PDA

View Full Version : Пърхот, как да го премахна ?



albertog
07-03-2011, 07:16
Здравейте на 17 години съм и от почти месец започна да ми излиза пърхот. На пръв поглед не си личи че имам пърхот но когато си разтреса косата се вижда как пърхота пада.В момента се опитвам да го премахна с шампоана "Против пърхот на Schauma" но за сега няма ефект. Косата ми е къса и мисля че пърхота започна да ми излиза или защото сменям често шампоаните или защото си мия косата всеки ден , някой път я мия по 2-3пъти дневно защото се къпя на ден по често и когато се къпя си мия и косата всеки път. Наще мислят че пърхота ми е започнал да излиза от водата в басейните било мръсно там и ддз, но аз много не вярвам на това.

Ако знаете полезни съвети против пърхот моля препоръчайте нещо защото направо не знам ...... :?

07-03-2011, 09:23
иди на дерматолог. и шаума няма да помогне. по-скоро си вземи някакъв лечебен шампоан, който да изчисти пърхота до последно. но все пак иди на дерматолог.

katsar0v
07-03-2011, 10:03
Имало некви капки ... ползвай балсами ... :D

pavkata204
07-10-2011, 13:46
opitai s neoval sr che pisha na latinica ama sum v germaniq na men one mi poogna tova

gersinkaa
07-10-2011, 19:34
Значи, имам същия проблем... Освен пърхот имах и люспи от скалпа ми. Не съм ходила на дерматолог, но повече от година и половина използвам Хед енд шоудърс и съм много доволна. Косата ми освен, че се заздрави и нямаше люспи и пърхот стана мекичка и много готина... :)

FuCKkK13
07-10-2011, 19:44
Значи, имам същия проблем... Освен пърхот имах и люспи от скалпа ми. Не съм ходила на дерматолог, но повече от година и половина използвам Хед енд шоудърс и съм много доволна. Косата ми освен, че се заздрави и нямаше люспи и пърхот стана мекичка и много готина... :) това което ти го имаш най-вероятно е себорея .. по темата - купи си шампоан някакъв лечебен с билки от аптеката и отиди на лекар.. не се мъчи с този шампоан едва ли ще ти помогне :)

BrokenInnocence
07-11-2011, 07:13
Шаума едва ли ще помогне, най-много просто да "отмие" пърхота, но проблема ще си остане. Купи си медицински шампоан от аптеката.

xch0colattegiirlxx
07-11-2011, 16:05
http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/hpc/detail-page/B0009F3MVK-1-lg.jpg :?