PDA

View Full Version : А пука ли ми?



gabsit000
07-01-2011, 08:05
Доста се чудех дали да споделя моята история,но реших да ви по тормозя малко и с моите проблеми,да ми дадете някаква яснота и съвет може би отстрани виждайки ситуацията ..и наистина умолявам да няма злобни коментари..не пиша с цел да бъда обиждана.. и ето историята ми:

На 19 съм... Януари (на Иванов ден) се запознавах с даденото момче,сутринта докато бях още на у-ще,голямото междучасие бях в едно кафене,той идваше от известно време там,тъй като имаше познати приятели от моя випуск и се виждаше там с тях..но точно този ден някак почнахме да си хвърляме погледи едно друго.. а вечерта трябваше да ходя при една съученичка да празнуваме именният й ден и след това дискотека..и стана вечер бяхме при нея ..проверих си фейсбуука и видях че той ми е писал ..нали че ме е видял в заведението ..и така..заговорихме се...и края на разговора приключи с това че може вечерта да се видим на по нещо и след това в дискотеката .. аз се съгласих ..разменихме номера... естествено вечерта бях на неговото сепаре..свалихме се и така..но знаех за него,от една далечна позната,нали ходила е с него и винаги се оплакваше че лъже,че не е много верен и така бях си създала някакво мнение за него..след тая вечер постоянно ме търсеше искаше да се видим.. аз нали накрая се съгласих,но си имах едно на ум за него и някак си не можех да се отпусна на 100 %,макар че се радвах от една страна,тъй като не се привързах бързо към него...след седмица се хванахме ..аз постоянно се съмнявах в него .. и точно около 3-4 дни преди да се разделим той ме попита "Ти наистина ли си мислиш,че ти изневерявам?" и аз му отговорих честно,че е така,че това което са ми говорили за него няма как да го забравя...но той ми каза че наистина не му е до това ..втръснало му е от тези неща и не ги прави и че наистина е само с мен..и така продължихме още няколко дни и се разделихме,бяхме на дискотека (той ме помоли да си тръгна с него..аз го отрязах,тъй като нямаше как да оставя тази моя приятелка с която бях,защото беше сама и си тръгна без обяснение ) ..заряза ме с неговите приятели в дискотеката,написа ми смс "че нямало смисъл да ме наранява..по-добре да се разделим"...после се прибрах със тях..не знаех как да се чувствам,по дяволите бях зарязана с смс :X на следващия ден звъня да ми се извинява,че бил голям глупак така да ме зареже,но просто нямало смисъл вече ..обяснява се известно време,а в мен сълзите напираха и просто му затворих,защото не исках да знае,че проявявам слабост..контакта с него възвърнах с един случаен смс който му писах на Трифон Зарезан.. на бъзик просто..(от тук насам ще разказвам отгоре отгоре,защото и без това е доста дълго) и от тогава..пак почнахме да си пишем да се търсим..след това на рд-то ми беше ...на самото празненство ..сле това бяхме на дискотека ..сваляхме се и там и бяхме у тях...сещате се какво може да сме правили,той ми е първия попринцип..и така започнахме да се виждаме и до днес ..допреди 2 седмици.. всяка седмица по веднъж..по-скоро само петъците..когато сме и двамата някъде с компания навън.. мислех си че ако се виждаме така само за нещо неангажиращо няма да ме интересува ..така и беше...но в последно време започнах да го сънувам.. да мисля за него,а не ми пукаше ,не ме вълнуваше,просто знаех че съм с него..а той от две седмици му пиша..звъня .. не ме отразява..вчера дори му писах .. аз не му пиша директно..винаги започвам с това какво прави..къде е .. той си изключи дори и телефона .. не знам какво става дали вече му омръзнах..все пак разделени сме от 6 месеца почти .. и не спряхме да поддържаме връзка дори и неангажираща..дали си намери друга с която да се разнообразява..незнам и защо и ме вълнува какво става?!?!?

SuperBadSuperFresh
07-01-2011, 08:20
Някои момчета обичат просто да "преследват" момичето(или момичетата,кой знае).До колкото разбирам,в началото той е бил активния-търсел те е,пишел ти е,свалял те е.След като сте се разделили по нелеп начин (сериозно,аз нямаше да му го простя толкова лесно тоя смс),сте започнали пак комуникация,но в един момент на него може да му е омръзнало (за което не си виновна,може просто да си е такъв).И като ти го търсиш му става кофти и нарочно изчезва.Според мен,по-добре се откажи от него.

gabsit000
07-01-2011, 09:24
е добре можеше ли да не ми е зор допреди 2 седмици...сега изведнъж да ме е обсебил и да не знам какво да правя и го мисля...къде е ...с коя е .. защо ме вълнува ..не искам да ставам онази която бях преди .. да страдам по някакъв глупак който не ме е заслужил...

shoael
07-01-2011, 09:31
Ти сама си даде отговор на въпроса. От 2 седмици той е спрял да те отразява и ти от 2 седмици не спираш да мислиш за него. Колкото по-недостъпен е някой, толкова повече го търсят и мислят за него. Момчето знае как да те накара да го искаш. Въпросът е там дали го прави нарочно или без да иска, защото е възможно просто да те е отебал понеже му е омръзнало. На мен специално ми изглежда точно на такъв човек.

gabsit000
07-01-2011, 09:37
е то и на мен ми се е случвало 2-3 пъти да не му звъня и да не му пиша,когато ме е търсил ..не защото ми е омръзнало..просто или не съм била някъде излязла или просто съм спала ..не съм видяла .. ддз и аз .. знам че е загубена каузата вече ..просто ме е яд,че го търся сега..искам да му натрия носа..искам да му докажа,че на мен също не ми пука и не искам да му оставам длъжна...

shoael
07-01-2011, 09:41
2 седмици не е като да ти се случи 2-3 пъти. А и освен това ти питаш защо ти пука чак сега и аз ти отговарям.

Niakoitam
07-01-2011, 09:43
Обсебена си точно, защото не те отразява още по малко пък да тича по теб. И да ако продължаваш така пак ще страдаш като първият път. И да ако отново му дадеш шанс ще страдаш отново като предишният и този път. :)

gabsit000
07-01-2011, 10:14
ще видим ..има вероятност довечера пак да се засека с него...умирам от желание да го отрежа и да му натрия носа..

shoael
07-01-2011, 10:18
Предполагам, че е по-добре първо да разбереш причината защо не ти отговаря и те игнорира. Все пак е по-добре и за теб... Човек може да си вземе урок от всичко. Не казвам, че не си била права, но е важно той какво ще ти каже и с какво оправдание ще ти излезне... Смятам, че ще ти е интересно каква причина ще измисли. И тогава можеш да му натриеш носа.

gabsit000
07-01-2011, 10:24
аз съм сигурна,че ще ме излъже...първия път когато му писах и на ме отряза..писах му..звънях му..никаква реакция..на следващият ден той ми пише в скайп,фейс... "тук ли си""кво става"".. "да ти кажа ,че бях вчера на плаж ..легнах си рано и затова не съм видял телефона и не ти отговорих " и аз ок нали дали му вярвах или не,дали той ме лъжеше или не -негов проблем все тая...но вчера направо телефона си изключи .. и кво да го питам. "кво друга ли си имаш вече,защо не отговаряш на смс ми.." нали уж всичко е неангажиращо,защо да му държа сметка??

Niakoitam
07-01-2011, 10:24
ще видим ..има вероятност довечера пак да се засека с него...умирам от желание да го отрежа и да му натрия носа..

Това желание за мъст само може отново да ти изяде главата. :)

Ще ти цитирам едно мнение от друга тема:

гадно е постъпила,но явно си е имала едно на ум да скъса с теб или да те накара ти да го направиш,за да не се почувства виновна,макар че не не намирам грам вина у нея .. просто ще дойде време когато ще й омръзне даденото момче и ще те помоли пак да се оправите и да се съберете ..поне в 90 % от тези случаи винаги става така...но ти трябва да се проявиш като достоен мъж и да не й позволяваш да те разиграва ...


Точно така. Това е твоето мнение.Погледни това дето съм го оцветил синьо и съм го уголемил и замени изразът достоен мъж с достойна жена. :)

gabsit000
07-01-2011, 10:27
ще видим ..има вероятност довечера пак да се засека с него...умирам от желание да го отрежа и да му натрия носа..

Това желание за мъст само може отново да ти изяде главата. :)

Ще ти цитирам едно мнение от друга тема:

гадно е постъпила,но явно си е имала едно на ум да скъса с теб или да те накара ти да го направиш,за да не се почувства виновна,макар че не не намирам грам вина у нея .. просто ще дойде време когато ще й омръзне даденото момче и ще те помоли пак да се оправите и да се съберете ..поне в 90 % от тези случаи винаги става така...но ти трябва да се проявиш като достоен мъж и да не й позволяваш да те разиграва ...



Точно така. Това е твоето мнение.Погледни това дето съм го оцветил синьо и съм го уголемил и замени изразът достоен мъж с достойна жена. :)


виждаш ли акъл за себе си нямам...ама съм тръгнала на други да раздавам .. :lol:

gabsit000
07-01-2011, 11:39
Хаха извинете ...преди минути получих смс от дадения г-н:"Здравей :P вчера ми падна батерията..и не се чухме..ти как прекара джулай..при мен беше супер :)" :lol: :lol: :lol:

just1me
07-01-2011, 12:50
Абе тоя ми адски интересен ;;х .. Мога да ти кажа, че само те разиграва .. поне така изглежда в моите очи .. ;хх ;)

SuperBadSuperFresh
07-01-2011, 14:30
Абе тоя ми адски интересен ;;х .. Мога да ти кажа, че само те разиграва .. поне така изглежда в моите очи .. ;хх ;)

Мен пък ми е пределно ясен.Лошото е,че не можем да го набием в акъла на авторката :D

gabsit000
07-02-2011, 07:40
аз просто помолих за мнението ви по тази тема..а не да ми набивате акъл...аз просто щом си го нямам ..надали ще успее някой да ми налее :D :) :) :) благодаря на всички... аз вчера се видях ..изяснихме си някои неща ..всичко е ок.. :) :) :)

Niakoitam
07-03-2011, 18:01
Все едно чета писанията на една приятелка преди време. Съкратено. Мразя го и няма да ме види повече. Ще види той. А всъщност го обичам много и съм много щастлива с него.Не мразя го и ще си отмъстя.Всъщност обичам го и съм много щастлива с него.Ако има друг ще види как ще го заменя.Аааа не всъщност той е единственият.Защо не съм щастлива с него.Не всъщност съм най-щастливото момиче на света просто трябва да проявявам много търпение. :D
Абе хора имайте малко самоуважение и самочувствие де. :)
Относно това дето го беше написала след моят пост. Акъл може и да си имаш само че хората често обичат да дават съвети без даже да се опитат да се поставят по-дълбоко в дадена ситуация. :)

gabsit000
07-04-2011, 09:25
Все едно чета писанията на една приятелка преди време. Съкратено. Мразя го и няма да ме види повече. Ще види той. А всъщност го обичам много и съм много щастлива с него.Не мразя го и ще си отмъстя.Всъщност обичам го и съм много щастлива с него.Ако има друг ще види как ще го заменя.Аааа не всъщност той е единственият.Защо не съм щастлива с него.Не всъщност съм най-щастливото момиче на света просто трябва да проявявам много търпение. :D
Абе хора имайте малко самоуважение и самочувствие де. :)
Относно това дето го беше написала след моят пост. Акъл може и да си имаш само че хората често обичат да дават съвети без даже да се опитат да се поставят по-дълбоко в дадена ситуация. :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: прав си,наистина явно отстрани изглежда така-смешно,глупаво,все едно още съм на 14-15 години..но виинаги се случва това-че когато напълно се отчая ..почвам да се оплаквам,да се отчайвам..и то вземе,че нещата се оправят и всичко пак е ок..просто явно както каза ти ..трябва си търпение...за самочувствие и самоуважение няма какво да говорим,от доста време това си ми е проблем ...просто от детството си ми е останало .. а затова ,че хората никога не се задълбават в темите е напълно вярно..тук гледат как да ти се присмеят..(да и аз го правя,но просто някои теми са нелепи) но други са доста важни са самият човек,а другите гледат само как да ти кажат колко си тъп и прост и колко е малковажно това,за което се притесняваш...

DevilWish
07-04-2011, 10:37
Ти си ловец, като мен... докато той те е търсил не те е интересувало, просто си се забавлявала с него.Сега обаче на него му е писнало това, защото все пак той е мачото /поне твоя разказ му създаде такъв имидж/.. той си е заминал и сега теб ти е гадно, че той те оставя и за това го търсиш ;) Остави тая работа, без това не е сериозно, не му пиши, показваш се слаба.По-вероятно е той да те потърси ако ти не го отразяваш от колкото ако непрестанно му досаждаш ;)

Me4encety
07-04-2011, 11:34
Седнете и проведете един сериозен разговор.След това сама си прецени има ли смисъл.Ако има продължи с него.Но според мен няма.Щом веднъж те е зарязал по смс,защото си отказала да су тръгнеш с него.... :? Сама си прави изводите

4o4ina
07-04-2011, 11:49
Седнете и проведете един сериозен разговор.След това сама си прецени има ли смисъл.

Fur1ous
07-04-2011, 12:43
Кой те излъга , че на нас ни пука ?

gabsit000
07-04-2011, 13:59
аз да съм казала,че трябва да ви пука...пише всеки който има какво да каже.. никого не съм задължила :) :)

Niakoitam
07-04-2011, 15:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: прав си,наистина явно отстрани изглежда така-смешно,глупаво,все едно още съм на 14-15 години..но виинаги се случва това-че когато напълно се отчая ..почвам да се оплаквам,да се отчайвам..и то вземе,че нещата се оправят и всичко пак е ок..просто явно както каза ти ..трябва си търпение...за самочувствие и самоуважение няма какво да говорим,от доста време това си ми е проблем ...просто от детството си ми е останало .. а затова ,че хората никога не се задълбават в темите е напълно вярно..тук гледат как да ти се присмеят..(да и аз го правя,но просто някои теми са нелепи) но други са доста важни са самият човек,а другите гледат само как да ти кажат колко си тъп и прост и колко е малковажно това,за което се притесняваш...

Всъщност така погледнато си мисля че тези, които не се поставят в чуждата ситуация им е много по-лесно.Но наистина колкото повече такива неща виждам толкова по смешно ми става. По скоро тъжно обръщащо на смях. Защо трябва да не отразяваш някой за да тича по теб и хората, които се връзват. Всичко се повтаря и всичко е еднообразно при голяма част от хората.А не е и като да не съм бил в подобна ситуация. Близо 3 години страдах за момиче, с което даже не сме имали и връзка.Действително от страни е много по-лесно, защото в ситуацията всеки се надява в следващият момент нещата да се подредят, но няма такова нещо щом е тръгнало на зле. Но пък ние с по слабата воля сме така.Това че изглежда леко като за по-малки хора не означава че трябва човек да сложи маската на щастието и да обяснява колко е щастлив, както прави моята приятелка напоследък. Но да правилно че хората често не се опитват да задълбават в проблема, защото е много трудно да гледаш от няколко гледни точки едновременно. Ето и пример с мен. Много хора, които не ме познават предимно в интернет, защото там най-често се отпускам ми се радват на писанията и на това какъв човек съм. Най-ироничното в цялата история е че 9/10 от тия хора най-вероятно ако ме опознат добре и разберът за мен, за моите слабости, страхове и т.н и т.н ще си кажат. Ооооо объркал съм нещо от тоя нищо не става. :D

nepowtorima
07-04-2011, 17:55
Това е грешката на младите. Имат си приятел.. страдат с него -зарязват се, обаче знаят, че обичат дадения човек и не решават да подновят връзката си официално, а са само "необвързваща" връзка .. както вие го наричате. Това за една вечер да си задоволяваш нуждите с човек, който не е твое гадже е адски тъпо. И винаги се стига до там, че на един от двамата след време се появяват чувства. Няма как.. ти си си надробила тая попара и сега ще си я сърбаш. По-добре прекрати всякакъв контакт с него. Не искай обяснения от него.. той ти е момче за една вечер. /в случая не една, но така се казва/. Продължи живота си. Млада си .. всичко е пред теб, не е първия, нито последния. Ще намериш нова любов - по-силна, по-красива.. и няма да свърши по такъв глупав начин. Намери момче, което то да те заслужи.. - наистина да те заслужи, и ще бъдеш щастлива. Не се унижавай като казваш, че нямаш акъл. имаш, но просто явно разума ти не е стигнал за годините ти. Успех.. и наистина прекрати всичко с този!!