PDA

View Full Version : не знам



river
07-01-2011, 19:42
Проблемът е там, че се промених адски много. И то в отрицателен план. Като цяло винаги съм мислила и за другите освен за себе си, но не съм отделяла чак толкова голямо внимание, че да пренебрегна самата себе си. Никога не съм очаквала, че момче би могло да ме промени до толкова, че да не се интересувам за важни неща и проблеми от живота ми. Той се появи преди няколко месеца. Първоначално не мислех, че се стане нещо сериозно, не съм се и надявала честно казано. Но стана. Влюбих се и няма измъкване. Всичко си вървеше, както трябва. Но нещата се объркаха, тотално. Той се прмени, по обясними причини. Всеки допуска грешки и аз съжалявам за моята. Осъзнавам я и искам да я поправя, а смятам, че и достатъчно си патя от нея в момента. Аз ощо го обичам и смятам, че той знае това. При него май не е така. Държи ме в неведение. Не знам, какво мисли, какво чувства. Направих опити за разговор, за да успея да разбера, но без резултат. Не знам какво да правя, объркано ми е и моля за съвет.

Valento
07-01-2011, 20:12
не допускай заради "промяна" да охладняват чувствата ти,щом още го обичаш,кажи му го,покажи му го,опитайте се заедно да оправите куцащите неща между вас...заради такива неща като при вас,аз загубих момичето което адски много обичам,и не мога да спра да мисля за нея,не знам какво прави...и с кого е,но знам че все още съм в сърцето и,за това ... концентрирайте се и оправете "дупчестя път" по който вървите ЗАЕДНО!!!

dontcare
07-01-2011, 20:21
Не знам как бихме могли да ти помогнем..

Sunshin3
07-02-2011, 10:48
каква грешка си допуснала?