PDA

View Full Version : ех тези момчета....



dinamitka
07-02-2011, 12:08
Здравейте :) Моят проблем е свързан с това,че харесвам 1 момче,разбира се. Но нека да започна от начало.
Значи в групичката с която се движа, аз съм единственото момиче и всичко беше супер докато момчетата, от компанията ни, не започнаха едно по едно да ме харесват. Аз все им обяснявах, че по добре да сме си само приятели. Но се появи ТОЙ. Страхотен е във всички отношения. Не знам как да му кажа 1во защото нали отхвърлих останалите ( така да се каже), 2ро много по- хубави момичета от мен го харесват и 3то като е покрай мен просто забивам и нищо не мога да му кажа. Знам, че звуча много глупаво, но до сега не съм се чувствала така. А сега ме е страх да не ме отхвърли и да го загубя дори като фр. ...

Valento
07-02-2011, 12:18
сега ти се връща за това където си отрязала другите момчета....така е , стискай зъбки и търпи...тези които се превземат им се връща 2 троен размер ! :D

dinamitka
07-02-2011, 12:32
ама аз не съм се превземала просто наистина не исках да стане по- сложно ако тръгна с някои от тях .... и после някой ще се цупи и компанййката ни щеше да се разпадне...

Valento
07-02-2011, 12:36
от компания приятели,е лош избор да тръгнеш с някой от тях,защото после няма нищо да е същото все ще има някакви дразги между вас ...а тоя пич дето са го харесваш,пак ще стане същото помни ми думата,ти ще му кажеш че го харесваш и той ще те отреже както ти другите ;)

Ssummerjam
07-02-2011, 12:38
Направи така, че да се сближите, пък ако и той те харесва нещата ще потръгнат. :)

delly
07-02-2011, 12:38
Преодолей страха си,отпусни се..излезте на няколко пъти сами...попишете си в скайп ...Ако не можеш да се отпуснеш ... пий 1-2 бири ..... и говори с него . (ако не държиш на алкохол...просто си кажи мечка страх,мен не страх и не се напивай ) :)

dinamitka
07-02-2011, 13:09
мерси :) еми ще работя по въпроса :Р

Rawrrfearme
07-02-2011, 20:21
да, да. така е добре, браво, евалата!

alice13
07-03-2011, 10:38
Преодолей страха си,отпусни се..излезте на няколко пъти сами...попишете си в скайп ...Ако не можеш да се отпуснеш ... пий 1-2 бири ..... и говори с него . (ако не държиш на алкохол...просто си кажи мечка страх,мен не страх и не се напивай ) :)
+1 :)