PDA

View Full Version : въпрос към момчетата



CeLuVcHo0o
06-30-2011, 16:46
Момчета какво предпочитате физически или психически тормоз от страна на гаджето? (при положение че физическото не е много силно ;д)
Под психически тормоз имам впредвид разните му тестове за любовта. (И според мен са адски тъпи, но повечето момичета ги намират за достоверни ;д) :D :D

SisiStrange
06-30-2011, 16:52
Аз съм момиче и при все това предпочитам да ме мъчат с физически тестове пред другата простотия.

w0sh
06-30-2011, 17:29
Не предпочитам никакъв тормоз.

InnoraX
06-30-2011, 17:38
Какъв тормоз бе... нищо не можах да разбера :D

Fur1ous
06-30-2011, 17:45
Кой предпочита какъвто и да е тормоз ?

CeLuVcHo0o
06-30-2011, 19:28
Не се изразих правилно.
Имах впредвид, че често момичетата "тормозят" гаджетата си.
Аз примерно много обичам да го хапя по врата :D и да го стискам, а той ми отговаря нещо от сорта "малко по-наляво... Правиш много хубави масажи", а аз оставам :shock:. Или пък когато го щипя - аз мога да го щипя 15 мин. той нищо няма да ми каже (стигали сме до 5 мин. - писва ми :D ) обаче той като ме ущипе и аз направо скачам от болка...
Под "физически тормоз" се разбира още да ти скача на врата, да те кара да я носиш на конче просто щото са я заболели крката и т.н.
А под "психически тормоз" се разбира от ония супер шантавите тестове (дето дори някои момичета не могат да ги издържат). Примерно:
Едно момче отива при момиче и казва "Обичам те! Ти си най-красивото нещо в живота ми." Момичето се усмихва и казва "Най-красивото ли? Значи мислиш, че съм по-красива от това момиче зад теб?". Момчето се обръща и ядосано отговаря "Ти на глупак ли ме правиш?! Няма никой зад мен!" "Не, няма, но щом ме обичаш толкова много защо се обърна?!"
Та... това трябваше да се разбере. Явно не се е получило така. Дано сега да е по-ясно :-)

everythingisrelative
06-30-2011, 19:30
яко бой и тва е

CR0W
06-30-2011, 21:02
ако ме тормози....майната ѝ

аз ходя с нея а тя ме тормози :shock: В КАКЪВ СВЯТ ЖИВЕЕШ :-x

Cucko0
06-30-2011, 21:24
що за простотия е това ?

CR0W
06-30-2011, 21:26
що за простотия е това ?

+200 :booooomb:

w0sh
06-30-2011, 21:31
Не мога да отговоря на този въпрос.

Когато бях на 7 не съм имал такива отношения с връстниците ми.

ImNotAfraid
06-30-2011, 21:34
Хаха сега се сетих с едно момиче, което доскоро се бяхме зарибили ме удряше постоянно в топките :D

Valento
06-30-2011, 21:35
"Не посегай да ма риташ с тоо крак........що кат та нАстигна......после шА си го носиш пОдмишка....."

Priceless
06-30-2011, 21:43
Сексуален.

ImNotAfraid
06-30-2011, 21:44
Сексуален.
Хехе да 8)

shoael
07-01-2011, 10:08
Според мен всякакъв тормоз е досаден, детски и унизителен.

onestar
07-01-2011, 10:51
"Какъв тормоз предпочитате?" :shock:

Пхаха.

lamer4e7o
07-01-2011, 10:57
Поредната глупава тема — не предпочитам тормоз, както повечето казахте.

Audiophile
07-01-2011, 15:07
сексуален 8)

MaLkaTa_LaDy
07-01-2011, 15:34
що за простотия е това ?

+200 :booooomb:
300 :shock:

SorrowEyes
07-01-2011, 15:35
Не се изразих правилно.
Имах впредвид, че често момичетата "тормозят" гаджетата си.
Аз примерно много обичам да го хапя по врата :D и да го стискам, а той ми отговаря нещо от сорта "малко по-наляво... Правиш много хубави масажи", а аз оставам :shock:. Или пък когато го щипя - аз мога да го щипя 15 мин. той нищо няма да ми каже (стигали сме до 5 мин. - писва ми :D ) обаче той като ме ущипе и аз направо скачам от болка...
Под "физически тормоз" се разбира още да ти скача на врата, да те кара да я носиш на конче просто щото са я заболели крката и т.н.
А под "психически тормоз" се разбира от ония супер шантавите тестове (дето дори някои момичета не могат да ги издържат). Примерно:
Едно момче отива при момиче и казва "Обичам те! Ти си най-красивото нещо в живота ми." Момичето се усмихва и казва "Най-красивото ли? Значи мислиш, че съм по-красива от това момиче зад теб?". Момчето се обръща и ядосано отговаря "Ти на глупак ли ме правиш?! Няма никой зад мен!" "Не, няма, но щом ме обичаш толкова много защо се обърна?!"
Та... това трябваше да се разбере. Явно не се е получило така. Дано сега да е по-ясно :-)

С една дума - лиготия ? :-o

А тва "психическия тест" е толкова изтъркан виц вече че... :o

CeLuVcHo0o
07-01-2011, 18:33
Не се изразих правилно.
Имах впредвид, че често момичетата "тормозят" гаджетата си.
Аз примерно много обичам да го хапя по врата :D и да го стискам, а той ми отговаря нещо от сорта "малко по-наляво... Правиш много хубави масажи", а аз оставам :shock:. Или пък когато го щипя - аз мога да го щипя 15 мин. той нищо няма да ми каже (стигали сме до 5 мин. - писва ми :D ) обаче той като ме ущипе и аз направо скачам от болка...
Под "физически тормоз" се разбира още да ти скача на врата, да те кара да я носиш на конче просто щото са я заболели крката и т.н.
А под "психически тормоз" се разбира от ония супер шантавите тестове (дето дори някои момичета не могат да ги издържат). Примерно:
Едно момче отива при момиче и казва "Обичам те! Ти си най-красивото нещо в живота ми." Момичето се усмихва и казва "Най-красивото ли? Значи мислиш, че съм по-красива от това момиче зад теб?". Момчето се обръща и ядосано отговаря "Ти на глупак ли ме правиш?! Няма никой зад мен!" "Не, няма, но щом ме обичаш толкова много защо се обърна?!"
Та... това трябваше да се разбере. Явно не се е получило така. Дано сега да е по-ясно :-)

С една дума - лиготия ? :-o

А тва "психическия тест" е толкова изтъркан виц вече че... :o
Да! С една думи лиготия, обаче май не се разбра... :D

Grommash
07-01-2011, 18:36
Големи сте мазохисти. :-D