PDA

View Full Version : В мен ли е проблемът ?? Кажете си мнението , моля ви !



MayFlower
07-02-2011, 21:17
Здравейте, искам просто да ви споделя , че от доста време не съм се влюбвала , всъщност аз никога не съм имала приятел, а съм на 15 години. Доста момчета ме харесват, но никой от тях не ме интересува и не може да ме впечатли с нещо. Напълно безразлично ми е , приятелките ми ме питат защо си нямам приятел и защо режа всички момчета , а аз нямам отговор на въпроса.. Не знам къде е проблема , може би не ми трябва още , защото имам чудесни приятелки , с които си споделяме абсолютно всичко и откакто се познаваме сме заедно , но някои от тях също си имат гаджета въпреки това. Винаги си мисля, че не съм срещнала точния човек , ама съм на 15 , а на тази възраст повечето са имали поне една връзка , не знам.. мислите ли , че в мен е проблема ?

w0sh
07-02-2011, 21:20
Проблемът е по-скоро в околните.
И то в приятелките ти.

Смени си обкръжението, гледай малко по-реално на нещата.
Тея връзки не са състезание и фуканки, те определят близкото ти бъдеще.

мда.

MayFlower
07-02-2011, 21:23
Много благодаря , че изказа мнението си , но приятелките ми винаги ме подкрепят и правят всичко за мен , не мисля че проблемът е в тях. :(

w0sh
07-02-2011, 21:24
Ами тогава ще те оставя да живееш със заблудите си.

TheNewReligion
07-02-2011, 21:47
Винаги си мисля, че не съм срещнала точния човек , ама съм на 15
Ама разбира се. Тея хора, които са на твойта възраст, пък са имали поне една връзка, всъщност са намерили точния човек. Те и по същата причина са "имаЛИ".

MayFlower
07-02-2011, 21:55
Така де, но аз друго исках да кажа. Имах предвид , че на тази възраст са изпитали тръпката от това да имаш гадже , а аз не съм и не ми пука особено - безразлично ми е , но сега като се замисля , че пиша за това тук, явно не ми е напълно безразлично.. и аз самата се обърках вече..

Auriss
07-03-2011, 00:47
Доста момчета ме харесват, но никой от тях не ме интересува и не може да ме впечатли с нещо. Напълно безразлично ми е , приятелките ми ме питат защо си нямам приятел и защо режа всички момчета , а аз нямам отговор на въпроса..

Вирнала си си носа ,май-май ,и никой не е достатъчно добър за теб. Да си го кажем в прав текст - нито ти си виновна ,че не можеш да харесаш някого ,нито момчетата около теб ,че не могат да ти се харесат. Като се намери някой ,който да те привлича с нещо ,друга песен ще запееш.


Имах предвид , че на тази възраст са изпитали тръпката от това да имаш гадже , а аз не съм и не ми пука особено - безразлично ми е , но сега като се замисля , че пиша за това тук, явно не ми е напълно безразлично.. и аз самата се обърках вече..


И втори дубъл - безразлично ти е ,щото никого не си харесвала явно.
И не ти е безразлично ,щото явно имаш много яки приятелки ,които ти обясняват каква тръпка е да имаш гадже ...
Проблемът е ,че ако си хванеш човек ,който не те привлича ,'тръпка' ще е последното ,което ще изпиташ ;)

Fur1ous
07-03-2011, 00:55
Бре, толкова ли е важно малко момиче да има приятел.Аз съм момче на 19 и от известо време нямам приятелка.Може би искам 1 определена =/

shoael
07-03-2011, 12:52
:D И кво? Да не си мислиш, че животът им е песен? 8-)
Ще усетиш кво е да си имаш гадже рано или късно и стига си ги гледала твоите приятелки, които са много щастливи и имат страхотни връзки, дълги от 2 седмици, към 2-3 месеца, до година. Тая тема "искам гаджееее" почва да ме дразни.

mrazqkindergarten
07-03-2011, 12:56
Бре, толкова ли е важно малко момиче да има приятел.Аз съм момче на 19 и от известо време нямам приятелка.Може би искам 1 определена =/

Същото само че съм на 18 и съм момиче.

MayFlower
07-03-2011, 18:46
Никъде не съм казала, че искам гадже , а точно обратното - че ми е безразлично и се чудя дали нещо не ми е както трябва или всички много бързат да пораснат.

angelnenov1988
07-03-2011, 18:52
Така де, но аз друго исках да кажа. Имах предвид , че на тази възраст са изпитали тръпката от това да имаш гадже , а аз не съм и не ми пука особено - безразлично ми е , но сега като се замисля , че пиша за това тук, явно не ми е напълно безразлично.. и аз самата се обърках вече..
Нормално е да си объркана ;) Успокой се, ще дойде времето, в което някое момче ще те привлече и всичко ще стане от само себе си.
Ти си си фред и нищо ти няма. Има много момичета и момчета, които изпитват подобни чувства на твоите години и това е нормално, споко ;) Всичко ще се оправи и ще си намериш готино момче 8)