PDA

View Full Version : Забравете!



rosi1936
07-02-2011, 15:59
Както и да е забравете за тази тема!

ednotri
07-02-2011, 18:55
На 14 години и ще ми се влюбва в телевизора ... АЛООООО я се осъзнай, бе.. имаш момче до себе си, а ще ми.. ц-ц.. направо не ми се коментира. Българската младеж е дементирала до невъобразимо ниво...

xoxi
07-02-2011, 19:05
(невъзможно момче-звезда,мисля ,че можете да се досетите кой е ;дд)

Само не казвай Джъстин Бийбър... :smt120

w0sh
07-02-2011, 19:06
(невъзможно момче-звезда,мисля ,че можете да се досетите кой е ;дд)

Само не казвай Джъстин Бийбър... :smt120

Това е доста тъжно.

lisi4ety
07-02-2011, 19:10
(невъзможно момче-звезда,мисля ,че можете да се досетите кой е ;дд)

Само не казвай Джъстин Бийбър... :smt120

Това е доста тъжно.

Мнооооого тъжно.

Аз ти предлагам да се стегнеш ;)

rosi1936
07-02-2011, 19:12
Всъщност е точно тоя Джъстин Бибър,повярвай те ми иска ми се да не бях рабрала ,че съществува!!! ednotri знам,че си прав/а ,но ако не усещам нищо вече какъв е смисъла ?А ,тоя тъпак Джъстин ,само като чуя името му и едно чувство от вътре в мен ме стопля! Знам ,че е съпер тъпо и не си заслужава ,но не искам да лъжа момчето ,с което съм,че го харесвам ,защото той не го заслужава (супер свястен е )!

rosi1936
07-02-2011, 19:13
lisi4ety какво имаш предвит под думите "да се стегнеш"

WesCraven
07-02-2011, 19:15
Всъщност е точно тоя Джъстин Бибър,повярвай те ми иска ми се да не бях рабрала ,че съществува!!! ednotri знам,че си прав/а ,но ако не усещам нищо вече какъв е смисъла ?А ,тоя тъпак Джъстин ,само като чуя името му и едно чувство от вътре в мен ме стопля! Знам ,че е съпер тъпо и не си заслужава ,но не искам да лъжа момчето ,с което съм,че го харесвам ,защото той не го заслужава (супер свястен е )!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lisi4ety
07-02-2011, 19:17
lisi4ety какво имаш предвит под думите "да се стегнеш"

Да се осъзнаеш и да не си губиш времето в мисли, че си ВЛЮБЕНА в някой, който ДОРИ НЕ ПОЗНАВАШ.
Да се "бориш за звездата"? Are you for real?

denkagb
07-02-2011, 19:19
не се залъгвай :?

WesCraven
07-02-2011, 19:23
Тръгнах да пиша,но просто ти си толкова зле,толкова заблудена ,че направо е излишно.Надявам се,силно се надявам да се ебаваш.

rosi1936
07-02-2011, 19:24
Защо мислите ,че се залъгвам знам ,че всички момичета казват как те наистина го обичат и някви такива и знам ,че ако кажа ,че при мен е различно няма да ми повярвате,но ако наистина е различно?!

rosi1936
07-02-2011, 19:34
Ами знам ,че боли днес цял ден съм садната заради това!

thegreenzombie
07-02-2011, 19:34
О, мила, това е толкова трогателно, че направо ще...... :cry: . WTF?? Ам ти сериозно си се заблудила!! 1во: JB е педал; 2ро: от километри си личи, че си поредната загоряла фенка и 3то: осъзнай се бе дете !! :lol: :razz: Не мога да разбера, защо всички 12-14 годишни направо боготворят няк'во скапано педалче, прочуло се в YouTube?? Моля ви се, обяснете :D :D :lol:

jghgh
07-02-2011, 19:39
Защо мислите ,че се залъгвам знам ,че всички момичета казват как те наистина го обичат и някви такива и знам ,че ако кажа ,че при мен е различно няма да ми повярвате,но ако наистина е различно?!
Оф, всеки се е влюбвал в звезда, но това обикновено минава доста бързо. След време ще се смееш на себе си, а твърде вероятно е и на Джъстин Бийбър, който е толкова женствен, че....

И аз съм "харесвала" Орландо Блум, но след 2 седмици го преодолях - бях на твоите години, между другото.
Не смятам да те обиждам, защото вярвам, че всеки тийн го е преживял и знам какво е. Явно е нормално тийновете в някаква степен да припознават в известните личности идеалните партньори и + че хормоните бушуват.

Но наистина се овладей малко и мисли логично. Никога няма да имаш нищо общо с Джъстин Бийбър. Не губи сигурното, за да се захласваш по невъзможното.

w0sh
07-02-2011, 20:03
Bieber+Selena gomez = hottest lesbian couple around

rosi1936
07-02-2011, 20:09
thegreenzombie всъщност изобщо не съм загоряла фенка ,защото не правя това ,което фенките му правят,а и не искам да го харесвам и не искам да се бях влюбяла в него (и не казвам думата обичам ,защото не го познавам)

rosi1936
07-02-2011, 20:11
w0sh
Пуснато на: Съб Юли 02, 2011 11:03 pm Заглавие:
Bieber+Selena gomez = hottest lesbian couple around
_________________
If it wasn't for date rape, i'd never get laid.


------------
ХаХа това беше забавно ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rosi1936
07-02-2011, 20:15
jghgh -Прав/а си ,но ти си се влюбвала за 2 седмици ,а при мен вече стана 1 год. и половина .Прав/а си и за това да не губя сигурното,но защо да го заблуждавам ако не го харесвам вече-няма смис!? И съм си харесвала и други момчета ,но за 1,2 седмици и ги забравям ,а тоя идиот Джъстин не мога!Това е проблемът,аз не се държа като другите му фенки ,а същност съм откачила по него повече от тях!

WesCraven
07-02-2011, 21:18
Нали си много влюбена бе,защо го обиждаш?И си много зле..100% темата не е истинска,защото си адски тЪпо парче..

SweetAngell
07-02-2011, 21:18
махни го тояя бе :shock: :lol:

xoxi
07-02-2011, 21:30
На 14 си, би трябвало да ти е дошъл ума в главата вече.
Аз когато бях на 11 някъде, се бях "влюбила" в една "звезда''. Моето увлечение продължи 2-3 години. След това се влюбих в бившият си приятел и осъзнах колко нереални са изглеждали предишните чувства. Видях и каква разлика има между това да гледам "любимия" на екран и това да мога да го виждам на живо, когато пожелая.

Съвета ми е, да не си даваш зор за нищо сега. Ще дойде времето, в което ще намериш човека, който ще те накара да забравиш за всички Бийбъри и нереални звезди.

TheNewReligion
07-02-2011, 21:44
http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

onestar
07-02-2011, 22:16
Ще ти мине.
След около... хм, две години (да кажем) няма да харесваш нито педото, нито момчето, което отебаваш сега заради него.

flower757
07-02-2011, 22:28
Ехооо :shock: осъзнай се/ако темата е истинска/ , трябва да живееш в реалния свят с реални хора .. и добре, да предположим, че си 'хлътнала' по него //не рабирам к'во пиша;х// , не може чак толкова, като не го познаваш, както казаха и преди мен , ще ти мине мерака до година-две и после ще осъзнаеш , че не си е струвало изгубеното ;)

bebzgirl
07-02-2011, 23:01
Темата е няква ЖЕСТООКА ебавка :lol: :lol: или е писана от някво много заблудено момиче,,най-вероятно 4-5 клас ! А не,не не не ... наистина в момента ще умра от смях ! :razz: :razz:

Все пак ако темата не е ебавка,обърни внимание на момчето,което ти обръща и на теб (или поне познаваш) 8-)

07-03-2011, 06:50
Е готин е, но.. ти в ред ли си?

Lincheto
07-03-2011, 12:12
Бори се бе.

We all know.. you love him.. :smt112

ScarlettS
07-03-2011, 12:19
:D :D

Може би го харесваш, защото го сравняваш само с гаджето си и не забелязваш другите момчета наоколо. Не заблуждавай гаджето си като не го харесваш, ама не заблуждавай и себе си с тоя Джъстин Бийбър :D Сериозно, защо го харесваш , винаги е било мистерия за мен кво намират в него??

Nestlee
07-03-2011, 12:27
Абе как ще се бориш за Джъстин Бийбър? Ти луда ли си? Как изобщо си го представяш, че ще си с него, за Богааа :shock: :shock: :shock: Ти разбираш ли,че момичетата ще те убият, ти разбираш ли,че не го познаваш истински, щом Селена се заканват да убиват какво остава за теб? Някво обикновено българче, моля ти сеее. Къде се буташ! Тоя знаеш ли колко фенки има. Ще се запознаете-ми той ще те забрави час след това, бе. Това са милион, милион, милион заблудени момичета!!!!!!! Да, разбирам,че не обичаш гаджето ти - просто го зарежи. Няма какво да ходите без чувства. Влюбена в човек ,който не познаваш???! Във външен вид ли си влюбена?? Кой знае какъв боклук е наистина! Ако само външния ти вид е важен има много българи супер красиви! Не знам, ти слушаш ли се. Замисли се малко, прочети си разказа и виж ,че всичко е огромен абсурд!




Авторке, Той е мой..


За кво говорим....

shoael
07-03-2011, 12:31
:lol:
Ей, ще ме скъсате от смях. :)

Stan4o123
07-03-2011, 12:33
Ебъхти овцата...направо...се отчайвам!

Auriss
07-03-2011, 12:33
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Темата официално достигна до Фейсбук и целият ми списък с абонати в Скайп. Няма такъв резил ! Сякви съм ги чел тука ,ама това е просто ... епично. И да е трол ОПто ,пак се убих от смях :lol: :lol: :lol:

shoael
07-03-2011, 12:42
...




Авторке, Той е мой..


За кво говорим....

Ех...никой не разбира болката ми.....
Damn!!
Защо трябва всички да разбират от ирония... или да имат IQ над 25?Не мога да ви разбера.

rosi1936
07-03-2011, 13:17
Nestlee Права си ,че е абсурд,но аз обичам приятеля си ,но като приятел!А за Джъстин Бийбър не съм влюбена в него, защото е красив!Просто дори не искам да изпитвам нищо към него,но не мога да го променя!

ShtrudeL
07-03-2011, 13:33
Аз