PDA

View Full Version : Бяло течение!!!



Peshkata
06-30-2011, 21:36
8-[ Здравей те искъм да ви попитам, бялото течение при жени те опасно ли е ако се прави секс без презерватив всмисал може ли да му стане нещо на момчето или ако се ближи долу благодаря предварително. :)

Peshkata
06-30-2011, 21:43
Понеже приятелката ми ми каза че имала бяла тeчение и ме кара да правим секс а аз нещо не искъм защото се притеснявам от това бяло течение да не ми стане на мен нещо и за това питам :)

kalpazanka
07-01-2011, 11:47
Ми заведи я на лекар, кое му е сложното?
Тук ни караш да гадаем какво точно имаш предвид под бяло течение и дали случайно не го бъркаш с цервикална слуз.

Peshkata
07-01-2011, 13:03
Амиии тя понеже ми каза че имала бяло течение, а аз се притеснявам от това че ако правим секс без презерватив дали може да ми стане нещо на мен :)

Tonni
07-01-2011, 15:51
Бялото течение е напълно нормално.Нито на теб,нито на нея ще ви стане нещо.Мисля че преди да предприемете какъвто и да е старт на вашия сексуален живот първо трябва малко да се образовате.

vakanciqta
07-02-2011, 11:24
ОМГ ! Научете се да пишете .. :(
Какво ще ти стане ,ии голямата работа.
Ще фанеш комарен грип или кози бяс ,споко ! :razz: :razz: :razz:

titinkaa
07-03-2011, 08:06
Нищо не може да ви стане.

07-03-2011, 08:47
...или ако се ближи долу...
Как така се ближИш долу? Случайно да можеш да джафкаш?
И не нищо не може да ти стане ако правите секс без презерватив или ако се ближИш долу... :D прочети малко за бялото течение и след това занимавай цял форум :lol:

Biskfitka
07-03-2011, 14:21
Бялото течение е напълно нормално.Да бе.... :?

07-03-2011, 15:57
http://www.dar-center.com/article/?article=543


Бялото течение не е определено заболяване, а само симптом на ненормално състояние, на гинекологично или общо заболяване.

Среща се толкова често, че някои жени го смятат за нормално явление и го поставят наравно с менструацията.
не е напълно нормално... нормално е да се появи цервикална слуз по време на овулация ама това не е точно бяло течение... или преди менструация при някои хора... ама така де, момъка не е пояснил така че не можем да гадаем :)