PDA

View Full Version : книгаа.. ;д



low3
07-01-2011, 18:19
Привет..!! :) Кажете някоя яка книга. Мерси предварително..!! :-)

donomar2
07-01-2011, 18:29
зависи на какво възраст си защото всяка възрастова група предпочита различно .. фантастика и такива неща :) :) :)

LadyDi
07-01-2011, 19:58
Така като гледам "Здрач" може и да ти хареса...

blue9
07-03-2011, 05:59
Според мен може да си купиш книгата "Шоколадът и градът" от Карол Матюз,който също е написал "Шоколадов рай"! :oops: :-P :D 8-)

Colouring
07-03-2011, 11:01
Ох,какъв жанр?
Нещо по-отпускащо и леко или пък някоя хубава,но сериозна книга.
Не сме гадатели.

NomNomNom
07-03-2011, 11:29
"Шоколадов рай"! :oops: :-P :D 8-)
На скоро я разлистих , малоумно е , съквартирантката ми - бесна пуберка , я четеше, доста показателно.
Пробвай я , пробвай и Здрач, и другите от серията.

Nic0le
07-03-2011, 13:37
Зависи от годините. Аз примерно започнах да чета " До Чикаго и назад " , като очаквах да е интересна, но ми е ужасно тъпа !!! Но предполагам, че на някои им харесва ... :-D

katsar0v
07-03-2011, 13:37
Интернет маркетинг и брандинг
" Властта на хората " ;)

elity4
07-08-2011, 17:39
аз ти предлагам биографията на Justin bieber :D :D

LovelyD
07-10-2011, 03:01
" Шоколад " на Джоан Харис. Много хубава, развлекателна книга, изобщо не е трудна за четене, но е страшно заинтригуваща.

cwetelina21
07-10-2011, 22:28
Зависи от годините. Аз примерно започнах да чета " До Чикаго и назад " , като очаквах да е интересна, но ми е ужасно тъпа !!! Но предполагам, че на някои им харесва ... :-D

офф и аз я почнах, но ми се струва страаашно скучна ..

LovelyD
07-10-2011, 22:45
"До Чикаго и назад" е най-голямата глупост. Учихме я в училище преди известно време, прочетох главите, които бяха дадени в учебника и това е. Като цяло изобщо не съм фен на българската литература или поне не тази, която изучаваме в училище. Всъщност, не съм фен на нищо, което се изучава в училище.

ZipFail
07-10-2011, 23:29
Друго си е "Шоколада и Града" -

"Когато ситуацията стане напечена, печените мацки хапват шоколад!

Съвети за оцеляване във времена на стрес:

1. Поеми си дълбоко дъх.

2. Преброй до десет.

3. Лапни парченце шоколад.

Това е и програмата, и тържествената клетва, която четирите приятелки, основателки на клуба „Шоколадов запой”, следват в живота си. Когато свикват „спешни заседания“ и се събират в кафене „Шоколадов рай“, преминават директно към съвет номер 3!

Луси Ломбард отново е изправена пред избор – сигурността или любовта. Възможно ли е да ги открие в един и същи човек!? Отъм е притеснена, че трябва да представи тъмнокожия си приятел на своите консервативни, аристократични родители, но това се оказва най-малкият й проблем. Надя прави последен опит да спаси мъжа си от погубващата го страст към хазарта. Пречка или спасение за брака на Шантал ще се окаже една бременност...

Приятелството им... и шоколадът са двата стълба, които ги крепят, но ще успеят ли да си върнат и другите важни за тях неща!

Спешно е обявена „Шоколадова тревога“!

„Един ценен съвет – преди да започнете да четете, уверете се, че имате достатъчно шоколад до себе си!” Нюз ъв дъ Уорлд"
















:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cwetelina21
07-11-2011, 10:30
"До Чикаго и назад" е най-голямата глупост. Учихме я в училище преди известно време, прочетох главите, които бяха дадени в учебника и това е. Като цяло изобщо не съм фен на българската литература или поне не тази, която изучаваме в училище. Всъщност, не съм фен на нищо, което се изучава в училище.

Аз пък забелязах и нещо друго в тази книга. :D Писателят описва дадено нещо в продължение на 1 страница и накрая пише, че това е картина, която не може да се опише с думи ... е той нали я е описал ... :lol:

fredyy
07-11-2011, 11:04
Много зависи какъв жанр харесваш , но да кажем ,че си като мен ... Няма да съжаляваш , ако прочетеш Похитителят на мълнии ... И Бяла като мляко червена като кръв ! :grin:

LovelyD
07-11-2011, 12:17
Много зависи какъв жанр харесваш , но да кажем ,че си като мен ... Няма да съжаляваш , ако прочетеш Похитителят на мълнии ... И Бяла като мляко червена като кръв ! :grin: Бяла като мляко и червена като кръв е може би най-глупавата книга, която съм чела. Още един елементарен сюжет за това как младо момче се влюбва в умиращо момиче. В цялата книга се разказва за това как тя е целият му свят с няйните червени коси и на всеки два реда той споменава колко много се плаши от "бялото" и колко много обича "червеното". И на вс отгоре накрая когато тя умира, той вместо да изпадне в мъка, я забравя за отрицателно време и се влюбва в приятелката си от детинство и всички предни страници, в които описва как тая дето умира е всичко за него, изведнъж губят всякакъв смисъл. Много ме разочарова тази книга.

Иначе за " До Чикаго и назад " - точно тази част даскалката ни я обясняваше много време и казваше, че това е гениалност и такива глупости... че е мн интересно това, че автора обяснява нещо и накрая казва, че не може да го опише :д И че нарочно го е написал за да дразни читателите :д Егати тъпнята

bubblef93
07-11-2011, 12:23
"До Чикаго и назад" е най-голямата глупост. Учихме я в училище преди известно време, прочетох главите, които бяха дадени в учебника и това е. Като цяло изобщо не съм фен на българската литература или поне не тази, която изучаваме в училище. Всъщност, не съм фен на нищо, което се изучава в училище.
Всъщност не е глупост книгата си е доста интересна и забавна това е една от малкото интересни книги които се изучават в училище :)

blondra
07-14-2011, 18:07
Аз лично си падам по "готик" книгите. Среднощен ловец:На крачка от гроба ми харесва мн прочетох я на един дъх но пък аз обичам подобни книги :D

gorska
07-14-2011, 20:05
Чети Хорхе Букай. Знам, че е комерсиален, но всъщност "Нека ти разкажа" доста ми хареса, а и се чете лесно.