PDA

View Full Version : С дъх на скандал..



mrafka
07-03-2011, 16:54
Имаше 1 книга на Сандра Браун " С дъх на скандал". Главната героиня се казваше Джейд Спери и беше изнасилена от 3 момчета и после им отмъсти.. Та да питам някой гледал ли е филма и как се казва?? :)

RageAgainstTheMachine
07-05-2011, 06:18
Какъв е жанра на филма ?

musS
07-05-2011, 13:38
Ооо точно вчера ми разказаха за филма , че и името ми казаха .. само че не го запомних .. и аз исках да гледам филма ..

radoschetyy
07-06-2011, 10:48
на мен ми звучи нещо като I Spit on Your Grave / Плюя на гроба ти. Има вариант от 1978 и миналата година направиха нещо като кавър на филма (тоест по съвременен) ето резюмето на филма от 2010 година :)

Писателката Дженфър Хилс решава да си отпочине от шумния градски живот в приятна малка къща в гората, където да се подготви за следващата си книга. Но присъствието на красиво градско момиче в отдалечената провинция привлича вниманието на трима местни, които решават да й дадат урок. Те замислят да нахлуят с взлом в къщата й, за да я уплашат. Но планът им се оказва далеч по-болезнен и брутален.
Едва не убиват младата писателка, която по случайност успява да се измъкне в буйните води на близката река. Идва време Дженифър да си отмъсти за всичко, което е преживяла.


звучи ми като, това което търсиш :oops: надявам се да съм помогнала :)