PDA

View Full Version : Въпрос за велосипед...



asp1r1n94
07-02-2011, 13:56
Ей най-сетне се реших и аз да си взимам колело и сега съм повече от щастлив,но ето го и проблемът...
Колелото го харесах цвета също,но в магазина нямаха съответния цвят та ако знаете къде точно би могло да го има това колелце...
http://velosvjat.ucoz.com/Drag_Bycicle/Drag_Hacker_SF_2.jpg

Проверих в магазина драг зоне на бул.България-там нямаше
Проверих и в магазина на военна болница-имаше червен и черен вариант
Ако може да ми дадете телефон за магазина драг зоне 2 ,който е на Съдебната палата или адрес на някой друг от веригата...
Мисля ,че с тролей 2 като се тръгне по посока центъра няколко спирки преди СМГ имаше някакъв магазин ,но не съм много сигурен.
В краен случай ще си взема с червен цвят :D

Мерси предварително 8)

dimitar_ak
07-03-2011, 11:24
Когато аз си търсих моето колело този DRAG го имаше във веломагазина на пресечката на бул.Гурко и ул. Любен Каравелов.

asp1r1n94
07-05-2011, 14:18
Така вече мога да се похваля ,че съм горд собственик на драг велосипед
А ето и снимчица от вкъщи :) (http://www.prikachi.com/images/555/3533555X.jpg)
Още не съм го изпробвал поради климатичните условия...,но в близките дни няма да му простя :oops:

dimitar_ak
07-07-2011, 08:04
А честито. Аз едвам дочаках пак да пекне и съм отново с колело на работа. 15-те километра вече не ми се опъват, а от тях 2-3 са леко изкачване.

asp1r1n94
07-08-2011, 07:25
Вече дори си намерих маршрут,който минавам всеки ден...
Овча купел-цар Борис 3 ,по алеята-Руски паметник-НДК-Южен парк,малко през уредите до тенис масите :) - Борово-Почивка пред компа 8)

Това,което ми харесва е ,че не чувам никакви шумове от дрънчене по колелото и някакви странни звуци...единствено на някой предавки почва да дрънчи веригата ,т.е. се усуква и трябва да сменя тогава...

Като цяло вози леко(осен по павета) ,а вечер като се прибера съм скапан от каране 8)

dimitar_ak
07-08-2011, 07:39
Не усуквай веригата. Ако караш на най-малък или най-голям венец отпред, то отзад си ограничен до 2-3 зъбни колела.