PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ и подкрепа...



Reviera92
06-30-2011, 15:16
С приятеля ми сме заедно от 6 месеца, а преди това бяхме най-добри приятели от 4 години и даже още в началото прехварчаха изкри между нас, но зарад хората около нас някакси не се получи до преди 6 месеца. Преди 1 седмица той замина за Англия, за да може да подготви някой неща, за да мога и аз да отида в края на Август защото Септември почваме университета. През тези 6 месеца бяхме не разделни и сега като замина се чувствам ужасно, много ми липсва и незнам как да се справя. Опитвам се да излизамм, да се разсейвам, гледам филми, но всяко едно нещо някакси ми напомня за него и пак се натажавам. Моля ви, помогнете ми да се справя по някакъв начин... :cry: :cry: :cry:

cinderella_gugutka
06-30-2011, 15:36
леле...намерила си любовта, той е там сега заради теб,а ти хленчеш като малко дете.знам,че е трудно,но стискай зъби до август-не е толкова далече,колкото ти се струва

Reviera92
06-30-2011, 15:41
И аз така си викам да се стегна, проблема е че вече не контактувам със старите си приятели и може да се каже, че вече нямам и такива. Той не искаше да заминава толкова рано, но майка му живее там и просто го принуди като му купи билета... от друга страна ме е страх да не си промени мнението и даже да не мога да замина..

w0sh
06-30-2011, 15:42
Това е като да се оплакват хората в ресторанта, че трябва да чакат да им се изпече храната...

Сега го сравни със сомалийчетата.

letinova
06-30-2011, 17:55
С липсата няма как да се справиш, свикнала си да го виждаш всеки ден предполагам, а това прави нещата още по-трудни. Поне някаква връзка поддържаш ли с него?
Опитай се да продължаваш да се разсейваш и не мисли толкова колко дни остават, защото така минават още по-бавно.
Малко търпение и след това ще го видиш пак и ще си наваксате изгубеното време :)

alice13
06-30-2011, 18:04
Намери си нови приятелки. Гледай повече ужаси и знай че етам само заради теб... :)

CrashAndBurn
06-30-2011, 18:05
Каквото и да правиш, той няма как да излезе от мислите ти. Просто мисли колко ще ви е хубаво само след месец, месец и половина. Мисли си за това какво ще правите заедно, как ще протича деня ви примерно или какво искате да посетите във Великобритания.
Няма за какво да се разстройваш - трябва да си радостна, че си открила истинската любов.
Стискам палци всичко да е ок \:D/

Reviera92
06-30-2011, 18:11
letinova & CrashAndBurn много благодаря за подкрепата.. страхотни сте! И да контактуваме по skype маничко..

Fur1ous
06-30-2011, 18:16
Извинявай , но да пишеш искри с буквата "з" .. не ми се занимава.

onestar
06-30-2011, 21:01
Два месеца? За Бога... чак ми става смешно.
Нищо не са, ще се справиш.

GabrielleShayk
06-30-2011, 21:18
Постави си някакви нови цели като например да спортуваш много усилено,за да си още по-привлекателна като се видите.

TheNewReligion
06-30-2011, 22:29
Нали ще сте заедно после, защо се сдухваш излишно? Т'ва даже, според мене, е полезно за връзката ви. После може да се преоткриете.

gabsit000
07-01-2011, 07:31
леле...намерила си любовта, той е там сега заради теб,а ти хленчеш като малко дете.знам,че е трудно,но стискай зъби до август-не е толкова далече,колкото ти се струва



абсолютно съгласна ...аз ако бях на твое място..щях да съм на 7мото небе ..само щях да чакам да дойде дългочакания август и въобще нямаше да ми е проблем...това момче знам че си е моето...че си ме чака да ида и аз при него и да изживеем няй-хубавите си мигове заедно...не унивай и не тъжи ..ти си само за завиждане...нека ти минат бързо тези месеци и да сте заедно много време...

kalpazanka
07-01-2011, 12:33
Спри да се глезиш, лигавиш и правиш на многострадалка.

BlueGirl
07-01-2011, 12:47
Стегни се.Имаш прекрасен човек до себе си,а си тръгнала да плачеш като детенце.Мисли за общото ви бъдеще и ще видиш колко бързо ще мине времето.

frozendeath
07-01-2011, 12:58
Тука няма да намериш помощ и подкрепа...

Reviera92
07-01-2011, 13:01
Тука няма да намериш помощ и подкрепа...

Да виждам, за съжаление повечето българи знаем само да критикуваме, но никога да помагаме...

peyton31
07-01-2011, 13:04
казаха ти го .. стягаш се, имаш прекрасно момче до себе си и много скоро отново ще бъдете заедно . не позволявай на това кратко време да съсипе отношенията ви. дори според мен този период ще ти е от полза. ще имаш възможност да посветиш малко време изцяло на себе си, на хобитата и заниманията си. да направиш неща, които винаги си искала, но не си намирала момент. излизай, разхождай се, слушай музика,гледай филми, сама търси новите приятели, започни да спортуваш примерно .. това може да бъде и освежаващо за връзката ви преди да започнете в университета .. късметт !!

Reviera92
07-01-2011, 13:07
казаха ти го .. стягаш се, имаш прекрасно момче до себе си и много скоро отново ще бъдете заедно . не позволявай на това кратко време да съсипе отношенията ви. дори според мен този период ще ти е от полза. ще имаш възможност да посветиш малко време изцяло на себе си, на хобитата и заниманията си. да направиш неща, които винаги си искала, но не си намирала момент. излизай, разхождай се, слушай музика,гледай филми, сама търси новите приятели, започни да спортуваш примерно .. това може да бъде и освежаващо за връзката ви преди да започнете в университета .. късметт !!

Благодаря! Точно това се опитвам да правя през по -голямата част от времето..

peyton31
07-01-2011, 13:13
казаха ти го .. стягаш се, имаш прекрасно момче до себе си и много скоро отново ще бъдете заедно . не позволявай на това кратко време да съсипе отношенията ви. дори според мен този период ще ти е от полза. ще имаш възможност да посветиш малко време изцяло на себе си, на хобитата и заниманията си. да направиш неща, които винаги си искала, но не си намирала момент. излизай, разхождай се, слушай музика,гледай филми, сама търси новите приятели, започни да спортуваш примерно .. това може да бъде и освежаващо за връзката ви преди да започнете в университета .. късметт !!

Благодаря! Точно това се опитвам да правя през по -голямата част от времето..

За нищо .. не съм попадала в такава ситуация, но ти пожелавам успехи ии много любов !

dontcare
07-01-2011, 13:29
Радвай се,че го имаш.Някои хора и най-добър приятел си нямат,ти го имаш,че даже сте и влюбени.
Че даже и ще живеете и учите заедно в чужбина..Нормално е да ти е гадно,ама ей го къде е август. :smt104

fenkaaa
07-01-2011, 13:42
С моето момче след 2 дена правим 8 месеца и не сме се отделяли един от друг за 24 часа.. навсякъде сме заедно! След една седмица заминавам на море за 10 дена,а ми изглежда че 3 месеца ще съм без него.. е вярно,ти трябва да почакаш повече време докато заминеш при него,но просто искам да ти кажа - не се безпокой не си само ти,има и други хора чиито половинки са в Чужбина и се виждат много рядко :)

missviksi
07-01-2011, 13:49
Важното е ,че скоро ще сте заедно.2 месеца не са чак толкова дълго.Разбирам те и знам какво ти е.Но си мисли,че всичко е за добро и всичко ще се нареди!Важното е да се обичате и да се подкрепяте!

4o4ina
07-04-2011, 19:16
прехварчаха изкри

не знам в какъв университет ще ходиш :?