PDA

View Full Version : За какво да си пишем???



Teddi2006
07-04-2011, 08:31
Ами от доста време си пишем с едно момче по скайп. Не го познавам много добре. Вече почнахме да се изчерпваме за какво да си пишем?! Предложете теми :oops: ............................. :grin:

lisi4ety
07-04-2011, 08:40
Излезте от мрежата бе хора.
Всяка втора тема тук е "пиша си с едно момче/момиче" :(
Защо не му предложиш да се видите?

SweetAngell
07-04-2011, 09:22
ии аз бях в същото полужениее но разбрах че не си струва да се занимавам с такива работии :(

иначе ако имаш лексикон почваи да му задаваш въпроси един след друг :-D :-D

Riq
07-04-2011, 10:07
Ако по естествен начин не ви идват теми на разговор, има ли смисъл да продължавате да си пишете? :?

Ssummerjam
07-04-2011, 10:10
^риторичен въпрос. 8-)

DevilWish
07-04-2011, 10:11
Ако сте се изчерпали значи, че не си допадате ;) Зарежи тая работа. И почни да живееш извън скайп ;) Така я мразя тази програма, изтрила съм я преди години =)

van1
07-04-2011, 10:12
ии аз бях в същото полужениее но разбрах че не си струва да се занимавам с такива работии :(

иначе ако имаш лексикон почваи да му задаваш въпроси един след друг :-D :-D

Ако си поставяш за цел да отблъснеш момчето - това с лексикона е много добър начин.

4o4ina
07-04-2011, 11:57
например:Колко тъпа тема написах в Teenproblem! :smt011

TheCrimson
07-04-2011, 12:06
Еми примерно..казваш "Мане къв як филм гледах!" или "Много яка песен..Чувал ли си я?" И винаги можете да коментирате другите хора..случки от даскало. Използвай въображението си..И аз съм имала подобна ситуация с едно "гадже" и накрая "скъсахме"..

w0sh
07-04-2011, 12:36
Еми примерно..казваш "Мане къв як филм гледах!" или "Много яка песен..Чувал ли си я?" И винаги можете да коментирате другите хора..случки от даскало. Използвай въображението си..И аз съм имала подобна ситуация с едно "гадже" и накрая "скъсахме"..

Тея темички направо бръмчат от въображение.

TheCrimson
07-04-2011, 12:39
Еми примерно..казваш "Мане къв як филм гледах!" или "Много яка песен..Чувал ли си я?" И винаги можете да коментирате другите хора..случки от даскало. Използвай въображението си..И аз съм имала подобна ситуация с едно "гадже" и накрая "скъсахме"..

Тея темички направо бръмчат от въображение.

Еми явно на авторката не и достига и толкова, че да се сети нещо от тоя род..

w0sh
07-04-2011, 12:42
А може и това да са първите теми, за които всеки ретард се сеща и да са се изчерпали вече.

nepowtorima
07-04-2011, 19:25
Щом темите ви се изчерпат.. значи нещо не е наред.
Винаги се намира тема.
Примерно .. кой какво е сънувал наскоро. Какви оценки е имал училище. Колко често ходиш на дискотека /какво правите там/ . Какво обича да прави лятото/зимата/есента/пролетта . Къде ходят с приятелите му. И т.н. - /няма да си издавам и тайните темички :Д / .. Гледай да ти идват от само себе си..

shoael
07-04-2011, 19:33
Според мен има доста да се коментира по темата кой как мастурбира, по колко често, с коя ръка или с колко пръста, използвате ли предмети...и т.н. Ако той не се осмелява да ти отговори, започни ти първа да обясняваш и така ще му дадеш малко вдъхновение. 8)

Righteousness
07-04-2011, 20:01
Ако сте се изчерпали значи, че не си допадате ;) Зарежи тая работа. И почни да живееш извън скайп ;) Така я мразя тази програма, изтрила съм я преди години =)

Оле? Ужс... Ако всички трябваше да се разделят ако немат за какво да си говорят, семейства немаше да съществуват...
Какво ви става бе? Ако не бърборите нон-стоп значи не стаате? Логика!
Не мислете за какво да говорите, просто си споделяйте. Ако мислите "ся кфо да кажа" ще изръсите нещо банално като "как си" през 3 минути...

alice13
07-04-2011, 21:42
питай го за някжи филми, песни... и няма да е зле да излезнете на вън.. уж да ираете тенис на корд, федербал... на разходка... :)

KniGhT
07-17-2011, 14:11
какъв е смисълът ако не говорите по естествен начин ? :)

xBadxApple
07-17-2011, 14:14
Не си пишете.
Чукайте се.
После пуснете тема в секс дали си бременна с редуване на главни и малки букви и измислете хубав сюжет.

А след това еволюирай в раздел бъдещи мами.

Баси.

vanesas
07-20-2011, 16:18
И аз си пиша с едно момче, но с него сме се срещали и то не един път. Дори сме спали заедно /под спали нямама предвит да сме правили секс ами просто сме спали в идно легло/. По въпроса. Много интересно е кокаго не знаете много един за друг да си задавате въпроси.

microice95
07-20-2011, 16:47
Скачай от тема на тема като оставяш старата тема не напълно изчерпана за да можеш по късно да я продължите, това е съвет за среща де но предполагам и в скайп ще бачка. Темата "секс" за момчетата е най любима освен ако не са на 12 или по малко ще вземат да се притеснят :D. Още нещо което ми идва на ум е че всеки обича да говори за себе си в огромни количества ако го харесваш до толкова че да изтърпиш глупостите за неговия живот пробвай.