PDA

View Full Version : Приятелки



DarkFairy
07-03-2011, 20:07
Не мога да се оплача от липса на приятели или нещо подобно.. или пък мога, вие решете.. Винаги съм дружала предимно с момчета, защото бях на принципа, че където има момичета има и интриги, затова да кажем, че съм си падала мъжкарана. Преди имах приятелки, но след като се преместих в ново училище се разделихме и аз се сприятелих само с момчета. Беше ми супер, но напоследък чувствам липсата на момичета около мен и ми е наистина тъжно, но сякаш момичетата от новия ми клас вече са приели, че дружа само с момчета и не ме търсят...
Какво да правя???? Как отново да намеря приятелКи?

munik2805
07-03-2011, 20:32
Ами защо не се опиташ да дружиш и с тях .. сега като е лято .. пиши им по скайп или във фейсбук или им звънни да ходите заедно на басейн или на кафенча незнам .. просто им покажи, че си отворена за нови приятелства :)

gab4ooo
07-03-2011, 21:41
при мен беше същото . винаги съм била с прякора мъжкарана , винаги съм ритала и дружала само и единствено с тях . но когато станах 8 клас не исках пак да тръгвам с този прякор така че реших от самото начало да се сдружа с момичета . но имам чувството че природата ме е объркала и съм трябвало да съм момче

BurningBronx
07-03-2011, 22:16
Не е толкова трудно да се сближиш поне малко с когото и да било, независимо от пола. Ако не се получава с определена личност (било то момиче или момче) - значи не си заслужава, продължаваш нататък.. А как точно да го направиш.. ти как очакваш ние да ти кажем как да се свържеш с хората около теб? Бих предположила, че да започнем да ти обясняваме елементарни неща като "заговори ги", "недей да страниш от тях", "покани някого да излезете някъде" или нещо от тоя сорт ще е излишно, би трябвало и сама да можеш да се сетиш за тези неща. Въпроса е дали можеш да се оправиш по-нататък без чужда помощ...

denzito
07-19-2011, 20:56
И аз в училище дружа с момчетата,просто защото с момичетата няма какво да си кажа.Те говорят само за момчета,мода,и клюки.Мен това ме отегчава.Аз се интересувам от спорт , двигатели и такива неща и за това с момчетата ми е много по-забавно.Има само едно момиче от класа ми с която сме приятелки от преди и се разбираме може би защото и тя е щура като мене.Иначе извън даскалото имам няколко приятелки но и те се интересуват от такива неща като мен.Но с кифлите от моя клас сме на здравей-здрасти а по някой път и това не си казваме.

SmilezZz
07-20-2011, 09:21
Потърси ги. Излизай с тях. Не страни от тях. Говори си с тях. Пък и на всичкото отгоре сте от един клас ,не бива да се държиш така с тях,и да ги игнорираш. Но все пак не е задължително да си говориш с тези от твоя клас. Не ми се вярва да нямаш поне едно момиче,което познаваш. Потърси я.