PDA

View Full Version : Как да спечелим сърцето на един мъж?



ppeettqq97
07-04-2011, 15:42
Как да спечелим сърцето на един мъж? Давайте съвети.. Реших да направя тази тема, за да помогна на всички, които се чудят над този вечен въпрос... :-D

Luci
07-04-2011, 15:48
Като се държите адекватно и си казвате всичко както е :)

sexa_na_kompleksa
07-04-2011, 16:56
Различните мъже се "печелят" по различен начин. Няма формула, а и не може да кажеш всички мъже харесват това и това, ще паднат в краката ти като напраивш това и това... Трябва да опознаеш човека отсреща, да разбереш какво харесва, какво иска и евентуално да му го дадеш, но не трябва да се превръщаш в нещо, което не си.

ppeettqq97
07-04-2011, 17:08
И аз да си дам компетентното мнение...( тя темата си е моя :-D ) Така... както казаха вече всеки мъж е различен и не бива да се променяш заради него.... Дръж се естествено, без преструвки, защото няма смисъл... Ако мъжът/ момчето не те харесва такава, каквато си... Прав му път, крива му пътека.. 8-)

Markuss
07-04-2011, 17:12
Вниманието на ИСТИНСКИТЕ мъже се печели с искреност. Усещаме когато някой е себе си или не. Поне за мен това е от изключителна важност. Не ми се запознава с един и същ човек по 20 пъти през връзката ни.

thegreenzombie
07-04-2011, 17:29
имам чувството, че повечето хора приемат това като състезание :? защо е нужно да печелиш сърцето на който и да било?? не трябва да сме себе си само пред момчетата/мъжете/, а пред всички!! а това между момичето и момчето/общи образи/ ..абе или го има, или не... всичко си се случва от самосебе си :) а и не смятам, че момчетата/мъжете/ заслужават чак такова внимание, че да ги печелим?!? :D

mArMaLaDkA
07-04-2011, 17:47
Откога '97 разбират от мъже?

ppeettqq97
07-04-2011, 17:51
mArMaLaDkA Не разбирам от мъже... :D Просто няма какво да правя.. Цяла година се бъхтих в 7 клас :D и сега лятото разпускам, затова пускам теми.. Взема да науча нещо полезно и след 4-5 години да го приложа.. :D 8-)

w0sh
07-04-2011, 17:54
Една хубава манджа.

Andrez
07-04-2011, 17:58
а не манжди не ям аз ... нещо десерт ако е ще е добре .. но трудно да ме впечатли щото аз самия мога да готвя .. :D :D :D

4o4ina
07-04-2011, 18:21
Не бива да се правиш на това което не си!

cigarettekisses
07-04-2011, 18:26
за всеки мъж-различно.
на всеки му харесва различно.
по принцип е гадно да псуваш,да се гримираш прекалено много и да му досаждаш,все едно си нямаш живот.
няма универсални правила..даже на някой кретен може да му хареса.
извън темата.. аз пък съм забелязала,че много си падат по лесни и глупави..хаха щото явно и те самите са такива..

Andrez
07-04-2011, 18:29
Много е възможно от пръв поглед :) :)

cigarettekisses
07-04-2011, 19:09
забравих да те предупредя,че някои нямат сърца! :D
сериозна съм

ppeettqq97
07-04-2011, 19:11
Сigarettekisses, предполагам, че много момичета са стигнали до това заключение..

bloodyF
07-04-2011, 19:35
а не манжди не ям аз ... нещо десерт ако е ще е добре .. но трудно да ме впечатли щото аз самия мога да готвя .. :D :D :D


пич, не ми се обиждай, ама ти не си мъж ;)
това че имаш кур не те прави мъж :)



а авторке, дефинирай ми мъж и момче и после пак ще ти давам съвети.
(+ уточни се, искаш съвети за мъж или за момче :) )

Andrez
07-04-2011, 19:40
пич, не ми се обиждай, ама ти не си мъж ;)
това че имаш "мъжки полов орган" не те прави мъж :)





Да, разбира се щом един мъж може да готви автоматично отпада от групата мъже .. това ли имаш в предвид ?! Аз все си мислех, че е хубаво да можеш да готвиш, поне няма да си умра гладен защото напоследък много ме разочароват днешните момичета с уменията си в кухнята ! Така, че изобщо не ти се обиждам то си е за мен не за теб, а това че твоето мислене е СТРОГО ограничено изобщо не ме касае = ))

ppeettqq97
07-04-2011, 19:44
ВloodyF, ако искаш може да дадеш съвет и за момчетата и мъжете...

shoael
07-04-2011, 19:46
Най-великите готвачи са мъже. Всъщност повечето готвачи са мъже. Изключително много се издразних на това мнение : "щом готвиш значи си п**ка", та реших и аз да драсна.... :D

Та, по темата... и аз искам много да разбера как да завладееш сърцето на някое момче. И ми е ясно, че всеки е различен, ама дайте няквии универсални правила. :D

antifashionshit
07-04-2011, 19:48
^ аз вместо нея, според мен не му направи забележката на тази основа :Д
абе дръж се точно и си една стъпка напред.

bloodyF
07-12-2011, 20:03
^ аз вместо нея, според мен не му направи забележката на тази основа :Д.


точно тъй ;)


Най-великите готвачи са мъже. Всъщност повечето готвачи са мъже. Изключително много се издразних на това мнение : "щом готвиш значи си п**ка", та реших и аз да драсна.... :D



и за теб, нямах в предвид това ;)
мъжете, които готвят ги обожавам и бих се омъжила за всички ако можех ;)


Андрез, браво че можеш да готвиш, но друго имах в предвид аз ;)
(*досещай се сам*)
А днешните мацки повечето са кофти, съгласна съм ;)




ВloodyF, ако искаш може да дадеш съвет и за момчетата и мъжете...

а иначе на момчетата (недорасли, бавни, смотани) рядко може да им 'спечелиш сърцето', защото си мислят че като момиче почне да ги сваля примерно е редно да я оскубят, ударят и т.н.
на мъж (поне на повечето нормални, хетеросексуални), с хубаво сготвена вечеря (независимо дали е проста пържола на скара или мусака, бисквитена торта или тирамису, шопска салата или салата цезар и т.н.) и приятелско държане..но трябва да си на границата между приятелка като гадже и просто приятелка..границата е тънка и много често от стараеща-се-да-стане-гадже става просто-приятелка..
кофти ама..
разбира се, мъжете не харесват малки кученца, розови стени,джуфки,тоалетни (как да разкараш гаджето за 10 дни), така че ако всичко у вас си е супер естествено, ти си облечена с тениска и дънки и косата дори е леко разрошена, той ще те хареса доста повече отколкото ако си докарана като за кралската сватба ;)
виж ако отидете на ресторант тогава може леко да се изтупаш.
въпреки че е широко разпространено че мъжете не забелязват с какво си облечена не е баш така..
все пак не можеш да идеш с официална рокля на клуб или с дънки на изискан ресторант...
това също е важно..
както и дали спазваш хигиена (това всяко нормално момиче го прави мисля)..
друго нещо е държането с него..
не трябва да си твърде надута защото ще изгуби интерес, но не трябва да си и прекалено лигава и ходеща по гъза му поради същата причина ;)
разбира се една вечеря, един тоалет и едното държане не носят сърцето му в ръцете ти но поне е едно добро начало :)

а и тези работи са при условие че примерно имате някакви отношения вече и просто ти е останала частта с която да си сигурна че той е изцяло твой :)

както казах преди важно е да си естествена..
не може да се събудите сутрин и ти да тичаш към огледало с надеждата косата ти да изглежда добре или да ходиш с високи обувки навсякъде и по всяко време защото дупето ти изглежда по секси така
истинските мъже оценяват естественото държане, искреността и искрените чувства като цяло.. :)

кафе сутрин и целувка преди работа ще му замаят главата за цял ден напред ;)
важното е да има тръпка във връзката и винаги да се опитвате да разнообразявате по някакъв начин :)


айде успех с бъдещите кандидати :)
дано съм била полезна
*пиша го малко на магия, не чета че ме мързи тъй че извинете ако има повторения и глупости 8-)

SorrowEyes
07-12-2011, 21:06
Най-великите готвачи са мъже. ...
http://2.bp.blogspot.com/_sIpcjiMz9cU/TT7qdSqYHiI/AAAAAAAAACE/4JTsh_AcLks/s1600/Men+are+the+best+cooks.jpg

indeed..

ccdesigns
07-12-2011, 21:21
[color=red]Как да спечелим сърцето на един мъж?

Дай му своето.

Hilary_
07-13-2011, 08:13
Откога '97 разбират от мъже?
хохооооо .. :lol: :lol: :lol: :lol:

На мен пък ми харесват мъжете, които могат да готвят .. :-o


Авторке .. няма определен начин .. за всеки е различно!! ;)