PDA

View Full Version : Спукани капиляри в окото



xxxmyheroinexxx
07-02-2011, 16:59
Здравейте! Предварително се извинявам ако има такава тема, но търсих и не успях да намеря задоволяващ резултат. Ще се радвам ако някой ми помогне :)

Откакто очната лекарка ми предписа да нося очила докато чета, гледам телевизия, седя пред лаптопа, пиша и т.н. очите ми са ужасно зачервени... Струваше ми се, че от ден на ден става по-зле и реших да спра да нося очилата, но не виждам никакво подобрение. Днес си взех така наречените "Изкуствени сълзи" от аптеката. Но...уви май стана по-зле... Ако някой е имал подобен проблем ще му бъда много благодарен ако сподели :cry:

gab4ooo
07-02-2011, 21:12
спукан капиляр май няма нищо общо с това . да нямаш алергия защото на един фр са му кръв червени от алергия :Д

xxxmyheroinexxx
07-03-2011, 05:14
Не ми помагаш много :) и не, нямам алергия.

ImmortalSportFreak
07-03-2011, 23:44
Отиди да те види офталмолог.

Red_Hair
07-04-2011, 16:34
Мммм, усещаш ли сърбеж, сълзят ли(ако изключим изкуствените сълзички), има ли някакъв секрет.Може да е от алергия, както казаха отгоре.Може и да е някаква реакция на организма.При мен специално, когато започнах да нося очила, първата седмица имах главоболие, дори и имах около 37,7 - 38 C постоянна температура и при повече работа на компа примерно(около 3 часа) и вече се умарях, също така и очите ми.Съветът ми е да ги щадиш повече-по-малко TV,по-малко PC, повече почивка.