PDA

View Full Version : Street Fitness програма



musicinmyveins
06-30-2011, 18:01
Някой може ли да ми каже мнение за следната програма и ако бъркам нещо да ме поправите.Всяка сутрин правя следното
6 Набирания раменен хват
6 Набирания тесен надхват
2 серии по 6 на смесен хват
2 серии по 5 на широк надхват
2 серии по 5 на неутрален
3 серии по 5 кофи с акцент върху гърди .... И още 1 въпрос може ли всяка седмица да добавям по 1 повторение на всяко от упражненията ако програмата е добра.Ако не струва моля да ми препоръчате друга или да ми дадете съвет какво да променя :)

ZipFail
06-30-2011, 19:37
Е, а целта каква ти е ?

musicinmyveins
07-01-2011, 06:46
Целта ми е да увелича обиколката на бицепса 2-3 сантиметра б да поддържам релефа на ръцете и да направя релеф в гръб.Като за гръб основно искам да развия перките.

RoSKo0o0
07-01-2011, 07:23
Не разбирам защо правиш широк надхват на 4-5 място след като искаш перки... според мен трябва да е по-разнообразна в дните... колко пъти тренираш в седмица?

musicinmyveins
07-01-2011, 07:49
Попринцип тренировките ми минаваха по следния начин.
Понеделник
1во100 коремни преси на пейка с максимален наклон
50 подскока на всеки 10 клякане
20 коремни преси на пейка максимален наклон с 15 кг тежести
2 серии по 10 повдигания на краката от лег
10 клякания с 15 кг
30 скока на всеки 10 клякане и 10 със свиване на краката към корема
30 коремни на пейка с максимален наклон
2 серии по 10 повдигания на краката от лег
30 скока на всеки 10 клякане и 10 със свиване на краката към корема
2ро35 лицеви опори
флайс със 2 дъмбела по 7,5 килограма 10 повторения
4 серии по 12 повторения с дъмбел 12 килограма
30 лицеви
вечер плуване 45 минути
Вторник
1во100 коремни преси на пейка с максимален наклон
50 подскока на всеки 10 клякане
20 коремни преси на пейка максимален наклон с 15 кг тежести
2 серии по 10 повдигания на краката от лег
10 клякания с 15 кг
30 скока на всеки 10 клякане и 10 със свиване на краката към корема
30 коремни на пейка с максимален наклон
2 серии по 10 повдигания на краката от лег
30 скока на всеки 10 клякане и 10 със свиване на краката към корема
2ро http://www.bb-team.org/workout/2340_den-za-ratse#axzz1QpyisIUC
Сряда
Повтарям тази от понеделник (включително и плуването)
Четвъртък
Повтарям всичко от вторник
Петък
Отново като сряда и понеделник + плуването
Събота
Повтарям вторника
Неделя
Повтарям понеделника
Така тренирах досега,но очевидно не е кой знае каква тренировката ми.На лостове ходя от скоро (става въпрос сериозно иначе през седмицата си ходя от дъжд на вятър) и правя описаното горе.Съвсем да съм начинаещ на лоста не мисля.Правя си по 15 набирания мога коремно и L без проблем.А това за перките не те разбрах.Наистина не знам за целта ми каква е подходящата програма и затова питам да ми дадете вашето мнение и съвети

zLatk0
07-01-2011, 10:16
ФИТНЕС :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: хАХХАХА

Torn
07-01-2011, 18:05
Незнам как да ти го обясна точно , смис ако ще гледаш колко ти е голяма ръката по-добре ходи само на фитнес. Да при стриита ръката ти се увеличава доста , също и предмишницата и гърба , но става с доста усилени тренировки.
Мойта ръка се увели толкова и без програма , а само благодарение на опитите ми да науча , различните движения :)

musicinmyveins
07-01-2011, 18:59
Ми аз не си гледам само ръката и зора не ми е за зала.Нещо си държа на streeta и реших така да си карам.Все пак ако някой даде съвет тфа онова ще съм благодарен :)

Torn
07-01-2011, 20:20
Е ако ще караш на street мога да ти кажа какво г/д да правиш , аз лично тренирам серизно от 2 месеца и вече почвам и режим на хранене да спазвам за по големи резултати.
Освен ако не си яко addicted като мен няма да тренираш всеки ден ...
И реши дали искаш да трупаш само сила за сега или да работиш едновременно и за техника :)

firstdiesel
07-01-2011, 21:38
Е ако ще караш на street мога да ти кажа какво г/д да правиш , аз лично тренирам серизно от 2 месеца и вече почвам и режим на хранене да спазвам за по големи резултати.
Освен ако не си яко addicted като мен няма да тренираш всеки ден ...
И реши дали искаш да трупаш само сила за сега или да работиш едновременно и за техника :)

само да ти дам един съвет между другото ...
намери си топълнителни тежести, че иначе само загрявката ша може да си праиш на тоя стрийт фитнес.

насочи се към тротоарни плочки, че тубите с вода не стават ...

и не тренирай всеки ден ;)

Torn
07-02-2011, 18:23
Е малко е рано още за допълнителни тежести , иначе мислех да си зема за краката които са по 2,5кг , но ще е след като ми се оправи рамото, че от невнимание се контузих нещо и сега няблягам само на набирания за да не го претоварвам :)

musicinmyveins
07-02-2011, 18:47
еми ако имаш желание посъветвай ме няма да откажа : ) Една нова програма да видя и да пробвам няма да ми е излишно.