PDA

View Full Version : К`во пра`им сега ?



Fur1ous
06-30-2011, 17:38
Ай , сиктир .Момче на 19 съм , а правя глупостите от преди 4 години.Влюбих се в момиче , което едва познавам.Съдейки по това как протекоха нещата предния път , една година няма да ми стигне да се възстановя.Всичко ми е сиво и безмислено - нямам желание за каквото и да е.Дори ме е срам да изляза навън , за да не се срещна с нея , за да не ми се наложи да се подминаваме гледайки надолу в земята.Да , вината е моя , защото аз обърках нещата , но тя ме промени.Аз я отблъснах , но преди нея поне имах някакво спокойствие.Мимолетни увлечения , но без тревоги.А сега дори не знам какво искам.Не ми пука за нищо .Не очаквам съвет или помощ , просто исках да напиша нещо.Прощавайте за евентуални грешки.

Rikity
06-30-2011, 17:50
:(

ivcheto0o
06-30-2011, 18:05
Положението ти ми е доста познато.Колкото и клиширано да звучи времето променя нещата (но не винаги така както искаш... ),недей да се изолираш и затваряш.

alice13
06-30-2011, 18:15
Най-лошото е да се затвориш в себе си. И аз трябва да подминавам едно момче с наведена глава... но хейй живота продължава. На 19 си. Ся ти е времето за купони и тем подобни. Постарай се да не ти пука :)

Shreya
06-30-2011, 18:24
Предполагам,че ти е тежко в момента.Това е от моментите,в които човек се чувства безпомощен и слаб.Познато ми е.Ако грешката ти е по-незначителна защо не се бориш за нея?Най-лошото в случая е да си налагаш да забравиш при положение,че няма да се случи.Не давай толкова лесно на любовта да си отиде.Животът е прекалено кратък и не е нужно да се самонаказваме по такъв начин.Потърси я,извини се и опитай да оправиш нещата.Опитай да върнеш любовта си.Не се отказвай толкова лесно!Опитай да бъдеш щастлив :)Бори се за нея и не се отказвай.Пожелавам ти много късмет и красиви мигове.И...послушай ме!Не се отказвай и се опитай да я върнеш :)

Grommash
06-30-2011, 18:30
:cry: :smt006

Fur1ous
06-30-2011, 18:51
Тс , времето лекува само повърхности неща.Това не е.Нямам настроение дори да изляза,

InnoraX
06-30-2011, 19:50
Тс , времето лекува само повърхности неща.Това не е.Нямам настроение дори да изляза,
Брат мисли позитивно. Само това ще ти кажа. Знам че звучи тъпо, но от доста време гледам позитивно на всяко нещо което ми се случва и да ти кажа, нещата се приемат доста по-добре. Ето днеска ме скъсаха по история, ама не ми дреме да ти кажа честно, утре ще отида и каквото мога ще направя. Да тъп е примера и не може да се сравни с това което си описал, но все пак, първата крачка е най-важна. ;)
Късмет браточка и не оставяй съзнанието ти да бъде погълнато от мрачни мисли "колко е *ибан живота" и "тоя живот няма смисъл" ;)
GL & HF ! Стискам палци ;)

Fur1ous
06-30-2011, 23:43
Съмнявам се , че бихте разбрали , дори и да ви обесня.Досега бях навън и за какво - да се правя , че ми няма нищо и не ми пука , хаха.Кофти история.

InnoraX
06-30-2011, 23:50
На това позитивно ли му викаш? Стига се вайка, пий една ракия, пусни си музичка и търси позитивното ;)

Fur1ous
06-30-2011, 23:51
Тс , бяхме да тровим любовната мъка с 1 приятел в солидно количество алкохол в търсене на любовни подвизи , хаха.Точно в насторенеи за това бях , брат . Не съм позитивен човек , но и да бях , това нямаше да помогне.Прецаках се.

InnoraX
06-30-2011, 23:54
Браточка, ти като прочетеш това което си написал, мислиш ли че не е самосъжаление? И мислиш ли, че някога ще избегнеш дази депресия, докъто продължаваш да си втълпяваш пълен Bullshit ? Това да виниш себе си е възможно най-глупавото нещо ;)

Fur1ous
06-30-2011, 23:59
Тс , не съм депресиран , а по зле.За депресията поне има логично обяснение , да и за моето може да има , но не искам да го призная.Просто ми е глупаво и безполезно всичко , което ме е налегнало , а утре трябва да ставам 8 часа да си подавам документи за университет , найс , а ?

InnoraX
07-01-2011, 00:01
Имам си едно лафче, точно за такива ситуации: " Life sucks and you know it, but you can't change it. That's why it sucks so much ".

mishet0
07-01-2011, 08:50
Предполагам,че ти е тежко в момента.Това е от моментите,в които човек се чувства безпомощен и слаб.Познато ми е.Ако грешката ти е по-незначителна защо не се бориш за нея?Най-лошото в случая е да си налагаш да забравиш при положение,че няма да се случи.Не давай толкова лесно на любовта да си отиде.Животът е прекалено кратък и не е нужно да се самонаказваме по такъв начин.Потърси я,извини се и опитай да оправиш нещата.Опитай да върнеш любовта си.Не се отказвай толкова лесно!Опитай да бъдеш щастлив :)Бори се за нея и не се отказвай.Пожелавам ти много късмет и красиви мигове.И...послушай ме!Не се отказвай и се опитай да я върнеш :)


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shoael
07-01-2011, 09:34
Затова мимолетните връзки и зарибявки са най-красивото нещо. Остават ти хубав спомен без тревоги и интриги.

yamaha436
07-01-2011, 20:26
Ай СИКТИР ! Говори с нея ! :)

4o4ina
07-04-2011, 19:19
споко ще ти мине :)

Fur1ous
07-04-2011, 19:30
Аха , ако беше нещо моментно , нямаше да пускам подобна тема.И не , не се чувствам безполезен.Просто се съмнявам да ми прости и настроението ми е глупави и досадно , а главата празна.

shoael
07-04-2011, 19:40
^ Всичко отминава. Времето лекува. А щом осъзнаваш, че главата ти е "празна" това е една крачка към "излекуването" от любовната мъка.

Zarity
07-04-2011, 21:23
Ми тъпак си с извинение.Върви говори с нея!Върви! :o

Fur1ous
07-04-2011, 23:02
Тс , последния път , когато се чувствах така , ми отне доста време.А явно дори не съм се оправил щом така се получава отново.

И не , не съм тъпак.Глупак съм , но не смятам да оставя така нещата.