PDA

View Full Version : въпрос за килограмите.



chernokojiq
07-01-2011, 10:42
Здравейте,
аз съм на 17 години и имам ако може така да се каже проблем с килограмите.Всеки ми казва ,че не съм дебел или тем подобни , но аз си виждам ,че имам за сваляне и просто толкова много усилия хвърлям, а няма никакъв ефект.
От 3 месеца редовно правя упражнения за корем(защото там съм натрупал) последния месец го комбинирах с 2 до 4 часа тренировка (баскетбол) . Избягвам пици , баници и т.н. След 7 часа не ям.На ден ми се събира горе долу 3 филии хляб.Не изпитвам глад. Наяждам се с малко.Приемам повече плодове и витамини (Супра Вит).
Висок съм 1.83 и тежа 80 килограма.
Ако може да ми кажете какво точно да правя. Не съм компетентен в тази област. Искам да стана поне 70. Имам време за спорт всеки ден.(почти)
Мисля да си купя Л-карнитин, но родителите ми са твърде против.Моля ви дайте мнение както за карнитина , така и за режима на хранене , тенировки и т.н.
Безкайно ще съм благодарен !

CupcakeKitty
07-01-2011, 10:48
Стани 50 кила :-)

Tonni
07-01-2011, 15:48
Килограмите и ръстът ти са идеални.Не прави упражнения за изгаряне на килограми,а за мускулна маса и яж нормално, все пак си на 17.Успех ;)

alexsdreamm
07-03-2011, 14:39
защо да сваляш? Оформи се ....отиди на фитнес :)

titinkaa
07-03-2011, 18:06
Ако толкова искаш да свалиш,според мен недей повече от 5кг.Яж повече протеини и витамини,хляба да е пълнозърнест.Пий поне 3л вода,ходи на фитнес и след 4-5 месеца ще си г/д оформен с мускули и т.н. :)

aLLa
07-03-2011, 18:14
защо да сваляш? Оформи се ....отиди на фитнес :)

+1