PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед



Ifeelyoudude
07-01-2011, 21:54
Здравейте, един път срещнах едно момиче, в което се влюбих от пръв поглед от тогава насам никога не съм спирал да мисля за нея. Питал съм я за особенно противната за някой хора дума "гаджета", но тя ми отказа - каза, че ме харесва само като приятел тогава много се натъжих и не съм конталтувал от тогава със нея много ви моля посъветвайте ме нещо.

MidnightTornado
07-01-2011, 21:59
Колко време е минало?

RageAgainstTheMachine
07-01-2011, 22:03
Еми можеш пак да пробваш след известно време , но ако пак те отреже значи не е за теб и не те харесва , няма смисъл да и досаждаш...

InnoraX
07-02-2011, 00:16
http://images.cheezburger.com/completestore/2011/5/4/68e77452-91b8-430c-b12d-7e4d5b1315e8.jpg

Ifeelyoudude
07-02-2011, 03:09
Колко време е минало?

2 месеца някаде ...

Sunshin3
07-02-2011, 10:49
не е трябвало така директно да я питаш, трябвало е бавно да подхождаш с нея

сори, ама.. на колко сте 8-)

cigarettekisses
07-02-2011, 10:50
казала е 'не.'
едва ли ще си промени мнението.

umri
07-02-2011, 13:02
Виждаш едно момиче, едвам се престрашаваш да се пробваш с нея, реже те и вече си в любовна депресия... И колко много други такива като теб има не е истина.

Така трябва да си настроиш съзнанието, че като те отреже едно момиче да мислиш така: "Добре, пробвах се, отряза ме. Щом ме отряза, значи не е била за мен. Направих каквото трябваше, но не стана. Ще си харесам друга и ще опитам с нея." След това трябва да ти олекне и да си направиш равносметка какви са ти били грешките в подхода. Трябва да можеш да ги идентифицираш и поправяш. Това се нарича опит. Колкото и клиширано да звучи, винаги трябва да си себе си, да не имитираш друг, защото същността не можеш да си я промениш. Може да се самоусъвършенстваш и да направиш така, че твоето "АЗ" да е привлекателно, а не да копираш твои познати, на които повече им върви с жените. Може да се учиш от тях, но всичко трябва да минава през собствената ти призма и перцепция и да го правиш по собствен начин, уникален начин.

Много повече учиш, когато някоя жена те отреже, защото намираш дупките в поведението си и се опитваш да ги поправиш. Ако всяка жена ти връзва (което е почти невъзможно) егото ти ще скочи неимоверно, и след това, като дойде период, в който ще получаваш много откази, ще се депресираш.

С колкото повече жени се занимаваш, толкова повече ще учиш за тяхната природа. Никога не си фокусирай цялото внимание към една жена, защото много ще се филмираш и ще боли. Единствено можеш да си отдадеш вниманието на някоя, ако си в сериозна връзка и тя наистина те харесва/обича.

Ай, че цяла цигара изкадих докато го напиша тва.

SexPLozZiv
07-02-2011, 16:05
Не се пробвай отново, пак ще ти разбие сърцето... А дори и да ти върже точно след първата вечер заедно ще ти е безразлична, е поне при мен е така :) Намери си друга.. по-яка :)

mugsinka
07-02-2011, 19:17
според мен и да пробваш втори път, и да ти приеме, щом те отрязла вече, ще го направи или от милост ,или ще те използва за нещо, но много зависи от момичето, според мен по-добре пробвай с друга =]

Ifeelyoudude
07-02-2011, 20:18
според мен и да пробваш втори път, и да ти приеме, щом те отрязла вече, ще го направи или от милост ,или ще те използва за нещо, но много зависи от момичето, според мен по-добре пробвай с друга =]


Относно това не мисля че ще постъпи така умно момиче е и никога няма да направи такава драма (мое мнение) познавам я отдавна!

onestar
07-02-2011, 21:48
Съветвам те да я забравиш.
Сега ще питаш как, нали?
Прави каквото правиш по принцип, забвлявай се двойно повече, радвай се на лятото на макс и остави времето да си свърши работата.

TheNewReligion
07-02-2011, 21:49
Съветвам те да живееш в настоящето. Станалото станало.

alice13
07-03-2011, 10:34
Недей си дава зор с нея.. Поогледай се... има и други не е единствената...

4o4ina
07-03-2011, 13:50
Момичето ти е отказало,какво очакваш да те посъветваме? :?

Ifeelyoudude
07-05-2011, 05:10
Mии незнам тя ми каза, че ме харесва само като приятел супер кофти ми стана тогава...

KniGhT
07-17-2011, 14:08
забрави я...