PDA

View Full Version : Нервиииииииииии



Valentinno
07-02-2011, 19:52
ЗДРАВЕЙТЕ ще бъда кратък!
Постоянно се нерва за глупости за несериозни неща,а сериозните ги игнорирам на 17 години съм и постоянно търпа..или като някой ми вика,даже и по - малки са ми викали и аз са чуда що ги търпа..постоянно искам да се збия с някой и да го размажа,НО все ма е страх някво такоа :X:X:X:X писна ми все да набера и изведнаж си задавам въпроса " ми ако той ме бие и t.n. " писна ми..та можете ли да ми кажете как да преодолея този страх,че наистсна ми писна имам много насабран гняв и само чакам да го стовара на някой а се се спирам :@ :-x

gab4ooo
07-02-2011, 20:54
брат и аз съм така . брат ми ме спуква от бой като го изнерва само и единствено защото мен ме е страх че ако го ударя може да му стане нещо . или ако го ударя силни , на неправилното място пак . на него обаче не му пука бие и не поглежда изобщо къде ме удря или прочие . аз си изкарвам целия гняв с думи но по някой път и с рев защото ме е яд че не съм ударила някой . нищо не можеж да направиш повярвай ми и по - добре защото ще си навлечеш някоя беда .

Valentinno
07-02-2011, 21:10
А да бе да седя и да ги тарпа..ненене тва не е за мен,чакам още малко и трябва просто трябва да скоча..има 1 поговорка " Прави каквото трябва,па да става квото ще " и е правилна..мн гняв съм насабрал,че просто да го загърба,а и не мисля,че съм някав аматьор в бой..бах ги в май...а ка ще се дам на някви дробове отпуснати да ме тъпчат дет само ядат спат и серат..ходя на зала правя тежки трен..някой друг да е скочел да сега просто се чудя как търпя даже сеега в момента като пиша се замислям..другия път трябва да скича просто...Първият път е най-труден така е с сичко..стига съм говорил следващия пт кат ми си изрепчи някой дроб атрофирал безжезнен няма да го тарпя.. а и все имам чувството,че съм можел да ги бия,а само съм ги търпял напразно..


А И ТИ СТИГА СИ ТЪРПЯЛА..ЩОМ ТОЙ ТЕ БИЕ БИИ ГО И ТИ..МЕН БРАТ МИ ДО ТАКАВА СТЕПЕН МЕ Е ЯДОСВАЛ,ЧЕ СЪМ ГО УДРЯЛ С ТОЧИЛКА АМА ЯКАТА..

gab4ooo
07-02-2011, 21:49
пич ти сам си даде съвет . уж искаш съвет сам си помагаш ама нали знаеш че има и такава поговорка ,,по - умният отстъпва''

Valentinno
07-03-2011, 10:10
По умния отстъпва в дадена ситуация..иначе ще тъпчат докато не вземеш мерки..В днешно време с приказки не става..всеки го избива на агресия и скача..така че трябва да можеш да се биеш и някой кат те закачи..В днешно време хората които вадат респект ги оважават..примерно да си як или да си боксьор или т.н. иначе всеки ти се отваря!

katsar0v
07-03-2011, 11:11
Слушай Моцарт ! 8) :-o

Valentinno
07-03-2011, 14:40
Ооо помогнал ми е.. и моля ви,не се Е*авайте тва е сериозно..

pavkata204
07-03-2011, 21:30
Еми поговори с психолог

Red_Hair
07-04-2011, 17:39
По четвъртинка от диазепамът на дядо ти когато се почувстваш ядосан и изнервен.Ще си кротък като котенце. :) Но не прекалявай.

Valentinno
07-04-2011, 19:20
Пия чай от маточина и пак съм така само,че уш по - рядко..явно трябва да увелича количеството нз то изведнаж ставам нервен и се стряскам от глупости,не дишам спокойно а напрегнато все едно някой ме гони и за момент го няма и се чудиш от де ще ти излезе..и се мъча да спра да мисля,за да се оправя,но нестава :-x :-x

4o4ina
07-04-2011, 19:32
Еми поговори с психолог

bloodyF
07-04-2011, 21:02
психолог+медитация+чай от лайка (истински,не в пакетче)

Rawrrfearme
07-04-2011, 23:03
МААЙ ПАЛАМАРКАТА МОШНО!!! http://prikachi.com/images/452/3487452E.gif

bishop
07-05-2011, 13:54
психолог+медитация+чай от лайка (истински,не в пакетче) + граматика за трети клас.

(нищо лично)

Valentinno
07-05-2011, 22:51
Кви граматики..аз не следя толкова пунктуацията.па за психолог незнам защото той сигурно ще ми предпише лекарства апак аз не искам да се опрява с лекарства а имено БЕЗ ТЯХ!След фитнес понеже аз ходя се чувствам най-спокоен..ето така трябва да се чувствам постоянно а като се прибера и минат 20 мин. и пак се почва тва тъпо чувство което споменах в предищния си коментар!

gab4ooo
07-06-2011, 13:04
Кви граматики..аз не следя толкова пунктуацията.па за психолог незнам защото той сигурно ще ми предпише лекарства апак аз не искам да се опрява с лекарства а имено БЕЗ ТЯХ!След фитнес понеже аз ходя се чувствам най-спокоен..ето така трябва да се чувствам постоянно а като се прибера и минат 20 мин. и пак се почва тва тъпо чувство което споменах в предищния си коментар!
психолога не предписва лекарства за такъв тип проблеми а по скоро ти дава насока как да не обръщаш внимание на тия работи които те дразнят . А и чакай аз да те посъветвам щом малките се ебават с теб и те обиждат или някви такива на простотията отвръщай с мълчание има най - добър резултат !!!

Valentinno
07-06-2011, 13:56
Благодаря ти за съвета,но аз имам много натрупан гняв и вместо да мълча ми иде да му зея и да го изям с парцалите..шот много съм търпял и избива на някаде..!