PDA

View Full Version : нямам идеи...



step_up_right
07-01-2011, 16:02
знам че има страшно много теми по тоя въпрос,но исках да помоля за идейки и насоки :) значи приятелят ми има другия месец рожден ден (знам че ще кажете че е рано да го мисля,но като знам колко трудно измислям подаръци започвам да го мисля от сега,че после да не се надбягвам с времето в последния момент) та аз лично си падам по дребнички жестове с които да покажа чувствата си,но с поне малка нотка на романтика,та започвам да мисля активно и нищо не ми хрумва,а ще съм адски благодарна ако ми съдействате-приемам идейки,линкове и каквото и да е...просто предложения :)

CR0W
07-01-2011, 16:08
какво харесва,интереси,хобита...?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

step_up_right
07-01-2011, 16:20
амииии обича животни-вкъщи има и обожава да се занимава с тях,природа...до колкото ми е казвал от преди му харесваше да се занимава да прави разни неща с дърво,ама май вече не се занимава толкова...обича да пазарува,брои ли се? :ДД

CR0W
07-01-2011, 16:28
щом обича да се занимава с дървени неща можеш да му подариш швецарско джобно ножче :)

или някакво животинче :)

някакви други интереси...музика?

step_up_right
07-01-2011, 16:30
миииии обича всякаква,но най вече сръбското,пълна противоположност на мен :Д

step_up_right
07-01-2011, 16:34
ми незнам,въртеше ми се в главата идея за някакво бижу-гривна или нещо подобно,но не знам...притеснява ме дали ще му хареса,търся и други по-различни хрумки...а мисля че за момента не иска още животни,изключение че търси женска за кучето му,трудно смогва на тези-доста е зает,но идейката не е лоша ;)

CR0W
07-01-2011, 16:40
Някое друго дискче с ваши любими песни?
Ако е по сантиментален може албумче с ваши снимки?
Медальон с вашите имена?
Нещо свързано с ваш общ спомен?

http://podaraci.info/ тук има интересни идеи за подаръци :)

onestar
07-01-2011, 16:54
Гривната е стилен подарък (или поне на мен ми харесва адски) <3
Ланец също става.

На бившия ми приятел освен купешки подарък му направих и нещо собственоръчно.
На цветни малки листчета написах любими наши фрази, наши мисли, дори. Откъси от песни, от книги... имаше също и случки, които са ни останали "в душата" през времете, което бяхме заедно. Сгънах ги и ги забих с малки цветни кабарчета на едно картонче.
Получиха се доста, а докато той ги четеше 24-каратовата усмивка не слизаше от лицето му.
Та и това е идея... :)

step_up_right
07-01-2011, 17:00
Гривната е стилен подарък (или поне на мен ми харесва адски) <3
Ланец също става.

На бившия ми приятел освен купешки подарък му направих и нещо собственоръчно.
На цветни малки листчета написах любими наши фрази, наши мисли, дори. Откъси от песни, от книги... имаше също и случки, които са ни останали "в душата" през времете, което бяхме заедно. Сгънах ги и ги забих с малки цветни кабарчета на едно картонче.
Получиха се доста, а докато той ги четеше 24-каратовата усмивка не слизаше от лицето му.
Та и това е идея... :)
идеята ми допада :) гривната ми хрумна първа защото той много обича точно както ти се изрази-стилни неща,иии си търся нещо хем такова но и да ми е по джоба все пак

ilia_92
07-01-2011, 17:08
Нещо, което много би искал да има ,но никога не би си го купил - това е най-хубавият подарък.

step_up_right
07-01-2011, 17:13
той каквото си науми-рано или късно го купува...иначе кола ми е малко трудно да му взема...

dontcare
07-01-2011, 19:57
Направи му картичка,в която да си излееш цялата душа.
Вземи му нещо,свързано с животните-знам ли..някаква интересна книга примерно .

Ако можеш да рисуваш пък му нарисувай нещо специално(Моя например беше накарал наша абоща позната месеци преди годишнината да ни нарисува,сега портрета седи в рамка :) )

Отделно можеш да му купиш кексче/мъфинче и свещичка и да го изненадаш и чак след това подаръка(и тази изненада са ми правили,най-невероятните приятели <3 ).Или пък ако си по-сръчна или имаш някой,който да ти помогне му направи торта и напиши нещо миличко отгоре.

Колко много малки неща,които обаче значат много се сетих,и то без да се замислям.Просто прояви креативност,замисли се какво ще докосне душата му (:

step_up_right
07-01-2011, 20:26
и това звучи много добре :) благодаря ти :)

dontcare
07-01-2011, 20:31
и това звучи много добре :) благодаря ти :)

Няма проблеми.
Ако се сетя за още,ще пиша.

mugsinka
07-02-2011, 19:27
напиши ма 101 причини, защо го обичаш и искаш да си с него, и какво ти харесва в него на разни листчета, и ги пъхни в някаква готина кутийка, и примерно купи някаква рамка за снимка във формата на сърце, изкарай някоя ваша любима снимка и му ги подари