PDA

View Full Version : През всичкото това време съм могла да летя,а не знаех...



Steff9423
07-03-2011, 17:07
Странно заглавие,нали?
Напоследък започнах да пиша разни мисли..и се оказа че на много хора им харесват.Може би за повечето от вас те да нямат смисъл,но за мен значат и казват много..

Докато кроях планове за бъдещето,без да мога да си представя какво ще бъде то и как ще започна да реализирам плановете си и от къде да започна..Осъзнах че всичко вече е започнало и че животът не те чака да се подготвиш добре за бъдещето а направо започва да ти поднася изненади.

I don't want people to write books about me or to make movies I just want them to understand what I'm trying to do...Make a change in this messed-up world...Little change..but I'll make one..

People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

Приятелите които ми подадоха ръка в трудни моменти са хората които построиха моята стълба към върха..

Най-смислени са онези думи които хората могат да изричат без да се замислят колко грешно звучат.

Искам само молив и бял лист,за да мога сама да начертая пътя в живота си..

Тогава ще мога да трия грешките си и да оцветявам хубавите моменти в искрящи цветове.

Да се усмихна и да бъда силна.Да мога да летя и да бъда непобедима.Дали значат едно и също?

Не моля за помощ защото няма кой да ми я даде. Не бях молила и за злините но те ме обсипваха от всички страни.

Our love may be over but my life isn't..So get the hell out of it cuz I want to continue living!

I'm done trying to look perfect in everyone's eyes.Cuz nobody can see who I really am.They are all blind about good things I do for them,but they always see my mistakes.

Когато плача го правя със отворени очи за може целия свят да бъде свидетел на болката ми...Но когато се смея очите ми са затворени,не бих искала да споделям щастието си с останалите..

ex7azy
07-03-2011, 19:04
Много са добри, но си взимал/а идеи за някои от Интернет, защото съм чела почти същите фрази във facebook!

Steff9423
07-03-2011, 19:23
Може би без да искам..някоя мисъл е била в главата ми..но не са копирани!!
А иначе и във Фейсбук си пускам бележки..и предполагам все има някой който ги копира..и може би..незнам..Както и да е..
Истината е че са мой..лично..без намесата на Copy+Paste.. :lol:
Aз съм горд член на групатa "Писна ми да нещата да се повтарят.."..банално..

Steff9423
07-04-2011, 22:54
"Нямам време да спра,да погледна любимата си в очите и да й кажа че я обичам..Нямам време да видя децата си колко са пораснали и да осъзная че те вече могат и сами...Нямам време дори да забележа колко сбръчкано е станало лицето ми и колко изморено е сърцето ми...Ще си умра без да имам време да се порадвам на живота..И сега се питам-Тогава,живях ли?..И живот ли беше?..."-това е просто опит за импровизация...Това мисля че най-често си мислят моите родители..

-I love my self,just the way God made me,body and soul...Body that serves me well,I can breath,eat and hug the people I love..Soul to dream,love and live..

-Бях птица..и можех да летя без никой да ме насочва накъде..И само вятърът от време на време затрудняваше полета ми,и все пак понякога го правеше по-лек..Ти отряза крилете ми и ми обеща че заедно ще се понесем на крилете на любовта...Но ти просто искаше моето криле,взе ги и ме остави сама на земята...

-Липсват ми времената когато бях дете и можех да си построя замък само с малко пясък...А сега вече всичко изглежда толкова трудно и невъзможно...