PDA

View Full Version : Болка - съвети?



Ursulaa
07-01-2011, 12:29
На няколко пъти с приятеля ми се опитваме да го направим, но всеки път не става ... първо караме с пръстче, аз стискам зъби, въпреки че имам висок праг на болка. Онзи ден пак пробвахме, вкара си двата пръста, единия - целия, другия до половината ... такава адска болка никога не съм изпитвала.
И двамата сме девствени, ако има значение.
Някакви предложения какво да правим? Възбужда си ме максимално, а болката си е все така ... нетърпима. Идеи, съвети, предложения как да го направим поне веднъж, да ме разшири или ддз ...

kalpazanka
07-01-2011, 12:31
Защо не отидеш при гинеколог- да погледне да не би да има проблем.

dimitar_ak
07-01-2011, 12:36
Да не си суха като опитва?

Ursulaa
07-01-2011, 12:48
Не, той полага достатъчно усилия да ме възбуди. Не е в това проблема, доколкото знам;/

RageAgainstTheMachine
07-01-2011, 12:49
Пробвайте с повече лубрикант , ако пак е същото на лекар :-o

ra4ence
07-01-2011, 15:53
Пробвай ти да си отгоре, за да контролираш болката и сама да решиш кога е най-подходящия момент. При мен също го имаше този проблем и постъпихме така. Чак до сълзи се стигна, но веднъж мине ли.... :-D

marilyn
07-01-2011, 16:33
Е то със стискане на зъби няма да стане. Освен, че трябва да си възбудена, трябва и да се отпуснеш... ;)

krem4et0
07-01-2011, 18:37
Овлажняване, търпение и лек елемент на изненада...Опитайте пак и пак. И мен ме боля при няколко опита, но на същинския първи път болката беше малка. Чаша вино, дъъъъъълга любовна игра и желание и от страна на двамата. Ние го направихме в мисионерската.

ilovemyboyfriend
07-01-2011, 18:52
Мисионерска! Нормално няма как да не те боли .. при толкова голяма болка , ако си отгоре много трудно ще се престрашиш сама :) .. отпусни се ... при мен беше така и само се дърпах .. накрая оставих всичко в негови ръце и си казах сега или никога и тва е :D

SexyMacinka
07-02-2011, 20:47
аз пък още първия път като се ебах и беше супер а момчето беше с много голям и направо ме разцепи

aLLa
07-03-2011, 08:03
Мисионерска! Нормално няма как да не те боли .. при толкова голяма болка , ако си отгоре много трудно ще се престрашиш сама :) .. отпусни се ... при мен беше така и само се дърпах .. накрая оставих всичко в негови ръце и си казах сега или никога и тва е :D

И аз бях така, болеше си.. но само мисълта, че той е до мен.. и той го прав, някак ме успокоеваше :) Сега даже не си спомням каква беше болката, пък и той беше изключително нежен и внимателен с мен :oops: