PDA

View Full Version : Как да привлека вниманието на стара компания?



Gwendoline
07-01-2011, 13:39
Може ли малък съвет относно темата, искам да кажа предварително, че не е за тоя раздел, но в "училище и приятели" пишат само за училище и то някакви хлапетии 6-7 клас, а този е посещаван от по-зрели хора... надявам се да не я преместите...

Значи от както се помня съм се движила с една грипичка хора, бяхме изключително близки, но като влязохме в гимназия пътищата ми с тях малко се разделиха, защото останалите учат(учеха) в едно училище, а аз в друго точно на другия край на града. Така се отчуждихме, по-рядко почнахме да излизаме, но не сме се карали и приятелските отношения се запазиха. След 2 месеца се местя в друга държава в университет и исках да не се забравяме, затова ги събрах и им казах "така и така заминавам, искам малко по-често да излизаме, защото не се знае кога ще се видим пак" и те "да, да, няма да се забравяме, как така..." и почнахме по-често да си контактуваме, но само по скайп и фейсбук... казвам "хайде да излезем тия дни" и те "ок" и до там. Винаги им пиша първа, а като се наложи да станат казват "след 10 минути ще ти пиша" и не пишат... снощи пак писах на едното момиче да излезем и тя се съгласи, а днес ги гледам са се събрали да гледат филми и пак не са се обадили...
малко ми тъпо, хем искат, хем не се отзовават... тъй като ги познавам, знам, че не ме въртят на пръста си, по-скоро или забравят или не могат да си уредят времето през деня, защото и трите са супер разсеяни...
предложете някакъв начин по който да се сближим, защото аз съм малко нерешителна в действията, а ми писна да им пиша всеки ден и да ги чакаля онлайн, и в крайна сметка само си правим проветрение на устите... :/ Мислех си да отида до някое от момичетата, но ми се струва малко нахално да отида на вратата и да ги принудя да ме пуснат в тях...

ednotri
07-01-2011, 13:43
Пробвай вместо да кажеш "Хайде да се видим някой път" да кажеш "Хайде да се видим днес... чакам те в ХХ:ХХ часа на ХХХХХ" :) :) :)

Gwendoline
07-01-2011, 17:52
още някой :(