PDA

View Full Version : отново моите драми :D



smile4ety
07-01-2011, 14:16
Taкаа...
преди повече от година се разделих с едно момче, което много, наистина много обичах. Всичко вървеше идеално той ми казваше, че ме обича, показваше го и един ден каза, че трябва да поговорим.. хубаво.. но ми прати смс че късаме [а това не е в негов стил, попринцип си казва всичко в очите] аз естествено си изревах слъзните жлези :D излизах с една такава фалшива усмивка на лицето и когато го видех по коридорите в училище ми ставаше супер гадно, но фалшивата усмивка ми беше на лицето... започнах да излизам с нова компания, да търся нови контакти, ама не не става.. и тогава тръгнах с едно момче, което така казано съм му първата... не мислех че ще изкараме много но продължаваме вече 5 месеца.. а аз немога да си избия онзи идиот от главата.. преди няколко седмици си писахме и си говорехме колко ни е било хубаво преди и какво се е объркало.. той пази абсолютно всички снимки и неща от мен.. започнахме да си пишем по-често, но аз си набивам и натяквам, че не ме интересува вече.. лошото е, че ако наистина се върне ще се видя в зор :D

П.П. Не ви моля за мнение просто исках да си го напиша някъде и да си го излея.. не че тук е мястото, но просто така ми дойде.. ако не ви допада извинявам се :)

SuperBadSuperFresh
07-01-2011, 14:46
Зарязал те е с СМС.СМС!Не знам как я мислиш тая работа,ама това определено се нарежда на челните позицив е класацията за най-тъп край на връзка.Едно от най-тъпите неща,което може да направи някой.
Не му се връзвай.Даже не общувай с него.Изобщо.

smile4ety
07-01-2011, 17:57
[а това не е в негов стил, попринцип си казва всичко в очите] <<< !!!

цялата работа беше, че нямаше как да се видим, а и до една степен аз съм си виновна защото го попитах.. и той си ми отговори.. не мога да го виня..
но просто наистина не беше в негов стил.. той просто.. сякаш не беше същия човек когато го видях след това.. да наистина се сети много "навреме" да ми каже, че не е трябвало така, но ми липсва... ;х ;х ;х[/b]

dream1707
07-01-2011, 18:47
И аз съм в това положение .. знам какво е и колко е гадно...

balu4ka
07-01-2011, 19:14
Просто сега ще се пробва ,отново да се върне при теб .(от личен опит то го казвам).Не ти липсва той,липсва ти самото време с него.След като си поела в друг път,имаш друго момче до себе си ,защо се ровиш в миналото?.След като той е скъсал с теб какъв е смисъла да се занимаваш с него?.Миналото си е минало,не обърквай новото момче...просто ще го нараниш.