PDA

View Full Version : Раздвоена^ ..



just1me
07-01-2011, 08:41
Нямам много да ви отегчавам с ракзази, така че ще ви обясня на кратко.
Виждали сме се и на живо, но всичко започна по скайп, когато едно момче се опита да завърже някакъв разговор с мен. Аз в първия момент бях много дръпната, защото знам каква репутация му се носи из нашите среди, но той някак успя да ме разубеди и изведнъж започна да ми харесва. Хубавото в случая е, че и аз го харесвам, и той харесва мен, а лошото е, че той има общо минало с една от най-добрите ми приятелки и тя все още чувства нещо към него. Какво да правя?! Момчето или приятелката?! Моля ви кажете ми спешно, защото съм адски раздвоена!!! :? ;xx

gabsit000
07-01-2011, 08:48
просто кратко и ясно ... ГАДЖЕТАТА ДО ВРЕМЕ,ПРИЯТЕЛИТЕ ДО ГРОБ! .. просто не си заслужава,при условие,че тази твоя приятелка,която ти е дори и добра .. да тръгнеш с момче, с което е имала нещо...толкова ли няма други момчета ..та точно за този си се лепнала..а и той ще бъде до време дори и да стане нещо..но доверието към това момиче надали скоро ще върнеш...

just1me
07-01-2011, 08:58
Аз не съм се лепнала за него, просто той ме предразположи към това. А и общото на приятелката ми и момчето е, че тя го е харесвала, той нищо не е имал към нея, но въпреки това аз си имам някакви огризения. Той веднъж ме покани да излезем и аз нямаше някъде да 'мърдам' и тръгнах, просто защото бях в същата посока, но ми е адски гузно и съвестно.
Ааа .. има и друг въпрос, че докато аз харесвах едно момче, същата тази приятелка беше на косъм на тръгне с него, макар че знаеше за моите чувства. Аз не че искам да й го върна, но просто казвам какъв е случая.

gabsit000
07-01-2011, 09:02
еми значи всяка си гледа интереса..общо взето приятелството ви май не е много искрено и силно... и щом имаш угризения и съмнения..явно в тебе се обажда разума и си казва,че не е редно.. не е задължително да й го връщаш,така само ще паднеш на нивото й ..не знам какъв съвет да ти дам ..но за мен е най-удачно да не се занимаваш с него,но все пак ти сама ще си прецениш как да постъпиш,кой е най-добрият вариант за теб..късмет каквото и да направиш :)

just1me
07-01-2011, 09:08
Определено разумът ми казва да оставя момчето и да си задържа приятелката, но той ми е някак интересен. Държи се с мен адски мило и просто... абе харесва ми .. Не съм много сигурна, че той е правилния избор, но ме влече все повече и повече.. ;х
И все пак благодаря за съвета =]]]

Escapism
07-01-2011, 09:10
Broes Before Hoes. Така де, разбираш ме..
Или щом толкова държиш на момчето, говори с приятелката си. Нека тя ти изясни какви точно за отношенията им и какво тя чувства към него. Но те съветвам, ако и тя още има интерес, да зарежеш тази работа. Момчета бол.

just1me
07-01-2011, 09:15
Аз много добре знам що за отношения имат те двамата. Тя го харесва, а той .. той харесва мен. Положението ее ;хх уникално просто и накрая все някой ще бъде наранен. Дали ще съм аз, момчето или приятелката ми, няма значение.. все ще има пострадали. :X
Момчетата са много, знам, но избрах точно най-неправилния !! :x :)[/b]

InnoraX
07-01-2011, 09:16
Въобще не ги слушай. Ако си го харесваш, действай! Законът на джунглата, Изяж да не бъдеш Изяден... Действай, преди да те изпреварят ;)

just1me
07-01-2011, 09:20
Ооо .. аз, че го харесвам - харесвам го.. !!!
Ами приятелката ми ?!! :?

gabsit000
07-01-2011, 09:21
оф заеби я тая приятелка...тя щом ти е правила мръсно ..пък сега я мислиш .. вярно е че не е задължително да и го връщаш ..но .. поговори с нея..ако разбере ок..ако не ...

Escapism
07-01-2011, 09:22
щом все ще има наранени, помисли си дали искаш да си ти или приятелката ти. В крайна сметка решението и отговорността за него са в твои ръце.

just1me
07-01-2011, 09:26
Накрая май ще заеба всички до един и ще се съберем някъде тримата да се разберем!! ;х ;;д

gabsit000
07-01-2011, 09:28
еми да май ..това е решението :D :) :)

just1me
07-01-2011, 09:33
:D :D
Иии .. все пак ще направя всичко възможно накрая прецаканата да не съм аз, защото от съображения за останалите накрая допусна ли тая грешка ще има екшан!! ;дд

SummerHit
07-01-2011, 11:56
При нас е "bros before hoes ", при вас не знам как е, но по-добре приятелката от колкото някакво момче което в бъдеще или ти ще го зарежеш, или той теб. :o

Zarity
07-01-2011, 12:22
ГАДЖЕТАТА ДО ВРЕМЕ,ПРИЯТЕЛИТЕ ДО ГРОБ!

just1me
07-01-2011, 12:35
А по - добре ли ще е ако оставя момчето и приятелката ми тръгне с онова, което аз преди харесвах. В такъв случай няма ли да стане точно това, от което се опасявам и да бъда наранена?! :? :)
Много хора ме съветват да зарежа момчето, но всъщност мисля, че най - правилното ще е, ако кажа на приятелката ми за него и ако тя ме разбере да тръгнем, ако ли не ... тогава вече ще му мисля.. ;хх

TheCrimson
07-01-2011, 12:44
Мен така ме нараниха страшно много. Харесвах(м) едно момче адски много и една моя "приятелка" тръгна с него. Но понеже сега съм гадна кучка и мразя всички ще ти кажа..ТРЪГВАЙ С МОМЧЕТО, ЗАЕБИ ВСИЧКО! Животът е кратък и ако губиш време да мислиш за другите просто ще се хабиш напразно.

just1me
07-01-2011, 12:49
Ама нее .. то всъщност тя не иска да тръгне с него (защото знае, че той няма нищо към нея) .. просто още го харесва и ще й бъде супер гадно, ако (както може би ще направя) аз тръгна с него!!

frozendeath
07-01-2011, 12:54
Ами след като приятелката ти знае, че той не я харесва, не виждам какъв е проблемът. Тръгвай с него. Тя би трябвало да разбере.

just1me
07-01-2011, 12:59
Очевидно мнозинството от вас е 'ЗА' връзката ми с това момче .. всъщност и при мен е така, но ми е адски кофти за приятелката ми .. Никога не съм постъпвала така с някого .. макар, че когато съм с него направо откачам.. ;;д

just1me
07-01-2011, 13:21
Ако има още мнения, моля да ги изказвате !!! (sun)