PDA

View Full Version : Нямам представа какво да направя



Lollita
07-03-2011, 10:17
Здравейте!
Надявам се, че ще можете да ми дадете обективно мнение, тъй като няма с кой да споделя, а много ми се ще да чуе мнението и на някой, който е извън ситуацията. Ще се опитам да бъда възможно по-кратка.
Аз и едно момче се запознахме преди няколко години на един лагер на морето. Там имахме някаква авантюра :oops: , но след лагера всичко приключи. Продължихме да се виждаме от време на време, около веднъж - два пъти годишно като приятели, когато той има път към моя град ( по работа или друг повод, но не е идвал специално да се виждаме ). След тези наши срещи си чатехме по-интензивно в скайп, но след това чатът замираше и така до следващия път.
Преди около месец някъде се видяхме пак, стояхме няколко часа и си говорихме, не може да се каже, че флиртувахме, но определено нещо пак ми "притръпна" за този човек. Напоследък си пишем все повече, все по-дълго и до все по-късно. Всеки от нас прави на другия накакви подмятания, провокираме се понякога, говорим си със заобикалки за това, което се е случило помежду ни на онзи лагер.
Проблемът е, че той си има много сериозна приятелка. И че когато сме се виждали и аз съм била свободна съм му показвала, че го харесвам (поне си мисля, че явно съм го показвала), но той не е правил нищо, според мен заради нея.
И някак си не ми се ще да се впускам в някакви филми, които няма да се случат, но и не ми се ще да започна да го игнорирам, ако има шанс за нещо повече да се случи. Той живее в друг град, но е близо и има собствен превоз, така че това не е проблем, според мен. Моля изкажете мнеие. Благодаря предварително!

onestar
07-03-2011, 10:36
Ако имаше намерение да прекрати връзката си, до сега щеше да го е направил.
Дори да се поручи нещо, винаги ще си втора дупка на кавала.

delly
07-03-2011, 11:26
Може би трябва да му намекнеш по настойчиво...естествено ако си готова да бъдеш другата....

shoael
07-03-2011, 12:03
Това че има превоз нищо не означава. Друг град си е друг град. Не вярвам той да зареже сериозната си приятелка, заради авантюра с момиче, което не познава. Все пак с теб нещата изобщо не са сигурни, ще се виждате рядко и той ще бъде супер прецакан, ако зареже гаджето си. Не казвам да го игнорираш, познавате се, виждате се понякога и всичко е ОК. Просто не си прави някакви планове и забрави за връзка с тоя човек.