PDA

View Full Version : За мен и него



vaannesa99
07-03-2011, 12:55
Здравейте, относнто моят проблем е незная какво да правя с едно момче което харесвам от 1 месец. Запознахме се официално в facebook страницата и започнахме да си пишем така всеки ден. Но преди това сме се виждали много пъти на басеин и сега аз се превързах много към него. Не зная какво да правя .. винаги той ми пиши.. но аз не смея да му пиша първа защото искам да разбера дали иска да си пишем или просто ме приема ейтака за комуникация. Праща ми целувки, секси ми вика .. Иска да излезем.. казва че ще дойде да ме види някой ден в квартала който живея и където се събирам но незная. Където и да изляза имам чуството че ще го видя ... А и когато си пиша с него и когато му казвам че ще излизам той ме пита къде ще ходиш.. така разпитва ме .. и аз го бзк че обожателките му много му пишат в Facebook.. За сега се разбираме като за начало .. но искам да се опознаем на живо да разбера дали ще ме хареса на живо .. Аз мисля че времето ще си покаже :) ..

Преместена
ShtrudeL

katsar0v
07-03-2011, 13:02
Препоръка : забравете " виртуалната " връзка. Действай

Ssummerjam
07-03-2011, 13:36
Вземете излезте, с тия писаници винаги ще има чуденки.

mrazqkindergarten
07-03-2011, 13:38
Вземете излезте, с тия писаници винаги ще има чуденки.

pwnage
07-03-2011, 14:22
То според момчето иска секс, и като прочета нещо от сорта на "аз няма да му пиша" и ми става тъпо чак на мене..как да види че си заинтересована като не му пишеш поне един път ти първа. Вземи излез с него

kloely
07-03-2011, 17:36
Вземете излезте, бе хора. Стига с тоя фейсбук бе. "Аз няма да му пиша, за да видя не-знам-си-кво" Айде осъзнай се малко. Тва не ти е някоя приказка дето тестваш рицаря преди да му се метнеш на варата. Ако не демонстрираш малко инициатива и не проявиш интерес, ще го откажеш. Най-важното всъщност е да се видите наживо. Тъй че не се ослушвай и не чакай някакви простотии, ми земете са излезете.

delly
07-03-2011, 19:59
Вземете излезте, бе хора. Стига с тоя фейсбук бе. "Аз няма да му пиша, за да видя не-знам-си-кво" Айде осъзнай се малко. Тва не ти е някоя приказка дето тестваш рицаря преди да му се метнеш на варата. Ако не демонстрираш малко инициатива и не проявиш интерес, ще го откажеш. Най-важното всъщност е да се видите наживо. Тъй че не се ослушвай и не чакай някакви простотии, ми земете са излезете.



+ 1

Sunshin3
07-03-2011, 22:58
не е ли явно, че има поне някви минимални симпатии към теб :lol: пише ти всеки ден, винаги пръв, кара те да излезете? ИЗЛЕЗ.