PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията



vip4o
07-03-2011, 15:34
Вчера ми се случи нещо заради което малко се поизложих :( . Значи бяхме се сабрали и нали пиене , музика и момичета естествено :) . Та малко "напраихме главите " и аз си легнах с едно от момичетата (с което се запозхах там ) , почнахме уж на базик да се пипаме :D , но сещате се накъде отидоха работите ( само да уточня че през цялото време докато си "играехме" бях надървен ) . Поцелувахме се оште малко , после тя се съблече и аз слехнах кам катеричката и .... но незнам какво ми стана , тя е готино момиче и красиво , неможах да го надърва . В продалжение на 8-10 мин сам я лизал , тя сварши няколко пати , но така и не успях да получа нормална ерекция. И заради тая причина неможах да си сварша работата :( . Та това ми се случва за 1 път , а преди това ходех с едно момиче с която доста пъти сме правили секс и всичко си е било нормално. И хвана ме доста срам вчера :( . Иначе попринцип имам нормална ерекция , смисал не ми е трудно да се надърва , но незнам какво ми стана вчера , не бях притеснен , бяше ми малко студено и бях пил ..... дали е от това ??
Според мен беше до някъква степен на психическа основа , а вия какво ще кажете ?
Искам нормални отговори , а не някви тука да почнат да пишат простотии !

DarkTemplar
07-03-2011, 15:39
Щом си я свършил няколко пъти с уста, не си се изложил. На всеки се случва понякога да не му стане, няма от кво да се притесняваш. Вероятно е било на психическа основа, може и пиенето да е оказало влияние.

alexsdreamm
07-03-2011, 15:42
ако беше девствен щеше да е нормално..но не си..
може да си бил много пиян,при някои хора това води до проблем с ерекцията,но пък ти си имал такава...за това може да са нормалните фактори...много е шумно....чул си гадна песен ...момичето е било прекалено яко и си се стреснал...мисля че всичко е наред опитай се да я навиеш пак скоро време и да се докажеш....ае ся...а всички се случва ;)

DarkTemplar
07-03-2011, 15:46
Мда, няма да е лошо да я офертираш за реванш.

SexPLozZiv
07-03-2011, 16:55
Много лижеш - Малко ебеш! :D :booooomb:

vip4o
07-03-2011, 17:00
Ми да ви кажа не бях много пиян , но ме беше хванало . Мерси за помощта все пак :) . Но пак ми е супер гадно , че така се изложих .... дееба :( . Иначе пак ще и званна .... за 2 рунд :P . За коментара на alexsdreamm ... момичето беше наистина хубаво и попринцип не бях притеснен , обаче може на подсъзнателна основа да съм бил и заради това да не ми е станал напълно . Какво ще кажете ?

BlackJ
07-03-2011, 17:31
Ако пишеш и грамотни няма да имаш грешка!
По темата, на доста мои познати им се е случвало при употреба на алкохол да имат проблеми с вдигането на самолета.

vip4o
07-03-2011, 18:01
Абе сега като се замисля .... май не сам бил с нагалсата да го правя и сигурно заради това е станало така .

WhiteOneBG
07-03-2011, 19:44
Ако пишеш и грамотни няма да имаш грешка!
По темата, на доста мои познати им се е случвало при употреба на алкохол да имат проблеми с вдигането на самолета.

Аз не мога си го сваля те не могат си го дигнат , странна кучка е тва живота 8-)

Пич няма такова нещо кат не съм имал нагласа - трябват ти 30 секунди , просто не се е получило не се коркай , нали ще има 2ри рунд :P

Grizzer
07-04-2011, 08:37
Бил си пян затова.... :razz: