PDA

View Full Version : Как бихте се почувствали?



power92
07-03-2011, 09:19
Още от преди време засичах едно момиче и като я видях за първи път се влюбих,всеки ден исках да я виждам също да се запозная с нея,не престанно и висях във FB профила,гледах как приятелките и приятелите и я представят като един много хубав човек правеха и комплименти и наистина си личеше че е така направо полудях по нея докато в една хубава вечер не я видях пияна като казак,полу гола да се натиска с разни момчета и да си проси к**a а е някъде на 14-16г направо се разочаровах и се замислих за момент дали човек може да е гадже с нея по любов или секс,за мен е важно да е от любов почувствах се отвратително.

Как бихте се почувствали вие?
Ако сте имали подобно нещо разкажете.

SisiStrange
07-03-2011, 09:22
Ем... нали са и приятелки. Едва ли биха казали нещо лошо за нея. Не можеш да си вадиш изводите за някого по това какво казват най-близките му хора за него.

power92
07-03-2011, 09:25
Да,така е но както казах по-горе наистина си виждаше в нея един хубав човек.
Сега пак се замислям нормално ли е това за момиче на нейната възраст,сякаш светът е надолу с главата.

xSANYAx
07-03-2011, 09:27
Не си заслужава..тя е от оня тип леки момичета,едва ли у нея може да се породи любов.

ra4ence
07-03-2011, 09:27
Всеки човек си има разни такива моменти..на падение :-D Опознай я лично, за да си правиш изводи

Auriss
07-03-2011, 09:33
^ +1

Да не е монахиня. По-добре да се напие и да си 'проси к*ра' ,отколкото да си хваща някви издънени чифути за гаджета. Лично мнение ,естествено.

xoxi
07-03-2011, 09:46
Познавате ли се въобще?
Ако не я познаваш, дай си труда първо да я опознаеш и после вече да си вадиш каквито и да било изводи за нея. Покани я да излезете, виж как ще се развият нещата и тогава решавай какво ще правиш.
Да съдиш хората толкова повърхностно е много глупава постъпка!

alice13
07-03-2011, 10:12
Познавате ли се въобще?
Ако не я познаваш, дай си труда първо да я опознаеш и после вече да си вадиш каквито и да било изводи за нея. Покани я да излезете, виж как ще се развият нещата и тогава решавай какво ще правиш.
Да съдиш хората толкова повърхностно е много глупава постъпка!

+1 вместо да висиш по фейса, най-добре й пиши едно драсте и така :) Всеки един се е напивал дотолкова че да не помни какво е правил :)

power92
07-03-2011, 10:19
Да ама ми казаха че това се е случвало доста често.

onestar
07-03-2011, 10:30
Или я опознай, както вече те съветваха по-горе, и прецени дали има смисъл да имаш нещо общо с нея, или спри да се жалваш, приеми че си се заблудил и продължавай напред.

btw, за теб наистина ли е от значение как бихме се почувствали ние?

sunsunsun
07-03-2011, 10:46
когато са пияни всички правят глупости .. може да не е такава нищо не се знае ... :)

FuCKkK13
07-03-2011, 10:54
може да е свястно момиче, но просто деня да й е бил такъв - на всеки се случва.. или момента или седмицата.. всеки от нас има моменти в които все едно не е той... това е едното, а другата крайност мисля че я знаеш - леко момиче, което става само за връзка в която секса ще ти е най-важното (това за мен няма да е никаква връзка) .. но все пак се запознай с нея.. не може да си правиш изводи за човек който не познаваш и едва ли не от един фб. разбираш за какъв е човека всъщност.. може просто да си я видял в кофти момент.. пиши и говорете си, излезте и така.. близките винаги ще казват добри неща за нея, а тези които не я обичат много много ще говорят лоши неща.. за това я опознай и сам си прави изводите.. мисля че знаеш кога има смисъл да си с нея и кога няма :) аиде успех :)

FuCKkK13
07-03-2011, 11:06
а забравих.. за това как ще се чувствам .. ми не знам..защото едва ли ще си харесам някой който не познавам лично и не знам.. но от твоята ситуация предполагам нямаше да ми е хубаво .. не го пожелавам на никой да му се случва такова нещо защото си е гадно .. :)

delly
07-03-2011, 11:17
Познавате ли се въобще?
Ако не я познаваш, дай си труда първо да я опознаеш и после вече да си вадиш каквито и да било изводи за нея. Покани я да излезете, виж как ще се развият нещата и тогава решавай какво ще правиш.
Да съдиш хората толкова повърхностно е много глупава постъпка!

+1 вместо да висиш по фейса, най-добре й пиши едно драсте и така :) Всеки един се е напивал дотолкова че да не помни какво е правил :)


+1

Nestlee
07-03-2011, 12:07
Кефи ме мисленето ти. Че не си от типа момчета "дебна да ебна".

Иначе- мм м гадно и разочарована бих се почувствала. Сам каза, че не и е за първи път /някой ти е казал, имай напредвид ,че е възможно и да лъже!/ демек е неква боклучка. Забрави я. Другия вариант е да я опознаеш истински, защото не винаги всичко е такова каквото изглежда на пръв поглед.

shoael
07-03-2011, 12:40
Човек никога не знае. Това, че обича да пие и да си прави весело не я прави боклук човек. Ако има сериозна връзка най-вероятно няма да ги прави тия простотии /поне няма да се натиска на всеки... /. Както казаха и останалите пробвай да я опознаеш и си вади изводите от това, което тя ти казва, което прави, когато не е фиркана и самото й мислене.

И стига сте пцовали срещу пияните момичета.

Ssummerjam
07-03-2011, 12:42
Само аз ли съм на мнение, че пияните устни казват трезвени желания?! Да я опознаел по-добре, да не си вадел прибързани заключения... :shock: Чувате ли се изобщо?!?!Точно си е от леките момичето. И си го показва повече от ясно.

Понякога дори една постъпка може да ти каже много.

shoael
07-03-2011, 12:45
^ Че кой не иска да се целува с противоположния пол? Никой не е казал, че желанието й не е трезво. Просто алкохолът донякъде омаловажава факта, че тя се е държала "леко". Все пак задръжките са за пред обществото. Когато сълнцето се скрие и останете само ваши си хора... можеш да правиш каквото си поискаш.

Ssummerjam
07-03-2011, 12:51
^ Че кой не иска да се целува с противоположния пол? Никой не е казал, че желанието й не е трезво. Просто алкохолът донякъде омаловажава факта, че тя се е държала "леко". Все пак задръжките са за пред обществото. Когато сълнцето се скрие и останете само ваши си хора... можеш да правиш каквото си поискаш.

Аха, ами то ако става на въпрос и групов секс може да се прави ей така, между свои хора, хах. Авторът е написал, че момичето си е просило екстри, различни от целувка.
Либерални го играете повечето ми се струва, ама ако попаднете в подобна ситуация сигурно ще сте на друго мнение.

Auriss
07-03-2011, 12:56
Ае в тоя форум сте се забрали ебаси комплексираните келешчета ,с извинение. "Леко" било момичето. Вас какво ви грее с кого си ляга и какво прави !? Мен пък ме дразнят комплексирани патки ,дето си оправдават липсата на такова поведение с някъф измислен морал ,когато е ясно ,че просто няма кой да ги погледне. Познавам момичета ,дето са се отрязвали и са спали по горите и тротоарите ,ма пък са далеч по-приятна компания от някакви преструвки.

shoael
07-03-2011, 12:59
Ае в тоя форум сте се забрали ебаси комплексираните келешчета ,с извинение. "Леко" било момичето. Вас какво ви грее с кого си ляга и какво прави !? Мен пък ме дразнят комплексирани патки ,дето си оправдават липсата на такова поведение с някъф измислен морал ,когато е ясно ,че просто няма кой да ги погледне. Познавам момичета ,дето са се отрязвали и са спали по горите и тротоарите ,ма пък са далеч по-приятна компания от някакви преструвки.
Е те т'ва исках да кажа. Ама не знам как да го напиша така, че да не излезне, че обичам да се натискам с всеки срещнат нон-стоп, 24/7, денонощно... И в същото време да го кажа съвсем обективно без да има коментари като "Либерални го играете повечето ми се струва, ама ако попаднете в подобна ситуация сигурно ще сте на друго мнение."
Не го играя либерална, но това, което казах си е факт.

Ssummerjam
07-03-2011, 13:06
Изобщо не ме грее въпросната с кого ляга, с кого става. Всеки има право да прави с живота си каквото пожелае, нямам нищо против такива като нея. И не, не се правя на морална. Просто според мен си е леко момичето.

Ssummerjam
07-03-2011, 13:10
Между другото може да се изказвате по-кротко, няма нужда от нападки. Точно те издават комплексарщина.

shoael
07-03-2011, 13:16
Просто по форумите е трудно да обясниш нещата така, както ги мислиш без да те разберат погрешно. Затова и разговорът очи в очи носи много повече информация от писането на коментари, примерно. Не знам защо, когато някой иска да не остане неразбран и да не го нападат, защото са разбрали погрешно, винаги означава, че е комплексар.

Grommash
07-03-2011, 13:18
Познавате ли се въобще?
Ако не я познаваш, дай си труда първо да я опознаеш и после вече да си вадиш каквито и да било изводи за нея. Покани я да излезете, виж как ще се развият нещата и тогава решавай какво ще правиш.
Да съдиш хората толкова повърхностно е много глупава постъпка!

+1 вместо да висиш по фейса, най-добре й пиши едно драсте и така :) Всеки един се е напивал дотолкова че да не помни какво е правил :)

Малко офтопик - мн як аватар. :---)

Ssummerjam
07-03-2011, 13:24
Auriss-a вкара нападки.

mrazqkindergarten
07-03-2011, 13:28
Малолетните attention whores са ми любими.

4o4ina
07-03-2011, 13:44
Кучка! :?

pwnage
07-03-2011, 14:24
Ми че момичето може да обича секса бе :) То лошо ли е?

kloely
07-03-2011, 17:32
Познавам хора, на които се случва от време на време да се напият и да правят глупости, но това не ги прави лоши. Точно обратното. Напълно нормални са, свестни и имам мн близки приятели, които понякога си пийват. НОРМАЛНО е. Вземи я опознай лично, пък после си вади изводите.

qkakukla2
07-03-2011, 17:43
Незнам направо какво да кажа моята история е същата само, че в размяна с половите (той е момче аз момиче). Ние бяхме гаджета и ми беше много неприятно (той се дрогирваше :cry: :cry: :cry: ). Накрая го зарязах и все още не съм го забравила.