PDA

View Full Version : Какво отблъскава жените?



Extremescream
07-01-2011, 21:53
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=57677&postdays=0&postorder=asc&start=0 Вдъхновено от тази тема. :D Дами, изкажете се, както и момците, ако се сещат за нещо, което според тях би отблъснало нежния пол.

dontcare
07-01-2011, 21:58
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...

Grudi_SeXa
07-01-2011, 22:20
Неустоимия аромат на чорапите ми.

snikersi
07-02-2011, 08:12
Според мен 1 мъж не трябва да си бръсне кракаата. Това изглежда гейски поне по мое мнение.

NomNomNom
07-02-2011, 08:52
- Да е глупав и ограничен/консервативен .
Към тази категория са и - досадниците , и хората , които се числят в някаква групичка и не излизат от там .
- Лоша хигиена

Audiophile
07-02-2011, 09:33
- Лоша хигиена
- Просташко поведение

тва и за двата пола основно, другото е до кой кви критерии има

OnlyMeAndYou
07-02-2011, 09:52
- Лоша хигиена.
- Метросексуалност
^ За мен това са двете крайности. Вярно е, че не обичам момчето да мирише на пот, но не искам да изглежда и на гей. Знам, че не всички метросексуални приличат на такива, но повечето....
- Лошо възпитание и просташко поведение.
- Скубането на вежди.... Вярно е - карам приятеля си да ми позволи да му махна косъмчетата, които растат между веждите му /отблъскващо е човек със сключени вежди/, но не и да ходи с по-добре оформени и тънки вежди и от моите.
- Женствени маниери.
- Пристрастеност към компютърни игри. Не да не играе, но поне всеки втори разговор да ни бъде за "Играта" /звучи, все едно е живо същество. :razz: /
П.П. Преди бях и твърдо против бръсненето на краката, докато най-добрия ми приятел ме разубеди /той не си ги бръсне,ако е от значение за някой/. Зададе ми въпроса "А по-добре ли е да стоиш на 2 метра от момчето и космите му да те гъделичкат по краката?" От тогава съм "ЗА", ако се налага. Познавам дори и едно момче, което за да не изглежда като гей си ги подстрига с машинка за коса. :razz:

cunt
07-02-2011, 10:06
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
някво странно ми е металюги да ми говорят за лоша хигиена и зависимост към алкохол и наркотици :lol:

CR0W
07-02-2011, 10:29
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
някво странно ми е металюги да ми говорят за лоша хигиена и зависимост към алкохол и наркотици :lol:

Някъв проблем???

playboyche
07-02-2011, 10:40
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
Извод:ти си малка тъпа недоразвита комплексирана КИФЛА!

RageAgainstTheMachine
07-02-2011, 10:41
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
някво странно ми е металюги да ми говорят за лоша хигиена и зависимост към алкохол и наркотици :lol:

О.М.Г , колко си ограничен/а просто...

http://www.principalspage.com/theblog/wp-content/uploads//2008/03/idiot.gif

playboyche
07-02-2011, 10:45
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
някво странно ми е металюги да ми говорят за лоша хигиена и зависимост към алкохол и наркотици :lol:

О.М.Г , колко си ограничен/а просто...

http://www.principalspage.com/theblog/wp-content/uploads//2008/03/idiot.gif
НЕ Е! прав Е!!!!!

Extremescream
07-02-2011, 11:05
Ъъъъ, познавам доста метъли (приятелят ми примерно, както и голяма част от нашите познати и приятели) и мога да ти кажа, че нечистоплътните такива са рядкост. Това, че метълите са наркомани и миризливи порове е стереотип.

И за да не е спам:
- Лош дъх (може да идва и от стомаха, кофти е, никак не е приятно)
- Лоша хигиена
- да полага повече грижи за външния си вид от мен. Визирам по-гладки крака от моите, отделяне на поне половин час за правене на прическа, да си скубе веждите (е, ако е една вежда, тогава се разбира да ги пооправи малко).
- но най ме отблъсква да е прост човека. Две думи да не можеш да си кажеш с него, било то и за музика или филми.

playboyche
07-02-2011, 11:27
Ъъъъ, познавам доста метъли (приятелят ми примерно, както и голяма част от нашите познати и приятели) и мога да ти кажа, че нечистоплътните такива са рядкост. Това, че метълите са наркомани и миризливи порове е стереотип.
.
Това че е стериотип не значи че не е вярно .. а и в крайна сметка 70-80 % от населението на тази планета се подчинява изцяло на стериотипите!

Rookie
07-02-2011, 11:31
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
някво странно ми е металюги да ми говорят за лоша хигиена и зависимост към алкохол и наркотици :lol:
Странно е дам 8)

Violenza
07-02-2011, 11:59
В поведението му адски много неща могат да ме отблъснат. Невъзможно е да харесам откровено глупав мъж или пък някой селски тарикат, дето играе на дребно.
Във външния вид може да ме отблъсне всичко типично женско.

OnlyMeAndYou
07-02-2011, 12:33
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
някво странно ми е металюги да ми говорят за лоша хигиена и зависимост към алкохол и наркотици :lol:
Странно е дам 8)

Добре. Не сте привърженици на този стил. Като не знаете не говорете. Това си е стереотип. Да не би всички германци да мразят евреите, като Хитлер? Или всички почитатели на чалга стила да са красиви и гримирани до неузнаваемост? И при тях има хора с лоша лична хигиена. Да сте се замисляли примерно колко роми, които имат повече от 6 деца и живеят в малки едностайни съборетини, слушат метъл? Много се съмнявам. Само като ги чуя да пеят Азис, ми става ясно. Не че имам нещо против ромите и чалгата. Надявам се да няма обидени. :)

CanisDirus
07-02-2011, 14:14
Аз минавам само да ви кажа, че не истинските мъже не им пука за мнението на някакви тъпи вагини!


Няколко неща, които правят истинския мъж, такъв какъвто е. Тези няколко неща го отличават от нещастните гейчета, които се мотаят околовръст, сложили по едно венче върху изрусената си на кичури коса. Мъж, достоен за уважение и вдъхващ респект в двата пола. Ето и двадесет и двете причини, поради които се зове изтински мъж:

1. Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изключително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.
2. Пиенето на твърди алкохоли по светло. Кафето сутрин е абсолютно забранено. Пие се едно голямо на екс за отскок и така се започва деня. Истинските мъже винаги са леко подпиинали.
3. Махмурлука. Не може да излезе вечер с приятели, да пие една минерална вода или да се лигави на една бира цяла вечер. Десятка бири е само за загрявка, а от там нататъка никой не може да каже… На сутринта е ясно, каквъв махмурлук го чака, но това си е за сутринта. Да се оправят нещастните педерастчета, той е пич и не му пука.
4. Бирения корем е задължителен. Изобщо един мъж, се отнася пренебрежително към външния си вид. Какъв е истинския мъж без бирен корем и някой килограм в повече.
5. Истинския мъж бие поне веднъж дневно жена си. Поне.
6. Истинския мъж харесва футбола. Знае на изуст всички имена на играчите от ЦСКА, Левски, Реал Мадрид, Манчестер Юнайтед, Ливърпул и Барселона. Мрази Дейвид Бекъм, този отвратителен рус гей, на който ти се ще да го минеш на задна без да се замислиш.
7. Драпаненето на ташаците. Особено на обществени места. Жените са възмутени от този начин на поведение, обаче истинския мъж винаги се почесва демонстративно пред тях, за да покаже, че не му пука от тяхното мнение.
8. Маструбирането. Истинският мъж е способен да си удари мощна чикия десет минути след секс. За него чикията е истинското удоволствие, секс прави само за пред другите хора – за престиж.
9. Демонстративното оригване и пърдене. В хубавия човек лоши неща не бива да стоят. Съблюдаването на този принцип е задължителен. Обикновено, когато му се допърди на истинския мъж, демонстративно повдига крак и на всеослушание изревава мощно с гъза си. Казвайки с оригня “Алибабаичетиридесеттера бойника”, уплашвайки разярени тигри, го прави герой в очите на много други мъже, завиждащи на способността му за изява.
10. Сбиванията. Никой не може да каже нещо наопаки или на въпреки. Тогава рискува да се размине минимум с разбит нос. На истинския мъж, поне веднъж му е чупен носа, избиван зъб или леко е ръгван с нож.
11. Шофирането. Истинския мъж може едновременно да паркира хладнокръвно на задна, да пуши и да говори по мобилния си телефон. За него успоредното паркиране винаги става от първия път, карането винаги в най – лявата лента е закон.
12. Срането. Истинския мъж, когато сере го прави демонстративно. Стоейки на маса, става, казва на всеослушание, че отива да сере и поемайки към кенефа си взема нещо за четене. Едно истинско сране трае минимум половин час. Най – истинските мъже, не пускат водата в тоалетната, ами се връщат на масата, събират всички хора, повеждат ги към тоалетната и им показват какво са сътворили. Вонята на лайна се носи на далеко.
13. Истинският мъж не прави любов – той e**, чука, клати и т.н.. На него не му правят френска любов, ами му въртят свирки, духат му и пр. Многобройни са случаите, когато групово, с приятели са въртяли на “шиша” разни жени, обещавайки им рани неща.
14. Към приятелите, никога не се обръща по име. Колкото е по – близък човека толкова по – вулгарно е обръщението към него. Куре, педал, смотан, бастун…
15. Жените за него не са просто жени, те са п****. “Абе тази п***а вчера една свирка не можах да я накарам да врътне. Тъпа кучка”. Освен п****, те са и к**ви, мастии, дрисли, пръдли (защото опърдяват кучана) и т.н. и т.н.
16. Един истински мъж, е винаги хладнокръвен. Когато сгази на улицата малко котенце, а приятелката му през това време се дере от рев заради това, той излиза на вън, най – необезпокояван го изтъргва от асфалта и го хвърля в канавката, за да не пречи на движението. “Добре де, сега защо ревеш? Кво толкова?”, така и не му става ясно защо се сополи тази на дясната седалка.
17. Псувните. Абсолютно цветущи. При разни проблеми, около 50 % от думита са задължителни псувни. Така, е почти сигурно, че ще потръгне от раз.
18. Мъжът говори малко, само при необходимост и то ако не псува нещо и някой. Винаги се нервира на приказливите жени. Защитава мнението, че би трябвало да се затворят устите им, само с шамар.
19. Истинския мъж е факир пред скарата. Напълно възможно е да не може да си изпържи две елементарни яйца, но това кебапчета, кюфтета, паржоли и пр… няма равен на себе си.
20. Телефонните разговори – кратки, ясни и точни. Това, обаче не може да го обясни на жена си, на която той плаща сметките.
21. Музикалните предпочитания. Моторхед, Менъуор, Джудас… Тези групи са истинските за него. Леми Килмистър истинския фронтмен. Онези, мръсни педали от кирливите си педалски бойз групи, стават само за свирки и за нищо друго. Принципно му се драйфа, като види някои от тях…
22. Казармата. Всеки истински мъж е изкарал казармата, срал в мизерните кенефи, давал е наряди, влизал е в ареста, напивал се е безобразно с другите войнници и се е сбивал с по – вишестоящ.

Това е. Който, не се покрива поне на 50 % с тези двадесет и две точки, трябва да се замисли доста сериозно, дали не му се ще да го чукат други мъже, понякога. Да се погледне в огледалото и да види дали не си е лакирал ноктите или изрусил косата. Ако е така, трябва да се вземат незабавни мерки и то на време. В противен случай… пасивното гейство не се одобрява от истинските мъже…

SisiStrange
07-02-2011, 14:27
1. Лоша хигиена.
2. Чалгарски манталитет.
3. Да е клюкар.
4. Да мяза на момиче. (Секс с момче - ок. Секс с момиче - ок. Секс с момче, което прилича на момиче - не.)
5. Да ми пише на шльокавица. :D
6. Да е пристрастен към нещо.

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 15:00
Ъъъъ, познавам доста метъли (приятелят ми примерно, както и голяма част от нашите познати и приятели) и мога да ти кажа, че нечистоплътните такива са рядкост. Това, че метълите са наркомани и миризливи порове е стереотип.

И за да не е спам:
- Лош дъх (може да идва и от стомаха, кофти е, никак не е приятно)
- Лоша хигиена
- да полага повече грижи за външния си вид от мен. Визирам по-гладки крака от моите, отделяне на поне половин час за правене на прическа, да си скубе веждите (е, ако е една вежда, тогава се разбира да ги пооправи малко).
- но най ме отблъсква да е прост човека. Две думи да не можеш да си кажеш с него, било то и за музика или филми.

С две думи думи казваш ,че си лезбийка :) Половин час за прическа,да си скубе веждите,хората се едно нямат по-големи проблеми,ами на ден по 2 часа ще ми кисне пред огледалото , не знам в кой свят живеете някои хора,или просто мечти може би :)

SisiStrange
07-02-2011, 15:05
Ъъъъ, познавам доста метъли (приятелят ми примерно, както и голяма част от нашите познати и приятели) и мога да ти кажа, че нечистоплътните такива са рядкост. Това, че метълите са наркомани и миризливи порове е стереотип.

И за да не е спам:
- Лош дъх (може да идва и от стомаха, кофти е, никак не е приятно)
- Лоша хигиена
- да полага повече грижи за външния си вид от мен. Визирам по-гладки крака от моите, отделяне на поне половин час за правене на прическа, да си скубе веждите (е, ако е една вежда, тогава се разбира да ги пооправи малко).
- но най ме отблъсква да е прост човека. Две думи да не можеш да си кажеш с него, било то и за музика или филми.

С две думи думи казваш ,че си лезбийка :) Половин час за прическа,да си скубе веждите,хората се едно нямат по-големи проблеми,ами на ден по 2 часа ще ми кисне пред огледалото , не знам в кой свят живеете някои хора,или просто мечти може би :)
Чети де. Тя определя 2-часовото гласене пред огледалото на мъжа като отблъскваща черта.

xoxi
07-02-2011, 15:24
Всичко от поста на CanisDirus би ме отблъснало. Нищо лично към него, това, което е постанал съм го чела на много други места и всеки път ме отвращава прочетеното.

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 15:54
Ъъъъ, познавам доста метъли (приятелят ми примерно, както и голяма част от нашите познати и приятели) и мога да ти кажа, че нечистоплътните такива са рядкост. Това, че метълите са наркомани и миризливи порове е стереотип.

И за да не е спам:
- Лош дъх (може да идва и от стомаха, кофти е, никак не е приятно)
- Лоша хигиена
- да полага повече грижи за външния си вид от мен. Визирам по-гладки крака от моите, отделяне на поне половин час за правене на прическа, да си скубе веждите (е, ако е една вежда, тогава се разбира да ги пооправи малко).
- но най ме отблъсква да е прост човека. Две думи да не можеш да си кажеш с него, било то и за музика или филми.

С две думи думи казваш ,че си лезбийка :) Половин час за прическа,да си скубе веждите,хората се едно нямат по-големи проблеми,ами на ден по 2 часа ще ми кисне пред огледалото , не знам в кой свят живеете някои хора,или просто мечти може би :)
Чети де. Тя определя 2-часовото гласене пред огледалото на мъжа като отблъскваща черта.

Аха ясно ! Напълно съгласен :D

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 15:55
Аз минавам само да ви кажа, че не истинските мъже не им пука за мнението на някакви тъпи вагини!


Няколко неща, които правят истинския мъж, такъв какъвто е. Тези няколко неща го отличават от нещастните гейчета, които се мотаят околовръст, сложили по едно венче върху изрусената си на кичури коса. Мъж, достоен за уважение и вдъхващ респект в двата пола. Ето и двадесет и двете причини, поради които се зове изтински мъж:

1. Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изключително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.
2. Пиенето на твърди алкохоли по светло. Кафето сутрин е абсолютно забранено. Пие се едно голямо на екс за отскок и така се започва деня. Истинските мъже винаги са леко подпиинали.
3. Махмурлука. Не може да излезе вечер с приятели, да пие една минерална вода или да се лигави на една бира цяла вечер. Десятка бири е само за загрявка, а от там нататъка никой не може да каже… На сутринта е ясно, каквъв махмурлук го чака, но това си е за сутринта. Да се оправят нещастните педерастчета, той е пич и не му пука.
4. Бирения корем е задължителен. Изобщо един мъж, се отнася пренебрежително към външния си вид. Какъв е истинския мъж без бирен корем и някой килограм в повече.
5. Истинския мъж бие поне веднъж дневно жена си. Поне.
6. Истинския мъж харесва футбола. Знае на изуст всички имена на играчите от ЦСКА, Левски, Реал Мадрид, Манчестер Юнайтед, Ливърпул и Барселона. Мрази Дейвид Бекъм, този отвратителен рус гей, на който ти се ще да го минеш на задна без да се замислиш.
7. Драпаненето на ташаците. Особено на обществени места. Жените са възмутени от този начин на поведение, обаче истинския мъж винаги се почесва демонстративно пред тях, за да покаже, че не му пука от тяхното мнение.
8. Маструбирането. Истинският мъж е способен да си удари мощна чикия десет минути след секс. За него чикията е истинското удоволствие, секс прави само за пред другите хора – за престиж.
9. Демонстративното оригване и пърдене. В хубавия човек лоши неща не бива да стоят. Съблюдаването на този принцип е задължителен. Обикновено, когато му се допърди на истинския мъж, демонстративно повдига крак и на всеослушание изревава мощно с гъза си. Казвайки с оригня “Алибабаичетиридесеттера бойника”, уплашвайки разярени тигри, го прави герой в очите на много други мъже, завиждащи на способността му за изява.
10. Сбиванията. Никой не може да каже нещо наопаки или на въпреки. Тогава рискува да се размине минимум с разбит нос. На истинския мъж, поне веднъж му е чупен носа, избиван зъб или леко е ръгван с нож.
11. Шофирането. Истинския мъж може едновременно да паркира хладнокръвно на задна, да пуши и да говори по мобилния си телефон. За него успоредното паркиране винаги става от първия път, карането винаги в най – лявата лента е закон.
12. Срането. Истинския мъж, когато сере го прави демонстративно. Стоейки на маса, става, казва на всеослушание, че отива да сере и поемайки към кенефа си взема нещо за четене. Едно истинско сране трае минимум половин час. Най – истинските мъже, не пускат водата в тоалетната, ами се връщат на масата, събират всички хора, повеждат ги към тоалетната и им показват какво са сътворили. Вонята на лайна се носи на далеко.
13. Истинският мъж не прави любов – той e**, чука, клати и т.н.. На него не му правят френска любов, ами му въртят свирки, духат му и пр. Многобройни са случаите, когато групово, с приятели са въртяли на “шиша” разни жени, обещавайки им рани неща.
14. Към приятелите, никога не се обръща по име. Колкото е по – близък човека толкова по – вулгарно е обръщението към него. Куре, педал, смотан, бастун…
15. Жените за него не са просто жени, те са п****. “Абе тази п***а вчера една свирка не можах да я накарам да врътне. Тъпа кучка”. Освен п****, те са и к**ви, мастии, дрисли, пръдли (защото опърдяват кучана) и т.н. и т.н.
16. Един истински мъж, е винаги хладнокръвен. Когато сгази на улицата малко котенце, а приятелката му през това време се дере от рев заради това, той излиза на вън, най – необезпокояван го изтъргва от асфалта и го хвърля в канавката, за да не пречи на движението. “Добре де, сега защо ревеш? Кво толкова?”, така и не му става ясно защо се сополи тази на дясната седалка.
17. Псувните. Абсолютно цветущи. При разни проблеми, около 50 % от думита са задължителни псувни. Така, е почти сигурно, че ще потръгне от раз.
18. Мъжът говори малко, само при необходимост и то ако не псува нещо и някой. Винаги се нервира на приказливите жени. Защитава мнението, че би трябвало да се затворят устите им, само с шамар.
19. Истинския мъж е факир пред скарата. Напълно възможно е да не може да си изпържи две елементарни яйца, но това кебапчета, кюфтета, паржоли и пр… няма равен на себе си.
20. Телефонните разговори – кратки, ясни и точни. Това, обаче не може да го обясни на жена си, на която той плаща сметките.
21. Музикалните предпочитания. Моторхед, Менъуор, Джудас… Тези групи са истинските за него. Леми Килмистър истинския фронтмен. Онези, мръсни педали от кирливите си педалски бойз групи, стават само за свирки и за нищо друго. Принципно му се драйфа, като види някои от тях…
22. Казармата. Всеки истински мъж е изкарал казармата, срал в мизерните кенефи, давал е наряди, влизал е в ареста, напивал се е безобразно с другите войнници и се е сбивал с по – вишестоящ.

Това е. Който, не се покрива поне на 50 % с тези двадесет и две точки, трябва да се замисли доста сериозно, дали не му се ще да го чукат други мъже, понякога. Да се погледне в огледалото и да види дали не си е лакирал ноктите или изрусил косата. Ако е така, трябва да се вземат незабавни мерки и то на време. В противен случай… пасивното гейство не се одобрява от истинските мъже…

Не знам от къде го копна тва,ама много ясно,че знаете,че са пълни глупости де :D

SexPLozZiv
07-02-2011, 15:58
Според мен 1 мъж не трябва да си бръсне кракаата. Това изглежда гейски поне по мое мнение.

По яко ли ти е да спиш с мечка ? :Д

TheManTheLegend
07-02-2011, 16:02
Според мен 1 мъж не трябва да си бръсне кракаата. Това изглежда гейски поне по мое мнение.

По яко ли ти е да спиш с мечка ? :Д
по добре с мечка от колкото с гол охлюв 8-)

titinkaa
07-02-2011, 16:44
*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост

dimdim
07-02-2011, 21:29
простащина и просто ако са тъпи. едното идва с другото, умните нямат всички изброени по-горе лоши черти и навици. умните поддържат хигиена,не псуват,не пият/пушат/се дрогират ... и т.н.

просто мразя едно момче да е по-глупаво от мен :)

sUpeRfEn4eTy94
07-02-2011, 21:29
Малки космати пишчици

SexyMacinka
07-02-2011, 21:30
лошите момчета са поготини

07-02-2011, 22:23
лош дъх, тънки вежди, дълга коса... педалски глас... и онова държание тип "виж ме къф съм пич, пия, пуша, е*а мацки (а всъщност дори и в сънищатата му не му пускат) и карам еди кфа си кола" НЕНАВИЖДАМ ГО!!! а и в комбинация с изпъпчено лице, девствен мустак и мазна коса просто ми иде да го хвана и да го ритам от тук до хоризонта по липсващите му мадурки!!! :)

Loooooser
07-03-2011, 10:13
Бедност
8-)

FuCKkK13
07-03-2011, 10:26
ако обичаш някой много малко неща в него ще те отблъскват.. но ако говорим за това какво ни отблъсква в общността .. това за мен са : лоша хигиена, педалско държание с извинение.. момче което си скубе веждите :o .. за космите на краката не знам.. защото има хора които просто ги дразнят и ги махат, но не изглеждат като ''мека китка''.. за мен дали има или няма косми по краката не е от голямо значение..да не се облича като гей :D и най-важното е лошото държание.. това не само ще ме отблъсне, но и ще мисля за този човек по много различен начин ..

07-03-2011, 13:45
Я ме вижте мен на снимката на профила..виждате ли нещо нередно в мен, че всички жени ме избягват :(

alexsdreamm
07-03-2011, 13:55
Я ме вижте мен на снимката на профила..виждате ли нещо нередно в мен, че всички жени ме избягват :(

Нищо ти няма...един ден ще намериш подходящото момиче



иначе по темата...аз лично се смея на момченца,които примерно са на 12-13-14-15-16-17 и имат някаква безсмислена tatto на някакво много видно място или по генеталиите и ако самите момченца са хилави и крещят като обезумели с детски гласчета "тоа шъ гу прибиа уе,шъ му е'а майкътъ,напраоо кат съ ядосъм ...ка шъ мъ ядосва тоа мени" ;д;д аз съм туш след подобна реплика простооо ;д;д;д;д;д;д
това отвращава!

DeVilTerroR
07-03-2011, 17:24
Видях много коментари в които сте против скубането на веждите.ОК ама как може да сте сигурни, че някой си ги скубе ? Аз лично не съм си махал нито един косъм от веждите а са ме питали дали го правя !

dontcare
07-05-2011, 14:42
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...
Извод:ти си малка тъпа недоразвита комплексирана КИФЛА!


Четох,четох..неначетох се.
И кое по-точно ми е нодоразвитото и кифленското?
Мисленето ли? Ммм не мисля.

Квато имузика да слушам.."женското"в мен не се променя.
Ква е тая мода всеки да вика "ти си метъл,значи миришеш инее къпеш"..все едно музиката опрделя хигиената.:д
"Ти слушаш чалга,значи си курвар".
Мии едното не върви с другото,ха-ха.

Extremescream
07-05-2011, 15:25
Извод:ти си малка тъпа недоразвита комплексирана КИФЛА!

Аз лично не видях какво точно му е такова в коментара на dontcare. Тези неща са си отблъскващи за нея (както и за мен), това е нейното мнение.
Но ми е любопитно кое от тия ти не намираш за отблъскващо, че да е комплексирано и тъпо момичето. :-o

DarkTemplar
07-05-2011, 15:27
На мен пък ми е любопитно докога ще го търпите тоя изтърсак, дето постоянно обижда и плещи глупости във всяка тема. :-o

dontcare
07-05-2011, 15:30
Самият ник на "плейбойче"-то лъха на недоразвитост и кифленост,ама все тая де.

Просто вече няколко пъти в тоя форум става въпрос за хигиената и външния ми вид само по преценка на музикалния ми вкус..нвм.

07-05-2011, 15:53
То си е индивидуално,но все пак:

*Грубо,просташко държание
*Видима лоша хигиена
*Беден речник
*Елементарно възпитание
*Зависимостта към алкохол/цигари/наркотици
*Пристастеността към компютри и игри(когато им идват в повече)
*Невероятно голямата ревност
*Избухливост
*Мен лично ме отблъскавт чалгарските маниери..
*Паразитните изрази,които се използват (братле,бате,баце,направо си е боло майката и такива..)

и още,и още...

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/188190_164002250316756_290967_n.jpg