PDA

View Full Version : Какво стана?!?!



levskarqtbg
07-01-2011, 02:11
Здравейте,ще разкажа историята си тук,и ако може да ми помогнете....

Значи ходех със едно момиче близо 1 месец.В началото се виждахме често на 23-ти юни имаше рожден ден купих и една сребърна гривна..Но я подарих чак събота,защото все ми казваше, "Имам си работа,немога да излезна"И дойде съботата потърсих някои нейни приятелки да ми кажат къде е...Та казаха ми,но когато и дадох подаръка тя ми каза "Мерси....трябва да тръгвам че си имам работа".И вечерта един приятел ме попита : "Да неси скъсал със Деси?!?!",Аз се поучудих и казах "Не,защо мислиш така?",и тогава той ми отговори : "Вчера и днеска я видях със някакъв....".Не му повярвах,и това беше грешка,защото от съботата все си намираше работа....А е излизала със оня :@ :@ :@
И така,дойде вторника едно момиче (моя приятелка) ме дръпна настрани и ми каза че се забива със един и мисли да ме къса...Казах и "Ще може ли утре да поразпиташ защо иска това да стане?!?!" и така дойде следвашия ден...Целият ни град знаеше,че тя ще ме скъса(А приятелката ми не е казвала на никого),Започнах да и звъня да излезнем само ние двамата...Ама без отговор "Скрих"си номера и тя веднага ми вдигна и не се учудих когато каза "Имам си работа".Вечерта цялото им училище се събираше на Купон :)...Аз я оставих да си седи там...,но приятелката ми се обади и ми каза че е говорила с нея и тя е казала "окончателно ще го скъсам,заради****"Отидох на купончето да говоря със нея ако можех да оправя нещата,но тя въобще неме погледна....Тогава я скъсах.На следващия ден се срещнахме съвсем случайно по улиците,и я попитах "Разбрах че се забиваш със един",и тя знаете ли какво ми каза?!?! "Не е вярно това,просто излизахме на кафенце".....та ми каза да си останем само приятели...Най интересното беше че във фб-то махнах че сме обвързани а на следващия ден по-точно след 3-4 часа сложи че е обвързана....Какво да правя сега?!?!?! Сега неможем да се погледнем...Но като я питах от колко време излиза със оня,тя ми каза "1 седмица"точно откакто ми викаше че си има работа....:@ :@ :@ Надявам се да получа отговори,които да ми помогнат...Да бия оня няма смисъл защото той няма фб да види че е обвързана..БЛАГОДАРЯ !!!

levskarqtbg
07-01-2011, 02:12
А и сега иска да сме само приятели!!!!!

Markuss
07-01-2011, 02:38
Запознай се със значението на думата "приятел" и сам реши, дали искаш да си приятел с нея. За повторна връзка едва ли е възможно с оглед на факта, че не я еня вече за теб.
Не разбирам само как след като така са се изакали в/у теб, ти отново търсиш начин да продължиш взаимоотношения с такъв човек.

levskarqtbg
07-01-2011, 02:59
Значи ние се познаваме от близо 1-година и от тогава имам чувства към нея,Да гадно е сега като ми каза че иска да сме само приятели,като живее на 500 метра от нас,това означава,че всеки ден ще я виждам.А за това "изакване"-прав си.....Но как сега да си останем само приятели?!?!Аз когато я видя ще ми става гадно...

Markuss
07-01-2011, 03:51
Това е неизбежно в твоя случай. Гадно обаче е преходно чувство, не го мисли толкова. Нищо не трае вечно и е добре човек да го осъзнае това, тогава ще сме по-щастливи. А дотогава просто търпи, очевидно нищо което ще ти се каже тук няма да те накара да се почувстваш друго яче, когато се засечете. Времето действително лекува. Довери му се.
А инак, както ти казах, приятели не може да бъдете, поне не от нейна страна, въпреки, че думите й са такива. Иска да излезе чиста от ситуацията.. престорена работа :? . Бъди над тези неща.

gabsit000
07-01-2011, 07:20
гадно е постъпила,но явно си е имала едно на ум да скъса с теб или да те накара ти да го направиш,за да не се почувства виновна,макар че не не намирам грам вина у нея .. просто ще дойде време когато ще й омръзне даденото момче и ще те помоли пак да се оправите и да се съберете ..поне в 90 % от тези случаи винаги става така...но ти трябва да се проявиш като достоен мъж и да не й позволяваш да те разиграва ...

Queenie
07-01-2011, 07:20
Никой не заслужава такова гадже. Използвала те е . Щом от сега почва да ходи с двама едновременно , в бъдеще , няма да казвам каква ще е .

levskarqtbg
07-01-2011, 14:56
Одеве ми писа във скайпа :

[17:47:38] ******** каза: mhm
[17:47:40] ******** каза: ti mislish li
[17:47:43] ******** каза: da tr1gash s nqkoq
[17:47:48] levskarqtbg каза: Не...
[17:47:58] ******** каза: aha
Май сега сигурно ще скъса с тоя.... :D :D :D :D

Markuss
07-01-2011, 15:04
Одеве ми писа във скайпа :

[17:47:38] ******** каза: mhm
[17:47:40] ******** каза: ti mislish li
[17:47:43] ******** каза: da tr1gash s nqkoq
[17:47:48] levskarqtbg каза: Не...
[17:47:58] ******** каза: aha
Май сега сигурно ще скъса с тоя.... :D :D :D :D
Дано не си готов да тръгнеш отново с нея, понеже е жалко да гледаме как мъжете се превръщат в постелки на неприятни същества като описаната от теб девойка.

BlueGirl
07-01-2011, 15:24
Не се занимавай.Не ти трябва нито такова гадже,нито пък приятелка.Днес ще е с един,утре с друг и само ще те огорчава.Най-добре я забрави.

MaLkaTa_LaDy
07-01-2011, 15:31
Дано не си готов да тръгнеш отново с нея, понеже е жалко да гледаме как мъжете се превръщат в постелки на неприятни същества като описаната от теб девойка.
Съгласна съм! Но не мисля, че те е питала това, защото смята да скъса с гаджето си, а по-скоро за да знае дали си и на разположение след случилото се.

levskarqtbg
07-01-2011, 15:33
В смисъл как на разположение ?!?!

step_up_right
07-01-2011, 15:35
тебе май ти харесва тая да се гаври с теб а?гадно е,ама и да я виждаш и да не я бий и шута,това нейното е магистрална работа :ххх

MaLkaTa_LaDy
07-01-2011, 15:35
Като поиска да е с теб, пак да и ходиш подир гъза...

levskarqtbg
07-01-2011, 15:42
Аааааа няма спокойно :D :D :D Вече се забивам със друга :D :D :D

just1me
07-01-2011, 15:53
Мой човек, хватката не е само да се забиваш с друга, трябва да забравиш и вече бившата си .. Аз ако бях на твое място за рождения и ден нямаше да й подаря нищо !! Още като си усетил нещата е трябвало да се сетиш - във facebook се пишеш необвързан, шута в гъза и досещай се сама !! ;) Не е трябвало да я оставяш тя да те поставя в гадно положение, но хубавото е, че ти си й казал, че не искаш да си с нея!!

А това за скайп.. според мене тя само разбазиква нещата !! ;]]

Съветът ми е да продължиш напред и следващия път хубаво да си подбираш приятелките !! =]

magita
07-01-2011, 17:43
Покрай нея и ти ставаш жалък... нямаш ли си малко достойнство!!
Не сте ходили толкова дълго, кво ти пука! Поне на време си разбрал ква е К*рва! Отписваш я и продължаваш напред!

everythingisrelative
07-01-2011, 17:49
тая не ти трябва