PDA

View Full Version : съсипаха ми живота!



SweetZizu
07-01-2011, 20:15
С гаджето сме от 1г и нещо....и още нищо не се променя!Неговите родители са против мен,явно защото не съм на тяхното ниво финансово! Постоянно искат да ни разделят и му забраняват всичко!поставиха му условие че ако не вляза да уча в университет съм най големия боклук! сега постоянно се караме и се измачвам.знам че ме обича инак до сега да се е предал?!Моля за някакв съвет?!много съм объркана нз какво да правя?!

CR0W
07-01-2011, 20:17
Години?

Valento
07-01-2011, 20:22
Години?
12

По темата,седнете и поговорете без да се карате !!!!

SweetZizu
07-01-2011, 20:27
аз съм на 20 а той на 21!!няма как да говорим.той само се оправдава с мама и тати какво са казали и какво трябва да стане!

Valento
07-01-2011, 20:40
аз съм на 20 а той на 21!!няма как да говорим.той само се оправдава с мама и тати какво са казали и какво трябва да стане!
в такъв случай ти не можеш да направиш нищо като той се влияе от тяхното мнение........ ПУТЬО

CR0W
07-01-2011, 20:41
аз съм на 20 а той на 21!!няма как да говорим.той само се оправдава с мама и тати какво са казали и какво трябва да стане!
в такъв случай ти не можеш да направиш нищо като той се влияе от тяхното мнение........ ПУТЬО

+1

simi4ka
07-02-2011, 04:38
аз съм на 20 а той на 21!!няма как да говорим.той само се оправдава с мама и тати какво са казали и какво трябва да стане!
в такъв случай ти не можеш да направиш нищо като той се влияе от тяхното мнение........ ПУТЬО

+1
+2

dontcare
07-02-2011, 05:51
В случая той е глезльото на мама и на тати "те искат всичко най-добро за бебчето си,да си намери момиче,да му роди деца" и да се чувства като роб на свекърите.
Не зная..ако те обича наистина,ще продължите и той няма да позволява техните да му се бъркат в личния любоен живот.
Що,да не би те да му избират съпруга..колко камили ще струва?.. :-o

Не знам кво да ти кажа(пиша) повече..

Mi6inka
07-02-2011, 07:07
Ами да спре да се оправдава с мама и с тати, а да се замисли, че на 21 години трябва да умее сам да се изправи срещу живота, дори и това да значи да се съпротиви на родителите си за нещо ( в случая за теб ). Сливи ли има в устата си, че не може да им каже, че не е малък, за да му определят те кой да обича...

step_up_right
07-02-2011, 10:07
Ами да спре да се оправдава с мама и с тати, а да се замисли, че на 21 години трябва да умее сам да се изправи срещу живота, дори и това да значи да се съпротиви на родителите си за нещо ( в случая за теб ). Сливи ли има в устата си, че не може да им каже, че не е малък, за да му определят те кой да обича...
+1

Sunshin3
07-02-2011, 10:40
omfg та той е на 21, как може да позволява на родителите си да му поставят такива условия :shock:

Valento
07-02-2011, 12:21
^ явно годините не са от значение за тези неща,парите контролират играта ;)

delly
07-02-2011, 12:34
Препоръчвам ти да го напуснеш.Ако все още ги слуша ще ги слуша и за напред.Единственото ,което ще постигнеш с него е да се измъчваш дали си достатъчно добра за него и "неговия " свят. По-добре го напусни.Той винаги ще си е детенцето на мама и ще я слуша за всичко.Ако искаш някой да ти се бърка в личния живот..стой си с него...ако ли не...хващаш си нещата и дим да те няма !

SexPLozZiv
07-02-2011, 16:09
А пробвал ли е да им каже, че това си е неговия личен живот и те нямат право да се бъркат, ако аз бях на неговото място щях да им кажа МЕК**Я, Обичам е с нея съм и ме боли патката кво мислите и кво искате...
Все пак този живот ще го живее той, а не родителите му.. пробвай да му го обесниш :)

aLLa
07-02-2011, 17:49
Аз подобно УНИЖЕНИЕ не бих допуснала със себе си..
Момиче, осъзнай се.. щом той не може да застане като нормално момче, ценящо приятелката си и да защити връзката си.. за какво говорим?? Я си представи, че си с него занапред, какво ще се случи с теб? Животът ти ще бъде контролиран, ще загубиш личното си пространство.. :? :?
Да, може да имаш чуства към него, но той заслужава ли го? Поредният "мъж", който си мисли, че с парите на мама и тати може да притежава всичко и всеки.. НО не може да остоява мнението си!

ccdesigns
07-02-2011, 18:18
Сигурно мама и тате са го заплашили да не го финансират повече, ако не прави всичко точно! И мъжленцето няма как. Не може да работи по дискотеки, за да си изкара парите и да живеете двамата, трябва да се държи като гадняр, за да може мама и тате да го издържат :?

jghgh
07-02-2011, 18:30
И да скъсате, не губиш нищо повече от безгръбначен червей. Даже би било облекчение да нямаш нищо общо с такъв човек, ако той наистина е такъв. : ) Жалки са прекалено много тези мъже.

mugsinka
07-02-2011, 18:52
ами говори с него и му кажи че си си такава каквато си и не смяташ да се променяш заради родителите си и оттам нататък той да решава

frozendeath
07-02-2011, 18:55
Бягай надалеч от него и от "перфектното" му семейство.

w0sh
07-02-2011, 18:56
То един живот.

Бедните нямат живот.

autumn666
07-02-2011, 22:18
И защо още се чудиш какво да правиш? Той да не би да иска от теб да се променяш? Ами ако не ти е по възможностите да влезеш в университет, или пък искаш друго от бъдещето си, той кво ще те зареже ли? :? Време е да се научи, че родителите му нямат право да му пишат съдбата. Имат правото да го посъветват какво да прави в живота, но не и да му го определят целия. Ако те обича, ще иска да е с теб независимо дали родителите му одобряват или не... значи явно или си няма собствено мнение, или и на него са му важни парите. Кажи му или те приемат такава каквато си или край... То няма смисъл да се унижаваш... И на наще не им допадаше много гаджето ми в началото, но с времето свикнаха и го харесаха. Те изобщо познават ли те или само гледат кво имаш в джоба?

Auriss
07-03-2011, 00:55
А вие ,скъпи хорица ,хубаво храните момчето и родителите му ,ама проблемът ви е ,че нямате представа какви са мотивите им. Авторката ако сериозно си мисли ,че основното е 'парите' ,особено когато ги имаш ,значи е в някакъв делириум. Каква е всъщност причината ?

Razielz
07-03-2011, 07:19
аз съм на 20 а той на 21!!няма как да говорим.той само се оправдава с мама и тати какво са казали и какво трябва да стане!
в такъв случай ти не можеш да направиш нищо като той се влияе от тяхното мнение........ ПУТЬО

+1
+2
+3

angelskodqvol4e
07-03-2011, 09:22
аз съм почти в същото положение е с родителите му се разбирам..
Но той ми каза,че ако не ме приемат всичко ще свърши и като ми го написа по skupe му казах,че няма да се пробвам изобщо щом ще ми поставя условия всичко да свършва още сега,и излязох от skupe..
На следващия ден той ми писа и аз му казах,че не съм го очаквала и той ама аз ти го написах,за да се стреснеш малко и да седнеш да учиш :D
и аз не му вярвам..и ако не ме приемат и ако заради това поиска да се разделим...всичко ми е ясно
Авторке стискам ти палци да те приемат,а ако не и той те остави значи не те обича достатъчно..