PDA

View Full Version : Много притеснена моля за компетентни мнения . Благодаря



gab4ooo
07-01-2011, 21:47
много се притеснявам така че ако имам грешки при правописа не ме съдете плс . значи давам направо към проблема . преди 1 , 2 месеца на половия орган си очоплих нещо мислех че е пъпка и ми излезе бенка мъничка но на пипане се усеща . искам да оточня къде е : точно до срамните устни но не от вътрешната страна а на самата кожа където излизат космите . та нали някой път в зависимост от гащите и ако не са ми удобни и като почна да пипам да местя и днеска отивам до тоалетна , и минах с пръст през бенката (плъзнах го) и от едната страна сякаш се е откъснала (не сякаш ами се е) ама нали има някой бенки които растат хвърчащи ддз как се казват ама съм виждала . та страх ме е да не съм си направила нещо защото живота е пред мен а аз утре мога да сдам багажа . Може ли някой да ми каже какво да правя или ако трябва да ходя на доктор какъв или какво да правя ;((((((((((

kalpazanka
07-02-2011, 07:51
Полов живот водиш ли? По начало да те види гинеколог, да се изключи бонус, предаван по полов път.

_InSaNe_
07-02-2011, 08:46
сещам се за какво говориш:) мен ми е излизало нещо такова,но на врата и ми казаха да го мажа с мляко от смокиня иии да ти кажа ми се махна... обаче не знам дали при теб е абсолютно същото,затова по-добре отиди при гинеколога си,за да ти каже със сигурност какво е :)

gab4ooo
07-02-2011, 09:30
не не водя полов живот но то това не е вътрешно така че не виждам какво общо може да има с половия живот . ето сега изтеглих една картинка от гоогъл и съм обозначила мястото да видите http://www.prikachi.com/images/531/3521531a.jpg къде е . а и сега забелязах че не е много черно ами е като тъмно синьо което ми е много странно .

BabyDre
07-02-2011, 18:08
ще пиша тук, за да не отварям нова тема. Та, и моят проблем е подобен. От доста време на същото място място (не винаги, но в тази област) ми се появяват подутини, като с времето се появява гной. За 2-3 дена минават и след това отново се появяват. Понякога са и доста болезнени при допир. И така вече доста време. Знам, че ще кажете да отида на гинеколог, но ме е срам :Д та исках първо да попитам тук дали някой е имал подобен проблем

gab4ooo
07-02-2011, 19:02
ако не е от вътрешната страна може да се получава от подкожен косъм . така се получават тези подутинките . ама дори да не е тва не ми се вярва да пукнеш от него а аз ако имам проблем с май е бенка може да сдам багажа на бързо :( :( :(

BabyDre
07-02-2011, 20:50
ами аз мисля че не е от това,защото понякога има и от вътрешната страна и стават като раники ... А ти защо не отидеш при гинеколог? не бързай да мислиш такива лоши работи :)

gab4ooo
07-02-2011, 21:11
да ок ама генеколога не гледа ли вътрешно . смисъл той какво може да ми каже като проблема се намира отвън

Foreverbg
07-02-2011, 22:33
да ок ама генеколога не гледа ли вътрешно . смисъл той какво може да ми каже като проблема се намира отвън
Те хората си знаят.

07-02-2011, 23:50
да ок ама генеколога не гледа ли вътрешно . смисъл той какво може да ми каже като проблема се намира отвън
няма значение дали е отвътре или отвън. гинеколога може да ти даде най-точно и компетентно определение на това и как да се излекува. и спокойно, няма "ей сега да сдаваш багажа" ... ако е било бенка имаш поне още няколко месеца живот ;)

gab4ooo
07-03-2011, 12:04
да ок ама генеколога не гледа ли вътрешно . смисъл той какво може да ми каже като проблема се намира отвън
няма значение дали е отвътре или отвън. гинеколога може да ти даде най-точно и компетентно определение на това и как да се излекува. и спокойно, няма "ей сега да сдаваш багажа" ... ако е било бенка имаш поне още няколко месеца живот ;)
тва като го прочетох щях да се метна през прозореца ама се сетих че съм на първия етаж :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@

StolenBliss
07-03-2011, 13:42
^Абе я не се психясвай. Иди на гинеколог, той най може да те успокои. Кво да гадаем тук.

StolenBliss
07-03-2011, 13:43
Или по-добре при личната и тя ще знае къде да те прати. Може и на дерматолог да те прати.

kalpazanka
07-03-2011, 14:02
Дерматологът не е вариант! Гинеколозите също имат отношение към вулвата!

Biskfitka
07-03-2011, 14:18
Отиди на лекар и спокойно,няма да умреш от това...



А за подутините,ако се бръснеш сигурно е подкожен косъм и на мен ми излизат такива,много са гадни :o

07-03-2011, 15:46
да ок ама генеколога не гледа ли вътрешно . смисъл той какво може да ми каже като проблема се намира отвън
няма значение дали е отвътре или отвън. гинеколога може да ти даде най-точно и компетентно определение на това и как да се излекува. и спокойно, няма "ей сега да сдаваш багажа" ... ако е било бенка имаш поне още няколко месеца живот ;)
тва като го прочетох щях да се метна през прозореца ама се сетих че съм на първия етаж :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@
добре, преди да се мяташ от където и да било иди на лекар първо...

SwEeTMuFFiN
07-04-2011, 11:23
Такава ,,хвърчаща,, бенка се нарича пишка. това не е подигравка, поне нашето семейство го нарича така. Не е страшно. може да го махнеш с конец, но е болезнено и не става бързо и не е много безопасно като се има предвид мястото.

gab4ooo
07-04-2011, 13:52
Само си се представям ако го махна и ще получа сърдечен удар :ДД не не се ебавам . ама един пич приятел на баба си беше махнал такова нещо с конец и ослепя така че не мисля да рискувам (неговото беше някъде на лицето де) :ДД

StolenBliss
07-04-2011, 14:04
Абе ако говорите за тва дет си мисла никви конци нищо. Не се махат тия, че може да стане много много лошо. И аз имам такива ама не ми е минавало и през ум да ги махам..

taraa
07-05-2011, 09:14
Не си и помисляй да я махаш с конец защото точно тези бемки са ракови образувания и може да стане лошо.Най-добре отиди на лекар

ThisIsMe
07-05-2011, 10:05
Отиваш на преглед при гинеколог!
Да чакаш не е в твоя полза!

tsveti199
07-05-2011, 19:30
ами може да не е голям проблем но отиди на гинеколог ! най-вероятно ще ти изпише крем . не се притиснявай !!! :)