PDA

View Full Version : Секс



peaceandlove
06-30-2011, 18:11
Бихте ли правили секс с непознат и защо .. ?

Eclipsercho
06-30-2011, 18:17
Ти ще вземеш ли най-накрая да си набуташ някоя краставица и да се кротнеш? :lol:

lamer4e7o
06-30-2011, 18:40
Аз ще я укротя, спокойно. :oops: :-P

С нея имаме „сделка“, но да видим дали ще се получи… :oops:

RageAgainstTheMachine
06-30-2011, 18:45
Оф що имам чувството , че сте един човек.

А и да не сте , ебахти загорелите копеуета.

Lock...

peaceandlove
06-30-2011, 18:52
lamercheto .. още нищо не се знае :P

Carexx
06-30-2011, 19:25
Тоя ламерчето колко е тъп момчето...Съжалявам, но не се сдържах.К'во спамиш всяка тема с коя си имал "сделка"..Разбрахме че си девствен и че нямаш търпение да си направиш сефтето с педофил от форума, айде бягай да си джъткаш цс-а и поне него научи...

lamer4e7o
06-30-2011, 19:34
Умри, сельоо! Не си ти човека, който да ми казва какво да правя!

Carexx
06-30-2011, 19:38
Умри, сельоо! Не си ти човека, който да ми казва какво да правя!
Вижда се кой е селянина.Имаш големи притенций че си пораснал, ама си същия пишлигар какъвто беше преди 1,2 години...shame on you

lamer4e7o
06-30-2011, 19:39
Скрий се, моля те. Нито те знам кой си, нито те знам за какво спориш. Знам само, че по форумите имам много фенове и това е видимо. :D

Carexx
06-30-2011, 19:40
Скрий се, моля те. Нито те знам кой си, нито те знам за какво спориш. Знам само, че по форумите имам много фенове и това е видимо. :D
Предлагам или да замлъкнеш или да продължиш на лично за да не се излагаш тук.Незнам какво разбираш под "фенове", но смятай че в момента много хора ти се смеят на детския акъл.Това да си "известен" пред компютъра и да сваляш "мацките" от форума не е хубаво нали знаеш? :lol:

lamer4e7o
06-30-2011, 19:44
Гледай себе си, приятелю. Не се притеснявай за мен. Ще свалям който и където си искам. :)

Extremescream
06-30-2011, 19:47
Гледай себе си, приятелю. Не се притеснявай за мен. Ще свалям който и където си искам. :)

Ще сваляш когото си поискаш, ама на лични. Тук не сме длъжни да ви гледаме зарибявките.

gabsit000
07-01-2011, 08:44
не,защото не го познавам как защо..за мен секса не е просто самото действие...нали трябва да има тръпка..чувства ..изживяване...

InnoraX
07-01-2011, 09:06
gabsit000 Пък и не знаеш кое - къде е било завирано :D

gabsit000
07-01-2011, 09:15
gabsit000 Пък и не знаеш кое - къде е било завирано :D


така е и затова също трябва да помисля .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AnalenTerorist
07-01-2011, 09:21
Хайде флиртчетата на ЛС,а?
Много те харесвам....оф тфа не е ЛС бе!

07-02-2011, 16:19
Тоя ламерчето колко е тъп момчето...Съжалявам, но не се сдържах.К'во спамиш всяка тема с коя си имал "сделка"..Разбрахме че си девствен и че нямаш търпение да си направиш сефтето с педофил от форума, айде бягай да си джъткаш цс-а и поне него научи...
Мдаам :(
http://web-tourist.net/userfiles/4/4035.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/4/4036.jpg

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 16:23
Тоя ламерчето колко е тъп момчето...Съжалявам, но не се сдържах.К'во спамиш всяка тема с коя си имал "сделка"..Разбрахме че си девствен и че нямаш търпение да си направиш сефтето с педофил от форума, айде бягай да си джъткаш цс-а и поне него научи...
Мдаам :(
http://web-tourist.net/userfiles/4/4035.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/4/4036.jpg

Аз разбрах кой е lamer4e7o :)

titinkaa
07-02-2011, 16:46
не,защото не го познавам как защо..за мен секса не е просто самото действие...нали трябва да има тръпка..чувства ..изживяване...
+

aLLa
07-02-2011, 17:52
Не.

FreeExtazy
07-02-2011, 19:55
Умри, сельоо! Не си ти човека, който да ми казва какво да правя!
Каза циганският славей от Горна Оряховица... :lol:

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 20:15
Чшшш,разгонените овции,ч се запрете.
По темата-бих се чукал с всичко дето мърда се едно познато или не-кой ми предложи-негов съм

SexyMacinka
07-02-2011, 20:18
и аз ного бичам някой като ме забие в дискотеката и да отидеме в кенефите много ме възбужда с непознат

marilyn
07-02-2011, 20:22
По темата: зависи от непознатия. :D

sp33der
07-02-2011, 21:07
Еми зависи,но като цяло да.

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 21:30
Еми зависи,но като цяло да.Тебе те знаем,че и майка си би оправил

SexyMacinka
07-02-2011, 21:33
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйооооооо

sp33der
07-02-2011, 21:40
Еми зависи,но като цяло да.Тебе те знаем,че и майка си би оправилТихо "човек" от ромски произход.

sp33der
07-02-2011, 21:40
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйоооооооНяма нужда да си избиваш комплексите във форума,ходи да ти ударят една патка да се поуспокоиш малко.

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 21:41
Кво бе отворения.....ела да те видим колко си смел.

sp33der
07-02-2011, 21:44
Кво бе отворения.....ела да те видим колко си смел.Къде да дойда бе,цървул? :-D :-D :-D

SexyMacinka
07-02-2011, 21:47
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйоооооооНяма нужда да си избиваш комплексите във форума,ходи да ти ударят една патка да се поуспокоиш малко.засегна се на малка пишчица нали хахаахахах кофти е сигурно ама поне няма нужда да разсмиваш момичетата с чуство за хумор ами е нужно само да си свалиш гащите :razz:

sp33der
07-02-2011, 21:50
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйоооооооНяма нужда да си избиваш комплексите във форума,ходи да ти ударят една патка да се поуспокоиш малко.засегна се на малка пишчица нали хахаахахах кофти е сигурно ама поне няма нужда да разсмиваш момичетата с чуство за хумор ами е нужно само да си свалиш гащите :razz:Казах ти нещо.Ходи да ти ударят една пишка да се успокоиш,не си избивай пуберските комплекси във форума.И лафовете от миналия век не са особенно актуални.

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 21:52
Кво бе отворения.....ела да те видим колко си смел.Къде да дойда бе,цървул? :-D :-D :-DЕала при мене.В перник съм и те чакам с отворени обятия.Акмо си дечко дет не мое пътува без мама и тати аз ше дойда да ти го туря лично

sp33der
07-02-2011, 21:54
Кво бе отворения.....ела да те видим колко си смел.Къде да дойда бе,цървул? :-D :-D :-DЕала при мене.В перник съм и те чакам с отворени обятия.Акмо си дечко дет не мое пътува без мама и тати аз ше дойда да ти го туря личноНе смея да дойда,ще събереш цялата "ромска" махала с винкелите.

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 21:55
Кво бе отворения.....ела да те видим колко си смел.Къде да дойда бе,цървул? :-D :-D :-DЕала при мене.В перник съм и те чакам с отворени обятия.Акмо си дечко дет не мое пътува без мама и тати аз ше дойда да ти го туря лично

Ехее 94ти набор , полека малко бе ебач!

SexyMacinka
07-02-2011, 21:58
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйоооооооНяма нужда да си избиваш комплексите във форума,ходи да ти ударят една патка да се поуспокоиш малко.засегна се на малка пишчица нали хахаахахах кофти е сигурно ама поне няма нужда да разсмиваш момичетата с чуство за хумор ами е нужно само да си свалиш гащите :razz:Казах ти нещо.Ходи да ти ударят една пишка да се успокоиш,не си избивай пуберските комплекси във форума.И лафовете от миналия век не са особенно актуални.кой го каза - жалкия малкопишковец дето вместо да е навънка сред момичета си седи вкъщи на компютъра и се прави на смел във форумаа :D:D сигурно си биеш чекийка, така че да не те прекъсвам, че може да опръскаш монитора...малка пишчице хахахаах

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 21:59
Ти кво,още ли си девствен.С тая визия на преяло кученце не се и съмнявам

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 22:03
Ти кво,още ли си девствен.С тая визия на преяло кученце не се и съмнявам

Яла те видим кога ще направиш тази визия на "преяло кученце" Първо вземи се образовай,после ми говори и стига се прави на много велик,защото не си :)

Форуми....

sp33der
07-02-2011, 22:05
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйоооооооНяма нужда да си избиваш комплексите във форума,ходи да ти ударят една патка да се поуспокоиш малко.засегна се на малка пишчица нали хахаахахах кофти е сигурно ама поне няма нужда да разсмиваш момичетата с чуство за хумор ами е нужно само да си свалиш гащите :razz:Казах ти нещо.Ходи да ти ударят една пишка да се успокоиш,не си избивай пуберските комплекси във форума.И лафовете от миналия век не са особенно актуални.кой го каза - жалкия малкопишковец дето вместо да е навънка сред момичета си седи вкъщи на компютъра и се прави на смел във форумаа :D:D сигурно си биеш чекийка, така че да не те прекъсвам, че може да опръскаш монитора...малка пишчице хахахаахСамият факт,че всеки твой втори израз е "малка пишка" сам по себе си говори,че избиваш комплекси.Нямам намерение да споря с безмозъчни същества като тебе.

SexyMacinka
07-02-2011, 22:12
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйоооооооНяма нужда да си избиваш комплексите във форума,ходи да ти ударят една патка да се поуспокоиш малко.засегна се на малка пишчица нали хахаахахах кофти е сигурно ама поне няма нужда да разсмиваш момичетата с чуство за хумор ами е нужно само да си свалиш гащите :razz:Казах ти нещо.Ходи да ти ударят една пишка да се успокоиш,не си избивай пуберските комплекси във форума.И лафовете от миналия век не са особенно актуални.кой го каза - жалкия малкопишковец дето вместо да е навънка сред момичета си седи вкъщи на компютъра и се прави на смел във форумаа :D:D сигурно си биеш чекийка, така че да не те прекъсвам, че може да опръскаш монитора...малка пишчице хахахаахСамият факт,че всеки твой втори израз е "малка пишка" сам по себе си говори,че избиваш комплекси.Нямам намерение да споря с безмозъчни същества като тебе.заври си малката пишчица в устата и така хем няма да се излагаш хем ше се почуатваш гей, което е единствения ти избор в тоя живот след като момичетата никога няма да те погледнат

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 22:15
Ти кво,още ли си девствен.С тая визия на преяло кученце не се и съмнявам

Яла те видим кога ще направиш тази визия на "преяло кученце" Първо вземи се образовай,после ми говори и стига се прави на много велик,защото не си :)

Форуми....Кво да се образовам-да си взема наръчник "Как да се снимаме пред огледалото с евтин телефон" ли?

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 22:17
Ти кво,още ли си девствен.С тая визия на преяло кученце не се и съмнявам

Яла те видим кога ще направиш тази визия на "преяло кученце" Първо вземи се образовай,после ми говори и стига се прави на много велик,защото не си :)

Форуми....Кво да се образовам-да си взема наръчник "Как да се снимаме пред огледалото с евтин телефон" ли?

Скоро най-вероятно ще те баннат,не е далеч,така,че повече няма се занимавам!

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 22:19
Мене и да ме застрелят ти все ще си останеш полу тъп грозник,дето не мое да върже 1 изречение :oops:

Sc0RcH
07-02-2011, 22:22
Аре стига сте се карали ве...

Относно кой как се снимал...еми брат,ти като се снимаш с фешън изплезено езиче и прическа тип "елате ме погребете" и то НА ТЪМНО,като едвам се виждаш,очакваш някоя да ти каже...ела ме изчукай,мноо си готин,ама що не?! На сичкото отгоре си малък,смешен,жалък и си черен...а аз ги мразя такива,както и цяла България! Аре точка! :]

marilyn
07-03-2011, 13:03
Стига сте се карали бе, ЛС няма ли за вас? Модераторите къде ли са...

alexsdreamm
07-03-2011, 13:45
не прекалявате ли с храненето за форум?
иначе по темата..
Аз лично не бих! Ще ми е ужасно неприятно момче,за което нищо не знам,което не знам с колко е спало,за което дори не знам преди няколко часа къде са му били атрибутите ,да се опитва да ме задоволява ;д
може дори да не се възбудя достатъчно...

rome0
07-03-2011, 14:00
Да! :oops:

RoSKo0o0
07-03-2011, 17:28
Не... заради тъпия ти въпрос, само с майка ти :-D :-D :-D

bubkaa93
07-03-2011, 18:47
не бих спала с непознат :?

Hukuu
07-03-2011, 20:27
Еми зависи,но като цяло да.тебе па коя ше те погледне бе мухлйоооооооНяма нужда да си избиваш комплексите във форума,ходи да ти ударят една патка да се поуспокоиш малко.засегна се на малка пишчица нали хахаахахах кофти е сигурно ама поне няма нужда да разсмиваш момичетата с чуство за хумор ами е нужно само да си свалиш гащите :razz:Казах ти нещо.Ходи да ти ударят една пишка да се успокоиш,не си избивай пуберските комплекси във форума.И лафовете от миналия век не са особенно актуални.кой го каза - жалкия малкопишковец дето вместо да е навънка сред момичета си седи вкъщи на компютъра и се прави на смел във форумаа :D:D сигурно си биеш чекийка, така че да не те прекъсвам, че може да опръскаш монитора...малка пишчице хахахаахСамият факт,че всеки твой втори израз е "малка пишка" сам по себе си говори,че избиваш комплекси.Нямам намерение да споря с безмозъчни същества като тебе.заври си малката пишчица в устата и така хем няма да се излагаш хем ше се почуатваш гей, което е единствения ти избор в тоя живот след като момичетата никога няма да те погледнат


Миличка защо си противоречиш само не мога да разбера??
Хем му е малка пишчицата хем до устата му стига..
Направо взех да си избивам комплекси от тая неговата малката..
-----------
Смешни сте ми 94 набор се дъха из форумите(сещам се за mIRC биячите) ти май си същия и някаква загоряла кифла избиват комплекси пред момчето СУПЕР СТЕ !

Loooooser
07-03-2011, 21:52
Да - Тръпка 8-)

BurningBronx
07-03-2011, 22:05
Това място никак не се е променило от преди години.. децата все още се лаят, другите си гледат шоу

tendenzy
07-16-2011, 20:52
ДАА!!! Страхотно е!! Може и с познат с който дори и здрасти не си казвате... ама когато сте насаме.. Тръпката когато погледите ви се засечат и си пуснете по 1 .. 2 усмивки .. направо е.. приисква ти се пакда го преживееш.. е разбира се ако е било ужасно не ти се щеда го повтаряш :D :D :lol: :grin:

fenasf
07-17-2011, 11:58
Да