PDA

View Full Version : Street fitness програма - начинаещ



MachO
07-03-2011, 20:56
Здравейте пичове.Искам , ако може, да ми направите някаква импровизирана street fitness програма за начинаещ като мен понеже започнах да практикувам това от седмица. Да кажа не мога да се набирам с широк хват, тоест за гръб, незнам защо но са ми много трудни.Другите набирания доло горе ги правя 5-6 повоторения до 3 серий.А и кофичките ми куцат нещо :-k . Смятам че с времето ще ги усвоя, но ви моля като по напреднали в пркатикуването на този спорт да ми помогнете с една програмка :).Мерси предварително :P


П.С.
тренирам футбол и плуване.Плуването уж да стегна гърдите и гърбаа, а футбола просто отдавна съм го започнал и ми е любим спорт. [-(

cunt
07-03-2011, 20:57
то набиранията и кофичките са основни в стрийт фитнеса ,а ти не можеш да ги правиш :lol:
ходи на фитнес там има упражнения ,които ще ти помогнат след време да правиш повече набирания :)

MachO
07-03-2011, 21:01
то набиранията и кофичките са основни в стрийт фитнеса ,а ти не можеш да ги правиш :lol:
ходи на фитнес там има упражнения ,които ще ти помогнат след време да правиш повече набирания :)
имах предвид че не мога да правя набиранията за гръб другите ги мога , а кофички не мога понеже един ден без загрявка започнах да ги правя и в средата на гърдите(някаква кост сигурно) нещо ми изпука и от тогава като се натоваря за кофички и ме заболява това е проблема :?

loveca777
07-04-2011, 07:33
продължавай да се набираш както си можеш,а то с времето ще се научиш и за гръб
а фитнеса няма да ти помогне ... ;)

HolyShit
07-04-2011, 08:01
продължавай да се набираш както си можеш,а то с времето ще се научиш и за гръб
а фитнеса няма да ти помогне ... ;)

Точно пък фитнеса ще му помогне! Вари прави тяга с по 120-150 кг и после ми казвай дали можеш или не можеш да се набираш!

musicinmyveins
07-04-2011, 08:33
Фитнеса ще ти помогне обаче трябва да правиш точно определени неща.Ако качваш много маса ефекта на лоста ще е обратен.Затова ако имаш някое друго излишно кило прави кардио всяка сутрин и яж по-ниско въглехидратни храни (например яж повече млечни продукти и месо,избягвай хлебни и тестени изделия както и сладките газираните и мазните храни).Футбола сигурно ти е достатъчен и нямаш излишни килограми,но все пак съм длъжен да ти кажа,защото всяко излишно кило на лоста ти е в минус.Та за кофите започни да ги правиш на пейка първо.След като ти станат лесни на пейка започни да ги правиш на успоредка с поклащане и постепенно ще започнеш и чисти кофи.Ето ти една лека примерна програма за 30тина минути докато посвикнеш

2 серии по 3 набирания тесен раменен хват
2 серии по 3 набирания широк раменен хват
2 серии по 3 набирания тесен надхват

Намираш си пейка и правиш кофи на пейка
3 серии по 10 кофички на пейка

Последно
2 серии по 15 лицеви опори с ръце разположени на ширината на рамената
2 серии по 15 лицеви опори с широко разположени ръце
5 лицеви дланите една до друга (Тези мисля,че ще са ти доста трудни,но с тях ще развиеш трицепса малко от малко да ти е по лесно на успоредката)

Ако някое от упражненията не ти е ясно просто потърси в гугъл,защото ще ми е трудно да ти обясня всяко как се изпълнява правилно.Но от сега ти казвам по-добре прави по малко повторения,но правилно от колкото повече,но грешни.С тази програма ако ти е по силите (мисля,че е лека и ще се справиш) за 1 месец ще придобиеш сила поне за набирания зад врат,а за кофичките 1-2 би трябвало чисти да не са ти проблем.Но в спорта време не се гони започни така пък след време сам ще можеш да си определяш какво да правиш. УСПЕХ :)
ЕДИТ: ЗАбравих да добавя между сериите почивката е 1мин и 30 сек или по малко ако можеш.

HolyShit
07-04-2011, 08:40
Аха,начи да не яде мазни храни ? :-o А бе лостаджиичета като не разбирате за кво пишете!

MachO
07-04-2011, 08:50
Фитнеса ще ти помогне обаче трябва да правиш точно определени неща.Ако качваш много маса ефекта на лоста ще е обратен.Затова ако имаш някое друго излишно кило прави кардио всяка сутрин и яж по-ниско въглехидратни храни (например яж повече млечни продукти и месо,избягвай хлебни и тестени изделия както и сладките газираните и мазните храни).Футбола сигурно ти е достатъчен и нямаш излишни килограми,но все пак съм длъжен да ти кажа,защото всяко излишно кило на лоста ти е в минус.Та за кофите започни да ги правиш на пейка първо.След като ти станат лесни на пейка започни да ги правиш на успоредка с поклащане и постепенно ще започнеш и чисти кофи.Ето ти една лека примерна програма за 30тина минути докато посвикнеш

2 серии по 3 набирания тесен раменен хват
2 серии по 3 набирания широк раменен хват
2 серии по 3 набирания тесен надхват

Намираш си пейка и правиш кофи на пейка
3 серии по 10 кофички на пейка

Последно
2 серии по 15 лицеви опори с ръце разположени на ширината на рамената
2 серии по 15 лицеви опори с широко разположени ръце
5 лицеви дланите една до друга (Тези мисля,че ще са ти доста трудни,но с тях ще развиеш трицепса малко от малко да ти е по лесно на успоредката)

Ако някое от упражненията не ти е ясно просто потърси в гугъл,защото ще ми е трудно да ти обясня всяко как се изпълнява правилно.Но от сега ти казвам по-добре прави по малко повторения,но правилно от колкото повече,но грешни.С тази програма ако ти е по силите (мисля,че е лека и ще се справиш) за 1 месец ще придобиеш сила поне за набирания зад врат,а за кофичките 1-2 би трябвало чисти да не са ти проблем.Но в спорта време не се гони започни така пък след време сам ще можеш да си определяш какво да правиш. УСПЕХ :)
ЕДИТ: ЗАбравих да добавя между сериите почивката е 1мин и 30 сек или по малко ако можеш.

Мерси много за това което ми каза и да ще побягам малко сутрин понеже съм слаб, но имам някоя излишна мазнина по корема :)поздрави

P.S. извинявай но съм чувал че например понеделник правя тази тренировка и във вторник трябва да почивам. Така ли е през ден ли трябва да ги правя ? :)

musicinmyveins
07-04-2011, 09:10
Аха,начи да не яде мазни храни ? :-o А бе лостаджиичета като не разбирате за кво пишете! Да избягва не да не яде...Разбирачо кое е по добре.Да яде пържени или варени картофи? За кфо трябва да бързаш да пишеш като не си разбрал замисъла ми.И не не се мисла за лостаджииче нито че съм голям капацитет .Наясно съм,че мазнините помагат за горене на подкожните обаче не са полезни в големи количества.

Мерси много за това което ми каза и да ще побягам малко сутрин понеже съм слаб, но имам някоя излишна мазнина по корема :)поздрави

P.S. извинявай но съм чувал че например понеделник правя тази тренировка и във вторник трябва да почивам. Така ли е през ден ли трябва да ги правя ? Smile Ами правилно си чул.Попринцип си е до човек.Попринцип мускула расте докато почива,затова е добре да не се претоварва и през ден е най-удачно.Друг е въпроса,че много си зависи от организма.Познавам момчета,които тренират всеки ден и са в адска форма и всекидневните им тренировки не са проблем.Но за сметката на това при всекидневните тренировки има шанс за претрениране.Затова като за начало ако искаш (мисля че футбол лостове и плуване са доста неща наведнъж,въпреки че аз тренирам карате плуване лостове и отделно ходя в зала 1 ден в седмицата + тфа удрям кардио 20 минути всяка сутрин,но за тебе това не е препоръчително) Та ако те урежда карай Понеделник лостове Вторник Плуване (тъй като корем не съм включил в горната тренировка можеш да си намериш в интернет нещо за корем например http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 )
Сряда лостове Четвъртък плуване и корем
Петък лостове Събота почивка Неделя кардио .Никъде не ти включвам футбола защото доколкот знам от приятели дето играят ходят секи ден и имат и мачове.Ако и твойте тренировки са всеки ден по възможност ходи сутрин и забрави за кардиото освен в неделя.

DA0Trooper
07-04-2011, 09:15
има разлика м/у мазни храни и мазнини! Едното е полезно другото не! Примерно полезно е да се хапват ядки, месо- от по мазните и т.н , не и пържени картофи бухти и т.н

musicinmyveins
07-04-2011, 09:24
има разлика м/у мазни храни и мазнини! Едното е полезно другото не! Примерно полезно е да се хапват ядки, месо- от по мазните и т.н , не и пържени картофи бухти и т.н+1 Това имах предвит и аз.Просто не се изразих правилно мисля,че с примера за варените и пържените картофи се изясниха нещата :)

redbul2
07-04-2011, 09:25
За да няма болки в лактите,прави упражнения за предмишниците. Може и у дома сгъване с дъмбел или няква тежест или навиване на макара с тежест на нея.

MachO
07-04-2011, 09:52
Едно голямо мерси отправям към всички пичове които ме уважиха и дадоха някои ценен съвет. :P Айде още сега отивам на лостовете ; )

HolyShit
07-04-2011, 10:18
Аха,начи да не яде мазни храни ? :-o А бе лостаджиичета като не разбирате за кво пишете! Да избягва не да не яде...Разбирачо кое е по добре.Да яде пържени или варени картофи? За кфо трябва да бързаш да пишеш като не си разбрал замисъла ми.И не не се мисла за лостаджииче нито че съм голям капацитет .Наясно съм,че мазнините помагат за горене на подкожните обаче не са полезни в големи количества.

Мерси много за това което ми каза и да ще побягам малко сутрин понеже съм слаб, но имам някоя излишна мазнина по корема :)поздрави

P.S. извинявай но съм чувал че например понеделник правя тази тренировка и във вторник трябва да почивам. Така ли е през ден ли трябва да ги правя ? Smile Ами правилно си чул.Попринцип си е до човек.Попринцип мускула расте докато почива,затова е добре да не се претоварва и през ден е най-удачно.Друг е въпроса,че много си зависи от организма.Познавам момчета,които тренират всеки ден и са в адска форма и всекидневните им тренировки не са проблем.Но за сметката на това при всекидневните тренировки има шанс за претрениране.Затова като за начало ако искаш (мисля че футбол лостове и плуване са доста неща наведнъж,въпреки че аз тренирам карате плуване лостове и отделно ходя в зала 1 ден в седмицата + тфа удрям кардио 20 минути всяка сутрин,но за тебе това не е препоръчително) Та ако те урежда карай Понеделник лостове Вторник Плуване (тъй като корем не съм включил в горната тренировка можеш да си намериш в интернет нещо за корем например http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 )
Сряда лостове Четвъртък плуване и корем
Петък лостове Събота почивка Неделя кардио .Никъде не ти включвам футбола защото доколкот знам от приятели дето играят ходят секи ден и имат и мачове.Ако и твойте тренировки са всеки ден по възможност ходи сутрин и забрави за кардиото освен в неделя.

Не ща да пиша с тъпи лостаджиичета,дето си нямат грам представа за храна! Ти под мазнини разбираш пържени картофи ,нали? Разбирачо ще ми вика,тва дет аз го знам за рЪната ,нивга няма го научиш :) Само като чета постовете ти разбирам всичко!

TodorMarkov
07-04-2011, 13:56
Ти голям разбирач се изскара,бб-тийм са неграмотни,еди кой си доктор неграмотен.Ти най-вероятно си още ученик,а си тръгнал да съдиш останалите.

DownloadVirus
07-04-2011, 14:37
Ти голям разбирач се изскара,бб-тийм са неграмотни,еди кой си доктор неграмотен.Ти най-вероятно си още ученик,а си тръгнал да съдиш останалите.

Някъде беше казал Da0Trooper,че е на 22 години,спомням си го! :D

TodorMarkov
07-04-2011, 14:39
То и ти казваш,че бягаш 100м за 10.2,но друг е въпроса колко е истина.

DownloadVirus
07-04-2011, 14:45
Еми разбери,че тука просто пишем,мога си напиша,че съм Рони или Арнолд,прецени сам дали ще повярваш!

TodorMarkov
07-04-2011, 14:47
Знам,че си способен на всичко,за да се изтъкнеш,ясен си ми.С този Рони ставаш банален,дай нещо друго.

DownloadVirus
07-04-2011, 14:52
Знам,че си способен на всичко,за да се изтъкнеш,ясен си ми.С този Рони ставаш банален,дай нещо друго.

За 47 годишен така като го гледах на видеото доста добре изглежда !

TodorMarkov
07-04-2011, 14:56
Не знам за какво ми говориш?!

DownloadVirus
07-04-2011, 14:57
Не знам за какво ми говориш?!

Язък ти за образованието,аз дето съм тъп и необразован как ги разбирам не знам :)

ПП: Говоря за Колман :)

TodorMarkov
07-04-2011, 14:59
Не прочетох правилно хах....Е какво ми говориш за Колман,той си е легенда...

DownloadVirus
07-04-2011, 15:00
Не прочетох правилно хах....Е какво ми говориш за Колман,той си е легенда...

Тогава защо да не споменавам легендата във всеки мой пост,когато искам да визирам някой преуспял културист?

Naik1
07-04-2011, 17:23
Знам,че си способен на всичко,за да се изтъкнеш,ясен си ми.С този Рони ставаш банален,дай нещо друго.

За 47 годишен така като го гледах на видеото доста добре изглежда !

и всичко свършва с това проклето 'изглеждане'..

DownloadVirus
07-04-2011, 17:30
Знам,че си способен на всичко,за да се изтъкнеш,ясен си ми.С този Рони ставаш банален,дай нещо друго.

За 47 годишен така като го гледах на видеото доста добре изглежда !

и всичко свършва с това проклето 'изглеждане'..

Визията зад нея крие доста неща,не просто едно тяло,разбираш ли :)

Naik1
07-04-2011, 17:37
Неговото тяло е само визия. Вярно, че с нея е станал велик, но и колко пречи тая визия...

DownloadVirus
07-04-2011, 18:05
Неговото тяло е само визия. Вярно, че с нея е станал велик, но и колко пречи тая визия...

При него може и да е така,ама мога да те уверя,че ако някой иска сам да преуспее с визията си,много ще се труди,много ще чете,много ще се интересува,много ще пита,особенно ако почва сам от НУЛАТА и няма никой,който да му помогне!

musicinmyveins
07-04-2011, 18:58
Откъде започна темата къде стигна.А като се замислим,че темата свърши преди 1 страница :)

DownloadVirus
07-04-2011, 18:59
Всеки път така става..

Otero
07-06-2011, 18:40
то набиранията и кофичките са основни в стрийт фитнеса ,а ти не можеш да ги правиш :lol:
ходи на фитнес там има упражнения ,които ще ти помогнат след време да правиш повече набирания :)


аз пък мисля че със стрийт фитнес се почва ,а после идва ред на залата щом неможе да прави набирания защо го пращаш в залата?

а иначе от програми според мен няма смисъл ако всеки ден си на успоредката и лоста с времето ще започнеш да правиш нещата по добре ..никой не е направил 30 кофи от първият му път де. .


постоянството му е майката :-o

LastMuthafuckaBreathin
07-06-2011, 21:38
Напротив - започва се със залата, там дигаш по-леки килограми, а не своето тегло. Почни със зала и после сам ще видиш колко по- лесно ще правиш кофи и набирания ;]

loveca777
07-07-2011, 11:20
аБЕ разбирачи
Аз като ходя на фитнес и после на лостовете ми е по-трудно.
Това са глупости ,че фитнеса помагал.
Каква ви мъртва тяга с 200 кг като той и да се набира не може...
Да дига гири у дома си, ама да го пращате на фитнес ,за да се научи на лостовете са глупости.

DownloadVirus
07-07-2011, 13:06
аБЕ разбирачи
Аз като ходя на фитнес и после на лостовете ми е по-трудно.
Това са глупости ,че фитнеса помагал.
Каква ви мъртва тяга с 200 кг като той и да се набира не може...
Да дига гири у дома си, ама да го пращате на фитнес ,за да се научи на лостовете са глупости.

Глупости са щото ти не си пробвал ;) Дрънкай си наизуст

loveca777
07-07-2011, 15:35
е хубо ти като ходиш толкова много на фитнес защо не можеш да се набираш много :?

Otero
07-07-2011, 16:00
Напротив - започва се със залата, там дигаш по-леки килограми, а не своето тегло. Почни със зала и после сам ще видиш колко по- лесно ще правиш кофи и набирания ;]


А някаква зала да препоръчаш.Видях че си бургазлия.

DownloadVirus
07-07-2011, 19:21
е хубо ти като ходиш толкова много на фитнес защо не можеш да се набираш много :?

Еми да почваме едно по-едно,а?

Първо съм 91 кг
Второ сърпам 80-85 тягата за 5-6 повторения (мога и повече,ама се лъзга и ме заболява кръста)
Трето дърпам толкова малко,а мога да се набирам
Четвърто като си на 60 кг и 1.75+ е нормално да можеш да се набираш,но не всички са толкова изостанали физически като теб!
Пето представи си момчето ако направи една силова във фитнес залата за 3-4 месеца да дърпа по 100 + кг тяга как ще прави повече набирания от теб,нищо,че ти си клечка :)

RoSKo0o0
07-07-2011, 21:51
Аве, вие пак ли??? Аве, вие сериозно ли???
ДОбре... едно бързо мнение... няма да Е БЪРЗООО!!!
@DownloadVirus, окей пич... разбрахме, че не харесваш лостове, успоредки и подобни уреди. Ама се замисли малко... все едно да си футболист и да кажеш, че хокея не струва...? Окей, знам че няма да ме изслушаш щото си инатлива глава, но просто не го натяквай. Не всички лостаджии са зле има много момчета с прилични тела... за без пари, а само с желание и хъс да постигнеш резултати на улицата е много по-трудно отколкото на фитнеса. Окей... ходи си на фитнес нямам проблеми, нямам против вас... но имам против, когато засягате любимото нещо на другите... МОга да давам пари за фитнес, но предпочитам на лостове... правя прилично тяло... направил съм релеф сега точа само масата и това е....

@loveca77777... океййй........... един път ми каза.... по-точно аз ти казах... "аз съм стегнат..." и ти ми каза "имаш много време докато се стегнеш". Значи оттози момент разбрах, че ти си някъв ... такъв с хормонален дисбаланс, нещо пубертетските ти вълни не работят правилно или пък правилно работят не знам та... ако не правиш разлика между "стегнато" тяло и "релефно" тяло" отиди в зоопарка и се подложи на доброволна саможертва на някой хищник... нито си ме виждал, нито нищо... аз съм стегнат имам релеф... но не смятам да се показвам все още защото нямам дори и година на лостовете... разлика има, огромна от декември и отново ти казвам ОТ КОРЕМНОТО ДОРИ И ЕДИН КЛЕК ИМА ПО-ГОЛЯМА ПОЛЗА... за да направиш тяло на лостове... правиш основните упражнения... има много такива... различни и разнообразни които може да ги менкаш... тея мъртвии самолетиии слънцаа коремни просто забрави... виж дали неграта правят такива глупости и им виж клиповете ко правят... по 20-30 набирания и силови и сичко, а не някви слънца там гимнастически путкарски работи... и трябва да ядеш без ядене... релеф... :) ама на всеки целите са различни... така че... :)

viharcho
07-07-2011, 22:02
http://www.peticiq.com/sf_sliven Подпишете ! НЕка има повече места за практикуване на стреет фитнес !

loveca777
07-08-2011, 10:13
Първо съм 65 кг ,а не 60.
Второ вируса не знам как за 2 седмици от 80 стана 91 кг..
Трето килограмите не ти пречат да се научиш да се набираш,защото както ти сам казваш има хора на по 90 100 кг и правят ,, набиране до горе и после кофички върху лоста'' - твой цитат.
Четвърто представям си момчето като тръгне на фитнес и после да не може хептем да се набира...
Пето - Килограмите на играят голяма роля - или се научаваш да се набираш или не.
Шесто както съм ,,лостаджииче'' във фитнеса правя 50 в серия на лега без проблем. А ти с твоя бодибилдинг само си обезобразяваш за в бъдеще ще заприличаш на увиснала сланина.
По -добре силови тренировки включи!
-------------------------------------------------
RoSKo0o0
Не съм ти схванал мисълта за това ,,стегнато тяло''.
Ами под много стегнато разбирам - все повече коравост, да си жилка и така на т.
Слънцето се учи в зала и на специален лост.
Коремните само в началото дават добър ефект, но знай ,че едно бавно коремно комбинирано с предна везна - си е работата ;)
И не разбирам какво против имаш гимнастиката - и тя е тренировка. Също така развива много концентрация и гъвкавост на движенията.
ПС: Слънцето било тренирало много мускули. :) И за да го научиш също трябва да си напреднал в силовите и набиранията. И стига с тези силови- и гимнастиците ги могат перфектно. И за да се научиш на да правиш бавно силово не означава,че не е хубаво и везни и др такива да научиш..

SolomonIceberg
07-08-2011, 12:00
Лостаджиийте - поздрав от пандизчията :P

http://www.vbox7.com/play:0322a23a4d

DownloadVirus
07-08-2011, 12:55
Ловецо още си малък момче (на акъл) , ще мине време и ще разбереш :)

60 кг 65 кг се ми е тая
85 кг бях преди около 3 месеца сега съм 91 ;)

RoSKo0o0
07-08-2011, 14:36
Тази тема е Левски/ЦСКА... аз се махам оттук :)

loveca777
07-08-2011, 15:03
Кога ще разбереш ,че целта ми не е да ставам 100 кг културист, нито пък нещо повече от 80 кг ;)

loveca777
07-08-2011, 15:16
оФ Сега разбирам ,че съм се бъркал много
Преди си мислих,че гимнастиците не са нещо повече от един опитен лостаджия на успоредка и лост с тези им слънца, но съм грешил много
Един напреднал гимнастик освен ,че може ,, въртенията си'' - може и силови и тнт и е мн. мн. по добър от Тачев например..
Провеждах разговор с баща ми - той е бил гимнастик и е можел всичко каквото прави Тачев , само че в двойно повече.
И гимнастиката и лостовете са за по-ниски хора. Високите трудно напредват и не усвояват много силата и мускулите.
А пък професионално един висок човек - не съществува в гимнастиката..

ZipFail
07-08-2011, 15:16
Затова си решил да го правиш по по-трудния, неефективен и непрактичен начин ? :)

Ако си мислиш, че всеки във фитнеса е 100 кг, значи никога не си влизал във фитнес..

loveca777
07-08-2011, 15:20
Аз трябва да се заема повече със фитнеса, защото не съм нисък ..

loveca777
07-08-2011, 15:22
Затова си решил да го правиш по по-трудния, неефективен и непрактичен начин ? :)

Ако си мислиш, че всеки във фитнеса е 100 кг, значи никога не си влизал във фитнес..
Не съм казал това, но от лостовете 100 кг мускулна маса не се прави ;)
Ако не се храниш и във фитнеса ще си останеш слаб ;)

TheTinyMasterOfEvil
07-09-2011, 17:57
Не съм чел коментарите но ще споделя своя опит,койта съм придобил на лоста.Аз също бях много слаб когато започнах,и също като теб не можех да правя кофи и широк хват.Един път се опитах да правя кофи и ми изпука по средата на гърдите.Болеше ме 2-3 седмици.Първоначално мислех че е кост,но се оказа че това става на всеки човек,защото мускулите на гардите и се разтягат.Аз започнах с 3 половинки набирания с тесен хват(женски).Секи ден правех по 3 серии по 3 набирания,като си поставях за цел да увеличавам с по 2 всяка седмица.Когато вече правех 10 набирания увеличих серийте на 5.И ето ме сега 20 по 5 за гръб,20 по 5 тесен хват и 25 по 5 кофи :) .Такаче прави каквото можеш и ако си постоянен ще постигнеш резултат!

Видях някои коментари от сорта "ходи на фитнес за сила".Да ама не.Ако ходиш на фитнес ще качваш маса и ще се вдървиш,следователно ще стане още по зле.Лостове-Сила,релеф и издражливост
Фитнес:Маса и сила
Ако искаш да качиш маса,когато задобрееш на лоста,може да си купиш тежести.Има си специални тежести,но може и сам да си направиш.Аз например използвам чанта пълна с тежести от дъмбели (10кг) и засега ми върши перфектна работа :P

П.П Забравих да спомена за 8 месеца постигнах тези резултати :)

ZipFail
07-09-2011, 18:15
Видях някои коментари от сорта "ходи на фитнес за сила".Да ама не.Ако ходиш на фитнес ще качваш маса и ще се вдървиш,следователно ще стане още по зле.Лостове-Сила,релеф и издражливост
Фитнес:Маса и сила

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

loveca777
07-09-2011, 20:46
TheTinyMasterOfEvil
Релеф и издръжливост може да се прави и във фитнеса. ;)
Всичко е до храненето - има момчета, които задържат предна везна - много, но пак нямат изваян релеф ;)

misho1993
07-12-2011, 09:22
Ще се пръсна от смях xD

musicinmyveins
07-12-2011, 20:30
Я се успокойте малко ;д. Ловецо защо споменаваш Тачев подяволите.Имам чувството,че той е някав БОГ за всички в тая област нещо като българския Hanibal.Въобще не знам как може да сравняваш Йовчев например и Тачев.Йовчев това му е живота.От много време тренира по цял ден е в залата и с това си изкарва прехраната.Тачев и всички момчета от EFC тренират за удоволствие и нещо като да уборят стереотипа,че си як само когато пушиш и пиеш на пейката в парка.Не виждам как правим сравнения,който са нереални просто,но както и да е твое виждане.По въпроса със залата си яко в грешка.В залата можеш да правиш базови за да събереш повече сила.Например докат се науча да правя Elbow Lever удрях яко тренировки за рамо с тежести щот от там почваха лицевите само на ръце флагове и т.н.Сега везните вече се правят с много висене по лостовете и с много опити,но в общи линии залата пак ще ти е от помощ да развиеш точно тази част от гърба която ти е необходима да държиш определен период от време везната.А за слънцето не е кой знае какво упражнение.По скоро циркаджииска работа.НО!!!Слънцето изисква да си много здрав да имаш техника на изпълнение и не е никак лесно да го правиш.С него няма да развиеш мускули,но трябва да имаш развити мускули за да го правиш.Та изаках се и аз сичко е 6тица от тото-то :д

misho1993
07-13-2011, 13:12
@musicinmyveins

Те къде вкарват Рони в темите? Тачев е избран за пример именно защото не се занимава професионално с това...

@човека които е пуснал темата

Стрийт фитнеса е изграден от главно комплексни упражнения и не виждам защо ти е нужна програма, след като не можеш да изолираш мускулните групи достатъчно, както във фитнеса.
Просто тренирай усърдно през ден - цялото тяло, или всеки ден - разделяйки групите на две, доколкото е възможно това и ги редувай.
На този етап трябва да опиташ да увеличиш повторенията. Прави колкото можеш повече, ако усетиш, че не можеш да довършиш повторението дърпай със злоба, мятай се като риба прави каквото искаш но опитваш докато не се вдигнеш, или не паднеш напълно ;)

loveca777
07-14-2011, 11:26
Я се успокойте малко ;д. Ловецо защо споменаваш Тачев подяволите.Имам чувството,че той е някав БОГ за всички в тая област нещо като българския Hanibal.Въобще не знам как може да сравняваш Йовчев например и Тачев.Йовчев това му е живота.От много време тренира по цял ден е в залата и с това си изкарва прехраната.Тачев и всички момчета от EFC тренират за удоволствие и нещо като да уборят стереотипа,че си як само когато пушиш и пиеш на пейката в парка.Не виждам как правим сравнения,който са нереални просто,но както и да е твое виждане.По въпроса със залата си яко в грешка.В залата можеш да правиш базови за да събереш повече сила.Например докат се науча да правя Elbow Lever удрях яко тренировки за рамо с тежести щот от там почваха лицевите само на ръце флагове и т.н.Сега везните вече се правят с много висене по лостовете и с много опити,но в общи линии залата пак ще ти е от помощ да развиеш точно тази част от гърба която ти е необходима да държиш определен период от време везната.А за слънцето не е кой знае какво упражнение.По скоро циркаджииска работа.НО!!!Слънцето изисква да си много здрав да имаш техника на изпълнение и не е никак лесно да го правиш.С него няма да развиеш мускули,но трябва да имаш развити мускули за да го правиш.Та изаках се и аз сичко е 6тица от тото-то :д
Абе ти малко чети пък аз ще ти кажа.

DownloadVirus
07-14-2011, 11:38
Е и ти щото много четеш за т'ва не знаеш нищо ни за тренировки,ни за хранителен режим,сигурно и половината упражнения на лостовете ги правиш и там грешно :)

loveca777
07-14-2011, 18:10
не се прави на голям разбирач!
Само за бан си ми с тези твои коментари...

DownloadVirus
07-14-2011, 18:17
не се прави на голям разбирач!
Само за бан си ми с тези твои коментари...

Истина боли

Attack him ! :razz:

RageAgainstTheMachine
07-14-2011, 19:45
Локвам ви темата :?

DownloadVirus
07-14-2011, 19:50
Локвам ви темата :?

Хахахаххахаха,брат ти ме уби ,чек ,че ще падна от стола :razz: :razz: Апф ! Да си жив и здрав 8-)

loveca777
07-15-2011, 07:53
:D ква истина бе глУпи с Глупи.

Millionaire
07-15-2011, 07:54
Истината е в залата, тея стрийт фитнеси са ебати сатирата.

loveca777
07-15-2011, 07:55
:razz: :razz: :razz:

DownloadVirus
07-15-2011, 09:29
Еми докато си седиш на 65 кг няма минеш без гаври :)

loveca777
07-15-2011, 09:39
Ама какво общо има това ,че съм 65 кг. :lol: :lol:
Признавам, че ставате за клоуни по размиване :Д..

DownloadVirus
07-15-2011, 09:53
Не се спори с прости лостаджии :)

loveca777
07-15-2011, 10:13
Къде виждаш лостаджия ? :Д
Обаче аз виждам едно голямо глупи бодибилдинко. :D

DownloadVirus
07-15-2011, 10:17
Я вземи излез първо от детската градина!

loveca777
07-15-2011, 10:21
А ти от яслата! :)

DownloadVirus
07-15-2011, 10:55
А ти от яслата! :)

Аз в яслата,ама гледай тебе да не те върнат там,щото лошо ти се пише ;)

loveca777
07-15-2011, 11:13
голямо въображение имаш :-D :D

GregoryHouse
07-15-2011, 11:48
Стига сте се заяждали, да не си разменяме шапките момчета :)

RageAgainstTheMachine
07-15-2011, 11:52
Каах ви , че ще хвърчат глави...

;)

f3uer
03-30-2012, 20:04
искам и аз да помоля за малко помощ в тренировките(програма). Може да се каже че в момента съм в добра форма . Мога 6-7 набирания с хват на нивото на раменете 6-7 кофички( на успоредка) и около 30-35 лицеви на нивото на раменете. Ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете. Предварително благодаря !!!

DownloadVirus
03-30-2012, 20:15
Едва ли 6-7 набиранея би се считала добра форма за лостаджия..Тряват ти тренировки!!!

f3uer
03-31-2012, 12:45
казах че съм начинаещ тренирам от 2 седници

loveca777
03-31-2012, 12:47
Боже какви простотии сме писали в тази стара тема - чета се и се смея :D

awerw
03-31-2012, 13:15
и аз ви се смея

DownloadVirus
03-31-2012, 15:25
казах че съм начинаещ тренирам от 2 седници

Тогава продължавай да тренираш. Такива резултати за 2-3 седмици от 5-6 набирания на 50 няма как да стане..

raror
04-05-2012, 14:43
Аз си връзвах за гърба чанта с 10-15кг. втори-третите седмици. След това ги махнах и воалаа!! :D Не мисли, че се ебавам, при мен така стана. Доколкото програма.. изчакай още месец да позаякнеш.. тогава питай. Из нета има доста, но точно сега ме мързи да търся... АДСКИ все пак ако ми мине мързела и се сетя ще ти пиша на лс :D