PDA

View Full Version : Тренировка????



evilgirl95
07-01-2011, 07:39
Здр.. Аз съм 16г-158см-53кг. Чувствам се дебела(ее.. защото съм) .. Започнах да правя тренировки - 2 пъти на ден по 30 минути скачане... и отделно коремни преси нали...
Слагам си запарващи шушляци за да има по-голям ефект и се потя много с тях. Но ето и проблема- когато спра тренировката ме болят яйчниците.
Въпросът ми е- високата температура която се получава- може ли тя да е виновна... Попринцип знам, че високата темпеатура вреди на нормалното отделяне на хормони и яйцеклетки от яйчниците??? Или може би ме боли от самото скачане... не знам :-o

SorrowEyes
07-01-2011, 10:27
Може от коремните да имаш мускулна треска долу в корема. При мен се е получавало така и е сякаш ме болят яйчниците, но след няколко дни минава.

SlowDownBaby
07-01-2011, 14:18
И аз исках като правя упражнения да си слагам някакъв найлон за да има по голям ефект,но баба ми ми каза,че не било полесно за яйчниците и явно найстина е вярно :-o По добре спри да ги слагаш,че ще вземе да ти стане нещо..

bloodyF
07-01-2011, 18:29
това, което отделяш е ВОДА! Чиста вода! И ако после не пиеш нещо се дехидратираш и т.н. , а като пиеш чаша вода или сок примерно всичко, което си отделила се връща в тялото.
така че от 'шушляците' ти няма смисъл.
а яйчниците може да те болят от това, че скоро може да ти дойде или просто като си почнала да се раздвижваш след 'обездвижване' и получаваш такава болка..нормално е ;)