PDA

View Full Version : Идеи ?



Torn
07-01-2011, 12:26
Незнам темата дали е за тук, но все пак ... Следващата седмицата гаджето ми има рожден ден и няма как да го празнува в тях , а аз искам да я изненадам ... Ще можете ли да ми дадете някакви идеи за подходящо място навън :?

gabsit000
07-01-2011, 12:29
ако наистина искаш да е нещо романтично..може например да запазиш маса в някое любимо заведение (нейно или ваше общо) да измислиш нещо за украса...хубав подарък ..мисля че е достатъчно да я изненадаш и да я зарадваш...

dontcare
07-01-2011, 13:31
Отидете в някой парк..или пък на планина или някоя усамотена градинка.Вземи кошничка с нещица за хапване,подаръче,букет цветя (ама не рози и някви такива,някакви по-порлетно-летни,все 1 току-що набрани,без целофна и такива боклуци).
Просто я накарай да се почувства по-специална.

ednotri
07-01-2011, 13:40
Мога да ти предложа нещо, което е малко нестандартно, но пък съм го пробвал и има наистина добър ефект... Направи следното: Избери вечер в която няма да има облаци (има милиони сайтове за време), бръкни се малко и купи някакво хубаво вино и някаква гривна или ланче. След като си готов с тези изисквания намираш блок с отворен таван (аз имах късмет, че моят блок беше откл.) И я завеждаш там вечерно време.. един чаршаф, одеало или дори плажна кърпа вършат перфектна работа за среднощния пикник. Плана попринцип ще ти свърши работата перфектно, въпроса дали ще можеш да го изпълниш изцяло зависи от теб. Късмет и се надявам да съм ти помогнал.

dontcare
07-01-2011, 13:42
Е,киното също е вариант.

ednotri
07-01-2011, 13:44
Е,киното също е вариант.

Киното е банално..и плюс това в киното няма как да направиш нещо интересно.. (Повярвай ми знам от опит)

lemonyheart
07-01-2011, 13:47
Отидете в някой парк..или пък на планина или някоя усамотена градинка.Вземи кошничка с нещица за хапване,подаръче,букет цветя (ама не рози и някви такива,някакви по-порлетно-летни,все 1 току-що набрани,без целофна и такива боклуци).
Просто я накарай да се почувства по-специална.

Супер идея!

dontcare
07-01-2011, 13:48
Е,казах го като някъв такъв краен варинт,в който няма как нито да се качат на покрива,нито да идат на полянка.

Иначе и аз съм си мислела за варианта покрив,звучи яко.Не че има значение де,ама нашия се заключва,а той живее в къща.Имахме идея да прекараме Джулай морнинг на покрива,ама тъпото време развали всичко,а невидимият изглев беше проспан :Д

CR0W
07-01-2011, 15:56
Мога да ти предложа нещо, което е малко нестандартно, но пък съм го пробвал и има наистина добър ефект... Направи следното: Избери вечер в която няма да има облаци (има милиони сайтове за време), бръкни се малко и купи някакво хубаво вино и някаква гривна или ланче. След като си готов с тези изисквания намираш блок с отворен таван (аз имах късмет, че моят блок беше откл.) И я завеждаш там вечерно време.. един чаршаф, одеало или дори плажна кърпа вършат перфектна работа за среднощния пикник. Плана попринцип ще ти свърши работата перфектно, въпроса дали ще можеш да го изпълниш изцяло зависи от теб. Късмет и се надявам да съм ти помогнал.

:) Супер идея

В допълнение може да вземеш свещи....създават настроение.