че те обича, но с начина си на държание въобще не го доказва.
Остави го, прекрати всякакви връзки с него, както той прави с теб .. Покажи му какво е да си размените местата ..
Нито една жена не заслужава подобно държание .. независимо от кого.